Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
21. okt 2009

romy ok, dik.
dnes zaciname so stimulkov aj s wolfi, takze sa nalievame🙂

lusinkaj
21. okt 2009

dobre ranko baby 🙂
romy ty nas zasypavas tehu vyrusikmi....jupííííííííí 🙂

alicao
21. okt 2009

ahoj lusi🙂

lusinkaj
21. okt 2009

alicao ahoooj...tttt nepribudaju? 😀

romy01
21. okt 2009

ahoj lusinkaj len si berte kolko hrdlo ráci

lusinkaj
21. okt 2009

romy ahoooj,uz sa tesim ak aj mne budu pribudat tttt a budem ja vam posielat.....

wolfskinka
autor
21. okt 2009

lusi ked zacnes stimulku tak sup hned 1tt ako my s alicou 😀

lusinkaj
21. okt 2009

wolfi ok 🙂 a potom uz len sami budu pribudat... 😀

romy01
21. okt 2009

baby ja sa tak tesim, len aby som sa dozila porodu 😀

lusinkaj
21. okt 2009

romy verim ti... 🙂

alicao
21. okt 2009

lusi, kazda baba ktora sa snazi je v 1tt ba aj v 3tt, len ci dojde aj k 5tt sa uvidi🙂 ale zacali sme dobre 😀
romy , tesis sa? to je zvlastne 😀 😀 😀

lusinkaj
21. okt 2009

alicao,jasne rozumiem... 🙂 ja uz sa tesim tym ttttt..... 😵

vanesska
21. okt 2009

caute babyyy,
tak ja hlasim ze som vcera vyfasovala pllllnu igelitku liekov... resp. injekcii... 😝
skoro som odpadla kolko toho je...
kazdopadne 30.10. zaciiiiiname.... jupiii... 😵

a inak baby vy ste na PN pocas stimulky??

wolfskinka
autor
21. okt 2009

vanesska super tak od 30.10. zacinas s proverou alebo uz pichat a ake mas injekcie ?

alicao
21. okt 2009

vaness, vsak? a este ktomu su vselijakej farby🙂))
ja som na PN od pondelka, davaju PN od pichania tych druhych injekcii, u mna je to gonal

wolfskinka
autor
21. okt 2009

alic bolia ma strasne oci, o 11.00 mame poradu tak si aspon oci oddychnu

alicao
21. okt 2009

wolfi ved preto som rada, ze som na PN, ked ich potrebujem zavriet alebo si ist lahnut tak idem.
hod sa aj ty aspon od buduceho pondelka

vanesska
21. okt 2009

no ja mam na zaciatok dipherline injekcie... len som zistila ze nemam k tomu ihly tak neviem to mi daju v centre alebo sa to tiez predpisuje?? 😕
no a potom na stimulku mam predpisany puregon a potom este menopur? neviem ten menopur mam v protokole ale doki mi ho asi zabudol predpisat... tak si to musim este vypytat...
baby a co to treba pit vela vody a jest bielkoviny aby som nemala ten OHSS??

alicao
21. okt 2009

Vaneska, injekcie si musis kupit sama v lekarni.. su farebne rozdelene, ja ma 24 zelenych a 24 zltych, tymi zelenymi to zarobis a zltymi pichas tie su tenke.
ale ved ides ku koordinatorke nie? tam ti to vysvetli
a hej proti tomu OHSS treba pit 4 az 5 litrov denne, som ako prietokovi ohrievac a jem same kuracie maso, kuraciu sunku, fazulovu polievku, bielka, a slnecnicove semiacka a bohvie co este ...

vanesska
21. okt 2009

alicao... ahaaa... no to mi nikto nepovedal ze si mam kupit aj inj. a uz vobec nie ze ake... 😠 😕 😒
tu v gynfive ani ziadneho koordinatora nemame... co je dost blbe... 😒
no a 4-5 litrov...haha ja cez den vypijem max. 2litre... tak to budem musiet riadne maknut aby som to do seba naliala... hm...

wolfskinka
autor
21. okt 2009

uz som sa dohodla so sefom bude ma pustat kedy budem potrebovat nastastie

alicao
21. okt 2009

vanes ved preto som rada, ze som doma, lebo chodim na zachod kazdych 10 minut..
a ked ty teda nepovedali, tak si kum striekacky, zelene a zlte ihly, oni uz budu v lekarni vediet...
to vas neucili v centre ako si to pichat? to co ma byt?

wolfskinka
autor
21. okt 2009

zelenymi natiahnes a zltou pichnes

alic si prebornik 😀 😀 ja idem dnes pichat uz aj ihlami kolko mas tu davku 1.5 ???

lusinkaj
21. okt 2009

baby co tu citam...aj ja mam dipher.a menopur ale ziadne inj.nemam k dipher. 😕 😅

romy01
21. okt 2009

vaneska aj mna to prekvapujje, my sme mali normalne kurz ako si pichat, bez toho si to sama ani nesmies, dokonca na letaku je napisane ze prve sa musia pichat so zdravotnym personalom - u sestricky

alicao
21. okt 2009

lusinkaj a cim si to budes pichat?🙂))
treba si ich kupit zlaticka neeeeee?🙂 sup sup do lekarne
wolfi hej sme uplne na rovnako aj tej davke, dufam, ze to nepresvihli, lebo ty PCO nemas a mas rovnaku davku ako ja....
lusinkaj ty kedy zacinas s injekciami?

lusinkaj
21. okt 2009

alicao,ja este mam cas lebo ja najprv sa musim dozvediet vysledok stitky a tak...ale ma to prekvapilo ze aj ihly treba apreco mi to v lekarni nepovedali? 😕

wolfskinka
autor
21. okt 2009

alic nepresvihli ja som to pozerala pri prvom IVF som zacinala na 150 cize 2 davky a po prvej kontrolnej krvi mi znizili na 1.5 davky cize 112.5 a po dalsej krvi mi znizili uz len na 1 davku cize 75ml

a pri druhom som frcala celu stimulku na 1.5 davky

romy01
21. okt 2009

baby mne az dvakrat dost rapidne znizovali davky , nebojte oni to reguluju podla hormonov

alicao
21. okt 2009

wolfi ok, len nech sa mi nestane to co afrike, ze piaty den mi zistia ze dost...jeblallaal ma potom
ale nemyslim nato, secko bude v poradku, ze ano🙂
lusi pozri sa do krabiciek, su tam len flasticky, takz ano ihly treba dokupit a v lekarni si mozno mysleli, ze budes chodit k doktorke si to davat pichat tak preto ti ich neponukli...
ak budes chodit na pohotovst si to davat pichat tak to nepotrebujes, ale ked budes doma sama, tak treba kupit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre