Som po ET. Ako ste sa cítili vy?
27. jún 2019
Ahojte ktorá je na Tom ako ja? 24.6.som.mala čerstvý vklad 5dnovu Expandovanu blastocystu.Ako sa cítite? Ja úplne fajn sem tam má Pichne vo vaječníkoch ale inak v pohode.🙏
Ahojte ktorá je na Tom ako ja? 24.6.som.mala čerstvý vklad 5dnovu Expandovanu blastocystu.Ako sa cítite? Ja úplne fajn sem tam má Pichne vo vaječníkoch ale inak v pohode.🙏
@mina2415 ahoj tu su baby kt. boli na ET vklade. https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/embryotransfer-kryoembryotransfer-2019/