Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
11. dec 2014

@ingrid0105 😵 😵 😵 nechame sa prekvapit...

speranza1
11. dec 2014

@buba08 uz vidis moj album??? 🙂 😉

buba08
11. dec 2014

@speranza1 ano, uz ho vidiiiiiiim a je to nadhera 🙂

gagirl
11. dec 2014

@bergalm ahoj moja..sono bude v poriadku..urcite..drzim palce..🙂to ti byva az tak zle?mne nastastie az tak velmi zatial nie..sem tam mi je nevolno..zaludok hore..par krat ma aj naplo ale zatial to zvladam celkom v pohode..🙂

crazybabenka
11. dec 2014

no som zvedavá čo napíše Pastorčáková....už aby som vedela termín 😀 😀 😀

haimi
11. dec 2014

@speranza1 to by si mala uz vidiet min. vacky a mozno uz aj srdiecko. To vidis okolo 7tt. Kedy si mala poslednu mrchu? Podla mna chod, budes mat krasne vianoce 😉 ale moc neluxuj, pekne opatrne.

speranza1
11. dec 2014

@haimi neluxujem cca 5 mesiacov doma voobec.. normalne len udrziavame poriadok 😀 😀 😀 😀 ..inokedy by som uz umyvala okna a vyupratovala aj casti domu, ktorym sa nevenujem stale... poznas to, prach v suplikoch a pod... ale teraz chcem len relaxacne piect kolace... a tesit sa ze sa dockam aj ja, ze moje deti budu raz piect kolace so mnou a pre mna to bude ten najkrajsi dar 😵 😵 😵
Mrchu som mala naposledy 11-11

balance
11. dec 2014

Ahojte baby, dnes mi prisiel mail ze nam zamrazli embria 1xHB/1 a 1xFHB/2, viete mi povedat co znamena to FHB? Dakujem.

dorotka66
11. dec 2014

@haimi
@speranza1 baby ja sa musím pochváliť 😀 mne muž umyl cez víkend okná v celom dome, ja som mu len podávala handričky...a to každé na 2x 😀 ja som len vyprala a vyžehlila záclony. taký je zlatý 😉 lebo som povedala,že na Vianoce nebudú špinavé a niekoho na ne zavolám...to si nevedel predstaviť 😀

tinkatinulka
11. dec 2014

@balance FHB je TOP kvalita..vyhatchovana už 😀 😀 😀

balance
11. dec 2014

@tinkatinulka uz som zistila a nevadi, ze ma kvalitu 2?

nelly3
11. dec 2014

@balance
nevadi, ked sa rozmrazia pred KET, tak moze mat kvalitu 1 😉

nelly3
11. dec 2014

@misenaf
neviem moja, ja som tam bola osobne.

bergalm
11. dec 2014

@gagirl jaj veru vcera to bol des tak konecne doma sono je v poriadku 😉 taka som rada,ze to dopadlo dobre...No zavidim tym,co nemaju nevolnosti 😝 😝 😝 ja som bola pri 1tehu tiez tak ,ze som ani nevedela,ze som tehu a teraz uplne inak...Dufam,ze coskoro to pominie 😝

crazybabenka
11. dec 2014

baby....ako odpisuje Pastorcakova? stále nic ☹

zuza696
11. dec 2014

Ahojte chcem sa spýtať 1.UZV som mala v stredu a bola mi zistená srdečná akcia ,,,dokorka ma objednala za týžden zase v stredu...za ako dlho ste mali vy druhý UZV??? nejako sa mi to zdá skoro,ma to tak byť?

diska
11. dec 2014

@zuza696 ahoj,v ktorom tt si?mna po potvrdeni srdiecka objednali po 2 tyzdnoch a dalsi utzv az v 12 tt mam ist.

xlolax80
11. dec 2014

@speranza1 super gratulujem!!! A ku komu si chodila a aku si mala stimulku? Mne sa zial tvoria prazdne folikuly...

speranza1
11. dec 2014

@xlolax80 MUDr. Stelcl, stimulka bola 1-1-1 clostil+150 jedn. Merionalu 🙂

zuza696
11. dec 2014

medzi 6 a 7 týždnom tak neviem či je to v poriadku :(

diska
11. dec 2014

@zuza696 a preco by nemlao byt? Ved ti potvrdila doktorka srdiecko,neboj,mozno je tvoja dokina len zvedava alebo velmi zodpovedna 😉

zuza696
11. dec 2014

@diska mezdi 6 a 7 týždnom tak neviem či je to v poriadku :(

zuza696
11. dec 2014

@diska ked som sa jej spýtala že aku mam sliznicu tak povedala že to nemam riešiť,,,tak mam taký divný pocit

diska
11. dec 2014

@zuza696 neboj,keby sa jej nieco nezdalo tak ti to urcite povie,mne tiez nehovorili ani pri jednom utzv aka je sliznica ani ma nenapadlo sa nato pytat 🙂

zuza696
11. dec 2014

@diska ďakujem 🙂

crazybabenka
11. dec 2014

baby od ktorého dňa cyklu ste brali utroš pred KET.....Pastorčáková sa mi neozvala...tak aby som niečo neprešvihla 😒

nelly3
11. dec 2014

@crazybabenka
ja som vzdy od 14 DC brala utros, a to som uz v RF mala 3 x KET 😉

vlasatica
11. dec 2014

Ahojte neviete mi povedat ako a ci budu robit v RF cez sviatky a medzi sviatkami? Viem ze minuly rok mali volno.chceme ist na KET

bergalm
11. dec 2014

@zuza696 mna objednali na 2UTZ az o 4tyzdne

bergalm
11. dec 2014

@crazybabenka od 14DC som zacala brat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre