Som v stimulačnej fáze IVF, mám si zobrať PN?

stela12
6. nov 2011

Ahojte kočky,
som v stimulačnej fáze IVF. Začala som si pichať Puregon. Chcem poprosiť o radu tie, ktoré absolvovali IVF, či ste v stimulačnej fáze normálne fungovali v práci, alebo ste si brali PN. Po transfere do doby, kedy sa bude robiť tehotenský test budem určite doma, nakoľko mám dosť stresovú prácu. V centre mi odporúčali byť na PN aj v stimulačnej fáze.
Ďakujem.

lucka023
6. nov 2011

ahoj.ja som bola na IVF 3 krát a stále som marodovala.zdalo sa mi to lepšie ako chodiť do práce.injekcie sa musia pichať stále tu istu hodinu.ale v podstate je to na každom ako sa rozhodne.držíme palčeky aby to vyšlo 🙂 🙂

katy2
6. nov 2011

Mala som IVF 3x (tretie som bola na rodicovskej dovolenke) a po 1. a 2.IVF som pocas stimulky normalne pracovala a PN som mala po kazdom transfere (teda aj po KET)

pici
6. nov 2011

pocas stimulky som bola nezamestnana ale keby som pracovala tak PN najma kvoli castym kontrolam. urcite az do vysledku tehu testu :D

deni73
14. nov 2011

Ahoj, ja som pracovala počas stimulácie, po transfere som čerpala dovolenku, a po potvrdení tehu normálne fungujem v práci... 🙂

dahra
5. máj 2012

Pracovala som normálne, v deň OPU nie, po ET som na 3.deň šla do roboty. Šla by som aj skôr, ale akurát bol štátny sviatok plus víkend. IVF bolo úspešné.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre