Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
2. sep 2015

@gaga83
@sarasota tak kocky druhe kolo?🙂my to asi nechame do silvestra este tak a potom skusime ket ak by sa nepodarilo... Ale u nas asi prirodzene no neviem neviem... I ked ja sa tym netrapim, mala ma dostatocne zamestnava🙂

gaga83
2. sep 2015

@lusipe ja som tiez povedala ze nejdem sa stresovat, nehavame tomu volny priebeh 🙂 . Mala je sinter, utaha i kona takze sexovanie je obcasne 😀 Sarasote sa to podarilo uz, ty mas este snehulkou a nas caka vsetko od znova. Len neviem ci to ideme riesit cez poistovnu lebo niekto tu spomynal ze uz soft sa nemoze robit vtedy a ze to vyde este viec ako soft samoplatca.

gabika_83
2. sep 2015

Ahojte, neostal niekomu cely neotvoreny Gonal? Potrebujem 450 IU a 900 IU. Keby nieco, dajte vediet do IP. Dakujem krasne!

helenka12
2. sep 2015

@ria191 ahoj hej aj sme sa bavili ,a vam sa ako dari 🙂

helenka12
2. sep 2015

@rada2002 ahoj dlhsie som tu nebola neodradzal ale povedal sanca 20-30% ale ze sanca je vzdy mi totiž nemame žiadne dieta ☹

ivetahe
2. sep 2015

Nepotrebuje niektora Diphereline inj?

magdus999
2. sep 2015

@gagirl ja viem a ďakujem krásne 🙂 som rada, že sa splnila tvoja predpoveď ♥

@santeema ďakujem krásne, sa teším že konečne aj ja môžem také niečo napísať 🙂

nadia23
2. sep 2015

@magdus999 uzasne spravy magdi. Moc moc drzim palceky nexh to dotiahnete do uspesneho konca. Velmi prajem dlhodobym snazilkam, taketo spravy ma vzdy nakopnu ked to vzdavam. 👍🏼

majinka81
2. sep 2015

@tlucka
Ahoj lucka, mne intralipid prvý krát tiekol 3 hodiny a druhý krát, kedže žiadna reakcia nebola už iba hodinu a pol a aj tak to išlo veľmi pomaly. Myslím, že 5 hodín je moc, ale ak ti to odporučil lekár tak je to ok. Moja dr. dokonca do správy písala že hodinu a pol a potom pol hodka počkať.
Dá sa v pohode zvládnut, pekne mi klesli nk bunky po nom.
pa

magdus999
3. sep 2015

@nadia23 veľmi krásne ďakujem 🙂

evadek
3. sep 2015

@ria191 och Rius..co to citam...Nemala som cas...stahujeme sa.....a nebola som tu...:(
Kolky den si?
Ja som pisala Otevrelovi....uz zufala..ze stale na nieco cakam...a ze toho KET sa nedozijem...Zacinam dnes s imuno liecbou..a co spravi stitka..endometrioza a dalsie netusim...Vcera osm drahemu povedala,ze ak sa dozijeme KET..tak vkladame vsetky 4 😀..lebo kto vie co bude...ci dozijeme dalsieho vkladu 😀

falin
3. sep 2015

@sarasota - moja, to je krasna spravicka a prirodzene, supis. Obrovska gratulka a nech je vsetko oki 😉

falin
3. sep 2015

@ria191 - ach Riuska, to uz ani mozne nie je ☹ ☹ ☹ ☹ , je mi to luto.
Ale nadej zomiera posledna, ty to das a budu rovno 2 ako u Speci 😎

crazybabenka
3. sep 2015

baby pretože sme zo zdravotných dôvodov nadobro uzavreli IVF a všetko okolo.....mám naškrečkovaný PUREGON ....tak ak by nejakej pomohol.... 😉

izabela7
3. sep 2015

dakujem vsetkym za gratulacie. Zelam vsetkym snazilkach, aby sa im splnila tuzba mat dietatko 🙂
@ria191 riuska, nevzdavaj to 🙂

ria191
3. sep 2015

@izabela7 Izuška ďakujem veru mám všelijaké myšlienky, ale keď pošleš foto malinkého tak to určite nevzdám sľubujem ti to 😀 😀 😀

ria191
3. sep 2015

@falin ďakujem falinka tiež si myslím, že to nie je normálne ani dúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúšik nič čisté zeroooooooooooo. Ja už neviem čomu mám veriť. Krásna sliznica super embryo a nič ničovaté ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .

izabela7
3. sep 2015

@ria191 neboj, ono to vyjde, este si mladica oproti mne 🙂

roberta31
3. sep 2015

clexane 0,4 a 0,6 mam po viac baleni

zuzu1108
3. sep 2015

@izabela7 Krasny je Janicko 🙂.

mimika1973
3. sep 2015

@izabela7 gratulka k rodicom, krasny je! 🙂 😵 Vela zdravicka prajem! 😵

fatma1
3. sep 2015

@izabela7 Gratulujem, krasny je..cmuk ;)

ria191
3. sep 2015

@izabela7 ty koťuha jedna 😀 😀 😀 ty si ale rýchla. Krásna inšpirácia má krásne veľké očiská po kom?

tinkatinulka
3. sep 2015

@ria191 no moja ako dnes?

ria191
3. sep 2015

@tinkatinulka na pičku nebudem ťa šáliť test negatívny ale ty sa pochváľ už alebo kedy?

tinkatinulka
3. sep 2015

@ria191 no nis pozri este si užijes mesiac prace okolo domu a hor sa do boja nechaj tento cyjklus plavat, naordinuj lipidy a skus este posledneho nanusa..tie posledne su dost uspesne..keby som mohla tak ti poslem aspon male maciatko na polaskanie ale ty mas nunuska tak hlavu hore..ja frajerim ale sak vies už aj mna caka stres a brucha bol..pojdes s nelciatkom pekne spolu oki..

ria191
3. sep 2015

@tinkatinulka hej hej máš pravdu ale taká som nasratá, že mám chuť skočiť aj na cigána veď to už nie je možné. Ty musíš zostať tehuľa, lebo ja ti teraz toho fešáka zničím 😝 😝 😝 😝 😝 😝 to mi ver 😀 😀 😀 😀 😀 😀

buba08
3. sep 2015

@izabela7 gratulujem k synčekovi 🙂

tinkatinulka
3. sep 2015

@ria191 no moja nikdy nic neni iste a ja už tak nejak beriem že bude bude nebude nebude..nie sme jediný na svete co mame taketo trampoty a dnes ako som sedela u mojej gyndy, bola tam starsia pani..nevedela som co je take zamracena nervozna a potom som cosi zacula ked vysla od dr že rakovina..manzel ju tak tisil ona uplne na dnes a moja gynda tiež z toho..predýchavala..odbehla z poronej saly len na chvilku a vtedy som si povedala ked nejde o život tak ide o ..

tlucka
3. sep 2015

@tinkatinulka Zlatíčko, ja verím, že zajtrajší deň bude pre teba začiatok novej životnej kapitoly. Veľmi držím palce, tentokrát sa to podarí. Verím tomu 😉
Ja tiež zdieľam názor, že pokiaľ nejde o život, nejde o nič... Tiež sa pomaly zmierujeme s myšlienkou, že deti mať nebudeme. Prežili sme si už v najbližšej rodine tiež ťažké chvíle, ocko zomrel náhle na raka, prišli o malinkého synovčeka..... Je to na psychiatriu... Ale tiež by som najradšej potešila rodinu novým zmyslom života. Ale jednoducho keď nám nie je od Pána dopriate, tak s tým nič neurobíme... ☹ Hlavne že sa ľúbime 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre