Soft cyklus IVF - stimulácia

agi7717
16. mar 2021

Ahojte chcela by som sa spýtať ktorá ste boli na soft cykluse s čím ste od začiatku stimulovali? S akými liekmi,? U nás ja som zdravá a muž má problém 😔 ďakujem

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agi7717
autor
16. mar 2021

@sandra151 a koľko dní si to brala? Koľko trvala celá stimulácia? 😊

mondolina
16. mar 2021

bože mňa to čaká v apríli, už teraz kvôli tomu nespím.

agi7717
autor
16. mar 2021

@mondolina mňa to tiež čaká v apríli a tak isto nespím a uz teraz mi je zle, ja od malička mam neskutočný strach z injekcii a neviem vôbec ako to vydržím, stále sa tomu chcem vyhnúť tým injekciam 😄😭 nech mi dajú hocijaké lieky ale nie injekcie lebo to fakt neprežijem

mondolina
16. mar 2021

@agi7717
nám všetko dr. písala ešte v novembri, ale bohužiaľ ideme na to až v apríli, polovicu vecí si už nepamätám....
u nás má tiež muž problémy, nejako to je už otočené
keď dr. skončila s celým výkladom, pozerám na muža ...a nebolo by jednoduchšie ma normálne oplodniť? 😛🙊

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
16. mar 2021

@sandra151
ja sa nebojím ihiel, ale toho ako to bude celé prebiehať, ako sa budem cítiť, či niečo nedopopletiem 😱 booože

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
16. mar 2021

@sandra151
podrobný rozpis nám dali ešte v novembri, preto som v strese....tej koordinátorke môžem aj volať,že?

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
16. mar 2021

@sandra151
ďakujem veľmi pekne

agi7717
autor
16. mar 2021

@sandra151 a z tých hormónov ti nebolo zle? Lebo co som citala na nete dosť veľa báb písalo že mali vedľajšie účinky že im bolo zle, tak snáď mi nič nebude 😔 treba všetko prežiť a bude dobre 😄🙏

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agi7717
autor
16. mar 2021

@sandra151 no super aspoň ze tak 😊

poly2406
17. mar 2021

@sandra151 zapojím sa ak môžem. Podarilo sa na prvý krát? Ja zvažujem už rok! Odporúčajú mi iba soft, nemôžem vysokú dávku hormónov.. no bojím sa sklamania. Viem že to skúsim iba raz..

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
poly2406
17. mar 2021

@sandra151 veľmi pekne ďakujem za odpoveď 😊

janaaa1111
12. dec 2021

Ahoj mozem sa pripojiť? Ideme na 2 pokus ivf ( pretoze pri 1 mi praskli folikuly pred odberom ) a dali mi tentokrát tabletky ETRUZIL. (proti rakovine prsnika, pise tam neuzivat ak mate stale menstruaciu, a pod) neviem nikde najst informacie Etruzil a IVF . K comu je to dobre. Uprimne mam z toho strach. Ma niekto podobne skusenosti? Ake lieky ste mali vy pri minimalnej stimulacii? Dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre