• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
autor
bubina tak ten oddych si dufam budem vychutnavat aj ja zachvilku s mrnuskami v brusku
21. okt 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy...a zostávas až do konca doma alebo sa chystas do roboty...ja sa do roboty nechystám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
wolfi...dufam aj ja, že zhruba za mesiac das super spravicku...
21. okt 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubina nielen ja ale aj alicka v jeden den ......................... to by som sa asi od stastia
21. okt 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi dakujem, ze na mna myslis:slight_smile:
bubinka vy ste mali co za problem? mozno si to uz pisala ale nepamatam si
21. okt 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic ja myslim stale na teba .. no to by bolo aby to nebolo ....
21. okt 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali..my sme mali blbe spermie...aj poče, aj motolita aj morfologia... dokonca ked sme boli na odbere, tak spermiogram vykazal aj leukocyty...to ma skoro porazilo....
21. okt 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinka, dakujem, a vyslo to , ani nevies ako si ma potesila , dakujeeeeeeeeem:slight_smile: mi mame blbu len morfologiu aj ked totalne blbu:slight_smile: ale ako vas tu citam, stale verim, viac a viac:slight_smile:
21. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic prestan spekulovat zase .... kurnik preskocim plot a nahadzem ti na rit
21. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co zase? ved nespekulujem a pisem ze cim dalej tym viac verim, zato ma chces mlatit??
pomoooooooooooooooc wolfi ma bijeeeeeeeeeeee :grinning:
21. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na wolfi už asi posobia hormony :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubina no kedze nemam zamestnanie tak by som rada ostala na PN az do porodu, bubina ty uz si tehu ? teraz si neviem spomenut ci si to pisala lebo v profile mas ze si snazilka
21. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v profile mam ešte snažilka...zmenim si to až po 1.utz..., kedže to iným sposobom a ko po telefone nemam potvrdené..... :grinning: :grinning: :grinning: ja mam zamestnanie, ale chcem zostat tiež na PN do porodu....nema význam sa stresovat v robote aj ked viem, že sa doma unudím a vyležím miesto pred telkou... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak aj sem este poslem na ranajky XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka, lusinka, alicao, bubina, kde ste ? Co dobreho varite?
22. okt 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, jeeeeeeeeej supeeeeeeeeeeeeer, ale dala som si ich az teraz na obed, dakujem, vyborny dezert:slight_smile:
wolfi a ja sme boli dnes na predoperacnom vysetreni.
ja som uz spat a neviem kde trci wolfi...
ze vraj mi trosku viac busi srdce nez by malo , ale nepovedala, ci to brani umelemu alebo nie, tak neviem, dufam, ze nie, lebo ma picne
a dufam, ze je to z tych hormonov
22. okt 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, romy super konecne nieco na jedenie, tu pizzu mi nosia uz vecnost :grinning: :grinning:

alic tebe busi srdce ... a cudujes sa pri tvojej povahe ... ved chuda musi uniest toilko hovadin co navymyslas ze sa mu ani nedivim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. okt 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi :grinning: :grinning: :grinning: len aby mi koli tomu pustili na OPU!
22. okt 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj sa mam tam dlhorocne znamosti .... vybavim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali...horšie by bolo keby nebúšilo :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj alica pustia ta, ved je to len na 10 minut :slight_smile: Inak uz viem co budem varit zajtra - denisa mi urobila chut na rizoto, tak si spravim take dobrucke kuracie - mnam
22. okt 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy tebe je ty si doma aj ja chcem byt :frowning2: ale nemozem, baby neuverite co sa mi stalo ponad hlavu mi preletel obrovsky bocian ... co mu svihlo v takomto necase ?
22. okt 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ..tehu maju asi rovnake chute...ja som robila rizoto kuracie včera aby bolo na dnes....mnam bolo pridala som aj víno...dalo tomu neuveritelný šmrnc..
wolfi..to bude asi nejaké znamenie....my sme mali ako znamenie duhovu branu pri transfere a na v den odberu krvičky bol medzinarodny den vajec :slight_smile:))))))))))
22. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi obrovsky? ze niesol styri deti? ze?:slight_smile:
bubina, mas pravdu, je lepsie busit rychlejsie ako vobec:slight_smile: som sa zasmiala:slight_smile:)
22. okt 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej jasne ved kruzil okolo nasej budovy a potom letel smerom k tvojemu kanclu .... isiel si aj teba obkuknut
22. okt 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ale ja som doma na pn, co ked ma nenasiel? pomooooooooooc! :confounded:
22. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som to dohodla aj za teba neboj ved vies ze ja na teba myslim
22. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co by som bez teba robila, ani deti by som nemala keby teba nebolo :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dik a co ti ich ja urobim ci co ?????
22. okt 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ved predsa deti nosi bocian, nie?
22. okt 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak teraz je to tutovka :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok