Špinenie po inseminácii
20. jún 2016
Ahojte tak dnes som po prvej inseminacii akurat a bola som na wcku a sa mi zda ze trosku spinim...je to normalne?mam sa uz tesit alebo to nic neznamena?dakujem 😉
Ahojte tak dnes som po prvej inseminacii akurat a bola som na wcku a sa mi zda ze trosku spinim...je to normalne?mam sa uz tesit alebo to nic neznamena?dakujem 😉
WTF? To si ozaj myslíš, že tvoje telo je také zázračné, že hneď bude vykazovať nejaké znaky začínajúceho tehu? Prepáč, že ťa sklamem, ale dnes sa v tebe špárali. Špiníš pravdepodobne práve preto. Na výsledok si počkáš pekných pár dní.