Stimulácia Fostimonom a pohlavný styk počas mimotelového oplodnenia

tobiaskababo
22. nov 2017

Ahojte , dnes je 3 den kedy stimulujem 225ml Fostimon a Diphereline 0,1 . Znasam to celkom dobre nebyva mi zle ... Moja otazka znie- pocas tohto obdobia mozme mat pohl.styk ? Je mozne ze ak mi narastol dobry folik a priatel ma dobry spmg otehu aj bez ivf? Nemozem najst str.kde som o tom citala...Dakujem za vase odpovede . Mam 28 a priatel 32

lilyianka
22. nov 2017

@tobiaskababo ak som to spravne pochopila v najblizsich dnoch sa chystate na ivf...styk samozrejme mozte mat, ale chraneny...styk po vklade uz nie az kym nebudete vediet vysledok....

Ale ak ides na ivf inokedy ako tento cyklus tak samozrejme skusat mozte stale....

tobiaskababo
autor
22. nov 2017

No zatial mam v piatok prvy ultrazvuk a ptm este dva ... ptm odber vajok a ptm vklad...co sa moze stat ak budeme skusat pred tymto vkladom ? Preco chraneny...ja nvm naozaj sa v tomto nevyznam

lilyianka
22. nov 2017

@tobiaskababo aha takto...tak kedze si na stimulke, aby sa ti vytvorilo co najviac vajicok tak treba chraneny styk...kedze sa ti moze vytvorit aj 10 aj 20 vajicok....a od odberu po vklad bude cca 3- 5 dni, podla toho co ti odpirucia
Ak sa smiem spytat preco idete na ivf?

tobiaskababo
autor
22. nov 2017

Aha dakujem...no lebo sa pokusame cca 6r a nic...gynfiv navstevujeme od roku 2015 a stale sa to pre moje choroby odkladalo.Priatel mal spomalene spm a mne sa netvoria vajicka max 1-2 ... obaja mame dg nespecif.sterilita ...

lilyianka
22. nov 2017

@tobiaskababo tak drzim palce 👍
Najprv som z uvodneho prispevku pochopila, ze muz ma dobry spg a ty si tiez v poho ...

tobiaskababo
autor
22. nov 2017

Napisala som to tak lebo som mala na mysli ze ak mam teraz jedno dobre vajko a on by mal jednu dobru sper.ci mozem otehu...ci je to mozne...akurat rozmyslame ze ci sa musia 3 prasky Fostimonu riedit s 3 vodickami a tak naraz pichnut alebo mozme 3prasky a 1 vodicku

nikadomi
22. nov 2017

@tobiaskababo pokojne tri prášky s jednou vodičkou 🙂 a pohl. styk pokojne majte ale za mňa tak max do 8. dňa stimulácie, aby sa nevytváral tlak na vyajíčka a prípadne nepopraskali, hoc by nemali.. a potom treba aj tak absenciu kvôli odberu spermošiek 🙂 prípadne sa pokojne popýtaj v centre pri kontrole, usmernia Ťa.. držím palce

tobiaskababo
autor
22. nov 2017

To ma tesi lebo s 3 vodickami je toho vela... preco ked uz k tomu pride (inj) zacnu mi tiect slzy 😭

nikadomi
22. nov 2017

@tobiaskababo noo to neviem.. ale to sa vyplavuje stres predpokladám.. takže je to v poriadku dať von a nedusiť v sebe ☺️

tobiaskababo
autor
22. nov 2017

A mas to rovnako ? 👧

nikadomi
22. nov 2017

@tobiaskababo ja už to mám za sebou 3x 😎 no plakala som tiež ale po injekcii, lebo ma to vždy zabolelo až mi slzy vyhŕkli 😌

tobiaskababo
autor
22. nov 2017

3x? .... uf klobuk dolu 💜 mne ak to teraz nevyjde dalej zrejme nejdeme...zial tolko penazi nemame uz takto nas to stoji vsetky uspory... kokos 3x...to uz aka silna psychika a osoba... 👍

nikadomi
22. nov 2017

@tobiaskababo keď myslíš.. niekedy treba viac síl s tým seknúť ak sa nedarí a túžba je veľká.. tak Ti to musí vyjsť teda teraz hneď 😉😉

lienka737
23. nov 2017

@tobiaskababo sú tu také čo šli aj 11krát.

tobiaskababo
autor
23. nov 2017

@lienka737 tak to klobuk dolu ... ja mam zajtra ultrazvuk a krv dufam ze mi zas predpise lieky cez 300e 😩

lienka737
23. nov 2017

@tobiaskababo záleží aké lieky Ti dajú a hlavne aké dávky.
11x by som ani ja nedala. Prajem nech sa rýchlo podarí.

tobiaskababo
autor
23. nov 2017

@lienka737 zatial mam Fostimon 225ml a Diphereline 0,1 a uvidia ci mi k tomu daju zajtra Menor (tak nejak)...

lienka737
23. nov 2017

menopur 🙂
A toto Ta kolko vyšlo?

tobiaskababo
autor
23. nov 2017

229 e

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre