Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
7. dec 2011

@zarabono to fakt? esteze ma osvietilo a zobrala som hned 2 😀

zarabono
7. dec 2011

@leamax hej,aj ja som si minuly rok kupila viac,lebo aj baby v roobte vtedy hovorili,ze je to problem zohnat

leamax
7. dec 2011

@zarabono ja som len zvedava na tie medovnicky - tento rok som sa rozhodla ich robit prvy raz 😀

zarabono
7. dec 2011

@leamax ja mam dobry recept na medovniky

leamax
7. dec 2011

@zarabono a preco ho nemam este ja? 😀 😀 😀 dufam, ze nic zlozite a ze budu furt makke 😉

zarabono
7. dec 2011

@leamax si si nepytala.su makke hned,ja ich aj zlepujem,len sa nesmu potierat nicim na vrchu,ked sa davaju do truby

leamax
7. dec 2011

@zarabono dobre, ale aj ostanu makke, ked ich urobim buduci tyzden, hej? no teraz si ho pytam 😀

zarabono
7. dec 2011

@leamax budu makke.staci,ked ich budes robit aj buduci tyzden.keby sa ti nezdali,tak ich das do sacku s krajcom chleba

leamax
7. dec 2011

@zarabono ok, tak mi uz posli ten recepis, nenatahuuuuj 😀

zarabono
7. dec 2011

@leamax sak som neni cislo pat 🙄

leamax
7. dec 2011

@zarabono ja vieeeem, ty si uz 2 (v 1 😵 )

zarabono
7. dec 2011

@leamax no veru,aj tak vyzeram 😀

leamax
7. dec 2011

@zarabono ved to je dobre 😵 a este aj budes 😵

zarabono
7. dec 2011

@leamax mne to nevadi. 😝

leamax
7. dec 2011

@zarabono no ved esteze tak, uz som sa zlakla, ze sa stazujes 😀

zarabono
7. dec 2011

@leamax no dovol..sa nestazujem ani na to,ze som uz dva dni poriadne nejedla

leamax
7. dec 2011

@zarabono a co nemate co jest? 😀 😀 😀

zarabono
7. dec 2011

@leamax ale mame,ale nic nam nechuti.pri predstave cohosi,by sme hned navstivili socialne zariadenie 😝

leamax
7. dec 2011

@zarabono nuz, to patri k tomu. len si to uzivaj. ty skoncis s navstevami soc.zariadenia, budes si uz len rastuce brusko uzivat a ja ho zacnem navstevovat 😵

zarabono
7. dec 2011

@leamax jaj,len ta teplota,ideme my do postele,nech zvladneme este sprchu neskor

leamax
7. dec 2011

@zarabono a mozno ani nemas teplotu, len ta zacinaju hormony zohrievat 😵
ok, bez, pekny vecer

lulu10
8. dec 2011

@zarabono ahoj tusim mi hnisa pupok mas nejake typy,rady, napady? 😕

cecil36
8. dec 2011

@lulu10 skus lieh 😉

leamax
8. dec 2011

@lulu10 hlavne si to nechaj vetrat uz, lebo ked si oblecena, tak sa ti to tam dusi. a skus ten repik prikladat
@cecil36 a vy sa este nechystate do porodky? este sa malemu nechce? joj, uz sa tak tesiiiiiiiiimmmm na dalsie male reprofitatko 😵 😵 😵 hlavne nech to vsetko prejde hladko a co mozno najlahsie 😵

cecil36
8. dec 2011

@leamax dakujem 🙂 my mame naplanovany cisarak na 16.12, takze 15.12 ficim do nemocky 🙂 Snad do vtedy neporodim 😀

leamax
8. dec 2011

@cecil36 jaaaj, no vidis, urcite si to tu spominala, len ja, vymleta, som zabudla, sorry 😀 tak to si budem uz pamatat, tvoj chlapcek pride na svet ked moj muzik z roboty posledny raz z tejto strany roka 😀 a to bude strelec 😉 😵

cecil36
8. dec 2011

@leamax hej hej uvidime, aky nas maly strelcek bude, lebo strelca v rodine este nemame 🙂

leamax
8. dec 2011

@cecil36 my hej, segra je strelec, 14. bude mat narodky. noooo, papula riadna, asi tak 😀 ale ved to je jedno, aspon sa nestrati a hlavne, ze je zdravucky 😵

cecil36
8. dec 2011

@leamax 😀 a nas tatinko ocakava pokojne a tiche dieta 😀 Ale jasne, hlavne nech je malinky zdravy.

leamax
8. dec 2011

@cecil36 😀 ktovie, mozno chlapcek bude iny. my sme tri sestry, dve ryby a tato najmladsia je strelec a mamina hovori, ze pri nej si teda riadne uzila a to my dve sme rok po roku 😀 no ved uvidite

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre