Stimulácia a IVF Februar/Marec 2019

lostris151
15. feb 2019

Ahojte, bolo by fajn keby sme sa spojili zienky co tymto akurat prechadzame a zaciname koli radam a podpore. Ja som zacala akurat gonal, teraz 3ti den, prve sono po uziti mam v pondelok v MT a som v prvom cykle IFV. Zaujima ma strava pocas stimulacie, co sa nieco odporuca speci okrem tej vody a stupen fyzickej zataze, plus nejaku radu ako sa dat do psychyckej pohody. Ja som stale nejaka vyklepana z toho vsetkeho a tazko sa mi to vysvetluke okoliu co nechape com si prechadzam. Dakujem za kazdy radu a podporu a vsetkym drzim palce 🙂

veronikag1602
15. nov 2021

@weja07 ❤️❤️❤️

weja07
21. jan 2022

Ahojte ❤
NEOPISATEĽNÝ POCIT BYŤ MATKOU A OTCOM NAŠEJ PRVORODENEJ VYTÚŽENÉJ DCÉRKY VERONIKY🙏❤ SME NAJŠŤASTNEJŠÍ MILUJÚCI RODIČIA ❤❤❤❤❤❤❤
DEŇ KEDY NÁM ŽIVOT DAL NAJVÄČŠÍ DAR STAŤ SA RODIČMI A PRIVIEDLI SME SI NA SVET NAŠE DIEŤAŤKO = 20.01.2022 O 15:15 HODINE S KRÁSNYMI MIERAMI 50 CM A 4040 GRAMOV 🍀
NAŠE KLBKO DOKONALEJ LÁSKY 🙏❤❤
NAŠA VERONIKA 💕

evaachesa
21. jan 2022

@weja07 jeeeej to je nádherná správa 😍🥰😍srdečne blahoželám ❤️❤️❤️Havne veľa zdravíčka prajem celej rodinke a maminke skoré zotavenie ☺️😘🍀❤️

zuzu8511
25. jan 2022

@weja07 z celého srdca gratulujem ku krásne veľkej bambuľke.nech ste všetci zdraví a šťastní ako v ten deň stále 💕 tešte sa a užívajte si tieto krásne aj keď náročné chvíľky 😍

zuzik5891
30. jan 2022

@weja07 z celého ❤ blahoželám a prajem veľa zdravíčka...nech je malá Veronika v živote len šťastná 🍀🍀🍀🍀💋❤🥳

weja07
1. feb 2022

@evaachesa ďakujeme veľmi pekne 🙏❤🍀

weja07
1. feb 2022

@zuzu8511 ďakujeme veľmi pekne 🙏❤🍀

weja07
1. feb 2022

@zuzik5891 ďakujeme veľmi pekne 🙏❤🍀

veronikag1602
9. máj 2022

Ahojte baby 😊ako sa máte? Co mate nove? 😊Ú nás čas strašne rýchlo beží starší ivf zázrak mal už 2 roky mladší zázrak prirodzený zachvíľku rok 😥až mi je smutno ze tak rýchlo rastú 👶👶❤️

weja07
11. máj 2022

@veronikag1602 ahoj my sa mame super 🥰 áno ten čas strašne rýchlo beží. Naša Veronika bude mať za 10 dní 4 mesiace. Je to poklad. Cmuk

zuzu8511
21. aug 2022

Ahojte žienky už pár dní rozmýšľam, že je to už 3,5 roka čo sme sa tu stretli a koľko sa toho za ten čas zmenilo a tuším sme tento boj všetky skôr či neskôr dotiahli do úspešného konca ak si dobre pamätám.co tak zaspomínať a napísať ako na Tom sme? Ja som bola jedna z mála ktorej to vyšlo hneď v marci na 1.x a to s jedinou zmrzlinkou 😃 naša Sonička sa narodila 11.12.19 cisárskym rezom lebo ani 4 vyvolávacky ju nedostali von 🤣 zato to bolo od narodenia veľmi živé dieťa a nespavec 🙈prvý rok bol fakt ťažký a napriek tomu,že mi popod ruky prešli tisíce novorodencov táto moja blska mi všetko čo som kedysi učila iné mamicky úplne zrušila 🤣 ale je to náš veľký poklad je veľmi temperamentna, bystrá ,od 10 mesiacov chodila sama a v 1,5 roku začala rozprávať.a keď mala 13 mesiacov prišlo nečakané prekvapenie a ja som si našla na teste dve čiarky neverila som,že by sa to mohlo stat- veľmi sme sa tešili no zároveň aj báli ako to zvládneme.a v októbri 21 k nám pribudla Dianka - je úplný opak sestričky od narodenia krásne spinkala ,papala a je pohodová a rozvážna neponáhľa sa s ničím,od 6 mesiacov spinká celú noc( čo sa o jej sestre stále nedá povedať 🤣) a ja som za ňu Bohu nesmierne vďačná 😘 teda jasné ,že za obe ale som rada ,že sú každá iná.Sonicka ju od prvej chvíle veľmi ľúbi stále sa s ňou chce hrať ,pusinkovat ju a bez nej ani na krok.a Didi jediný na koho sa poriadne rehoce je Sonci 😘🥰 občas je to náročné ale keď ich vidím ako sa spolu hrajú tak som ta najšťastnejšía žena na svete aj keď občas neskutočne vyčerpaná 🙈 pripomeňte sa aj vy rada si prečítam naše príbehy s odstupom času.

zuzu8511
21. aug 2022

@veronikag1602 rýchlo to ide s tými zázrakmi.moja ivf bude mať v decembri 3 🙈 a prekvapenie ako u vás v októbri rok😃 je to neskutočne ako sa človeku rýchlo otočil život ,ale sme šťastne však 🥰

weja07
24. aug 2022

@zuzu8511 Ahojky. Strašne rýchlo beží ten čas. My z prvého ivf máme 8t anjelika 😪❤ druhý vklad bol neúspešný.
Potom sme sa rozhodli si dat všetky vyšetrenia dokopy,navštívili sme reprodukčnú imunológiu, nasadili mi liečbu a aj s ich pomocou sme prešli do 2.ivf a z magnumky je dievčatko Veronika, má 7 mesiacov ❤🙏je to najväčší poklad 🙏❤ každý deň si užívame spoločné chvíle ,večer keď príde ocko je s ňou. Veľmi sa tešíme ❤❤❤

zuzu8511
24. aug 2022

@weja07 to je skvelé a od tohto veku to už začína byť zábava 🥰 naša má 10 mesiacov 😃 teším sa s vami,že sa vám to nakoniec podarilo a držím palceky aby ste mali o pár mesiacov ďalšie také prekvapenie 🍀✊ aj keď v podstate my sme všetky šťastné a vďačne aj za jeden zázrak však 🥰

naty139
16. nov 2022

Ahojte dievčatá, naša Marína čo bolo naše jedine embryjko bude mať v januári tri roky a ja som si predvčerom našla dve čiarky 🫶 už mame potvrdené aj srdiečko. Úplne prirodzene. Nechápem 😵‍💫❤️ Držte nám palce 🫶 boli sme už stotožnení s tým, že zostaneme pri jednom dieťati lebo opäť celý kolotoč ivf sa mi nechcel absolvovať. No ale človek mieni a život mení 🤣 teším sa z vás.

zuzu8511
16. nov 2022

@naty139 ježiši to je krásna správa gratulujem z celého srdca 😍 presne viem čo prežívas to prekvapenie a radosť je neskutočná.tiez sme mali jedine embryjko a bola Sonka a rok na to prekvapenie na teste 😍držím palce nech je aj naďalej všetko v poriadku a ste všetci zdraví ✊🍀😍

veronikag1602
16. nov 2022

@naty139 ja som na teba včera myslela ❤️❤️❤️aj som ti tu chcela napísať ale akosi nič nestíhan poslednú dobu 😁 že si sa dlho neozvala že ako sa ti darí a ty dneska prídeš s takouto super správou 🥰❤️👶gratulujem 😘nech ti to všetko dobre dopadne a budem sa tešiť keď napíšeš nejaké info postupom času 😊 @zuzu8511 tebe sa ako darí? Co detičky u nás občas katastrofa staršia bije mladšieho a potom opačne 🙈ale som rada ze ich mam ❤️ baby aká sranda že všetky 3 mame prvé cez dlhu cestu ivf a potom príde takýto nečakaný zázrak 👶🥰nikdy by som neverila ze sa čosi také môže stať keby to nezažijem lebo keď mi 2 doktory povedali ze nikdy nebudem mat prirodzene deti a potom bum ale čo ma teší že som v tom není sama ale že sa to aj vám stalo lebo presne viem čo každá z vas prežíva pri takýchto 2// je to iné ako keď nato človek čaká ako na spasenie plus ci to vinde alebo nie 😉toto je nečakane a o to krajšie ❤️ @weja07 ešte by som to aj tebe dopriala zažiť taky nečakaný šok 😘

zuzu8511
17. nov 2022

@veronikag1602 presne ako píšeš to druhé nečakane je úplne iné ako ,keď na to človek po ivf čaká ja som tomu dlho ani neverila 🙈 máme sa fajn je to celkom veselé ,ale už sa spolu vedia aj hrať tak je to lepšie 🤣 ale tiež sa občas už aj nadierajú.Soni ide od januára do škôlky tak som zvedavá ako to obe zvládnu,keďže sú na seba dosť naviazané.ale milujem ich sledovať,keď sa spolu hrajú a som strašne šťastná,že neostala Sonka sama ale prišla aj Dianka 😍 a presne ako píšeš prajem každej z nás ,ktorá sa s prvým vytrapila zažiť také ozajstné prekvapenie 😍🍀✊

zuzu8511
17. nov 2022

@naty139 inak teraz som pozerala,že v novembri si tu písala že druhé sa vám nedarí a aha o rok je to tu 😄🥰

naty139
17. nov 2022

No dievčatá ja som si tak nepripúšťala, že by to mohlo prirodzene vyjsť že ani vracanie mi neprišlo divne. Zvalovala som to na lieky lebo som bola prechladnutá 😂 normálne v noci ma zdvihlo z postele že si idem spočítať koľko tabletiek ešte musím zjesť aby mi začalo byt zase dobre 😵‍💫🫣😂 ale keď som mala pocit kyslosti v ústach a že musím každú chvíľu niečo prejesť tak mi prišlo na um či nie som tehotná a vzápätí som si vynadala, že joooooj koľko príznakov som si už takto vykonštruovala pri mojom niekedy aj 60 dňovom cykle a zbytočne. No ale nedalo mi to a tá druha čiarka vyskočila úplne hneď 😂 triasla som sa. Muž sa ma hneď spýtal či je to covid test 😂 no komédia. Ale dobre vieme, že tá cesta nekončí pri dvoch čiarkach , takže som veľmi opatrná no vedomie, že sme došli do takéhoto bodu je pre mňa balzamom na dušu. Predsa len to moje telo nie je až také na zahodenie ♥️. Ale teda je to fakt iné ako keď som počítala hodiny do ďalšieho ultrazvuku po vklade, potom srdiečko, vkuse testovanie aby som videla či ten dúšik silnie atd atd. Marinu milujem a nikdy mi nezáležalo akou cestou sme k nej prišli ale pri tomto tehu ma zaplavil pocit, že je len naše. Aj vy ste to tak mali? Budem vás určite informovať ako sa nám darí 🙂 veľmi som rada, že sme zostali v kontakte a mám cez vás toľko inšpiratívnych príbehov pre svoje kamarátky ktorým sa tiež nedarí ♥️

zuzu8511
19. nov 2022

@naty139 presne ako píšeš je to taký iný pocit ,že sa to podarilo samo.my sme si stále vraveli ,že Sonka je náš vytúžený zázrak a potom prišiel zázrak c.2 😄 keď sa už tak samé zadarilo tak to bude všetko v poriadku a ty si vychutnás tehu úplne inak 😉 držte sa a teším sa na novinky

weja07
30. nov 2022

@naty139 ahojky ❤️ takéto krásne správy joooj teším sa a gratulujem nech je všetko v poriadku a hlavne nech ste zdravé/zdravi 🙏🍀❤️

@zuzu8511
@veronikag1602
Držte sa aj Vy dievčatá, hlavne nech sme všetci zdraví a dobre bude 🙏🍀❤️
My sa máme super. Zachviľu prvé Vianoce s Veronikou, 20 januára bude mať rôčik a ja neviem ako dní utekajú. 😘😘 každý deň nás niečim novým prekvapi a veľmi sa tešíme 🥰 ráno vstáva z postieľky a ked počujem "ma-ma" tak mi slzy tečú po tvári, veď len včera sa narodila 🍀🙏❤️❤️
Držím Vám všetkým palce maminky a detičky, buďte zdravé,šťastné a ľúbené ❤️❤️

veronikag1602
14. mar 2023

@naty139 ako pokračujete? 👶❤️ Poslední dní na teba akosi myslím tak ti musím napísať ci pridáš nejaké nové info 😉🙏

naty139
14. mar 2023

@veronikag1602 ahoooooj 🙂 tak som v 24tt všetko je zatiaľ klop klop klop tfuj tfuj tfuj v poriadku ❤️ čakáme dievčatko

naty139
31. aug 2023

Dievčatá všetko dobre dopadlo a ja už mám dve detičky 😍 stále je to pre mňa neuveriteľné. Neskutočne pocity šťastia mám.

veronikag1602
31. aug 2023

@naty139 ❤️gratulujem ❤️k druhému bábätku 👶❤️uveríš ale včera som ti chcela písať❤️❤️❤️ale večer som zaspala tak že ti dnes napíšem 🙂a v tom si sa ty ozvala 🙂

weja07
4. sep 2023

@naty139 gratulujeme k druhému bábätku ❤️ hlavne veľa zdravíčka celej rodinke 🙏❤️
Ostatné žienky, ako sa máte?

@veronikag1602
@zuzu8511
@evaachesa

naty139
4. sep 2023

@weja07 mňa zaujíma ktorá začne ako prvá tretie kolo 😀 mne žiaľ povedali že tretie dieťa neodporúčaju-už mám slabú stenu maternice a hrozí ruptúra :/

weja07
8. sep 2023

@naty139 na rok sa snáď pripojím ale do druhého kola 🙏❤️
Tak keď je už maternica oslabnuta, to netreba podceňovať a riskovať. Zdravie mame len jedno 🙏🍀❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre