Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
23. okt 2009

wolfi ja asi 5 litrov, a pijem aj vnoci , lebo chodim curat a ked sa vratim pri posteli mam flasu a vzdy sa nacucam 😀

lusinkaj
23. okt 2009

dobre ranko 🙂

alicao
23. okt 2009

ahoj lusi
wollfi ved ty by si brala aj trojicky ako ta poznam🙂
aj mna vcera dipheralin stipal ako svina, a gonal si mozem pichat aj do lica, ved to vobec necitit 🙂

lusinkaj
23. okt 2009

ahoj alicao...a mali ste niekto decap.ten stipe?neviete?

alicao
23. okt 2009

lusi , wolfi ma decap. aj ten stipe..ale vydrzis to, neboj, hlavne si to pichaj velmi pomaly a dychaj pri tom.
ja som prvy krat zadrzala dych a stipalo to az mi slzy tiekli ale potom som nato prisla, treba stlacat striekacku velmi pomali a dychat , nemat stiahnute brucho

wolfskinka
autor
23. okt 2009

alic ja v noci nepijem v noci spim, trojicky eee stacia dve

lusi nechcem ta strasit ale dekac stipe jak svina a tie druhe injekcie menopur ani neviem kedy pichne, vzdy picham prvy dekac,

alic presne tak to robim dekac mi picha skoro aj minutu pomalicky ale aj tak to boli

lusinkaj
23. okt 2009

baby nestraste...ja ked som mala pri 1ivf gonal tak nic take som nemala...ale teraz pri puregone aj dec.fakt gonal je asi najlepsi 🙂 urcite to vydrzimmmm... 🙂 musim

alicao
23. okt 2009

lusi, bu bu bu 😀

lusinkaj
23. okt 2009

alicao 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
23. okt 2009

lusi ja som mala fostimon a menopur a tie nebolia, ale ten dekac je riadny humus

lusinkaj
23. okt 2009

tak to som velmi potesena 😒 ale nejak musime zvladnut

baby trosku odbocim od temy,neviete mi poradit mate niektora notebook alebo mate pc?lebo mi mame notebook mame ho len rok a teraz asi tyzden nam robi to,ze ak si chcem opravit obrazovku bud dozadu alebo dopredu mi uplne stmavne musim vypnut a zapnut...dakujem
ak ho odnesieme na reklamaciu neviem co si pocnem bez neho a vas ☹

wolfskinka
autor
23. okt 2009

lusi to ti neviem poradit

lusinkaj
23. okt 2009

wolfi nevadi...ak to bude robit dalej tak budeme musiet odniest 😢 ved ja sa osalim....tak dlho bez netu...

zuuuzana7
23. okt 2009

lusi moze to byt cokolvek, moze to byt chyba grafickej karty, to je malickost to sa len vymeni.
ale v kazdom pripade to este reklamovat. ked nema ani rok a nieco taketo sa robi je to v kazdom pripade chyba vyrobcu.

lusinkaj
23. okt 2009

zuzi,mame tu v bloku suseda ing.a on take veci vie tak ak pride z prace bud dnes alebo zajtra sa nam ozve a uvidime co povie ....ak nebude vediet pomooct tak nesieme na reklamaciu....

wolfskinka
autor
23. okt 2009

lusi cim skor ho reklamovat

lusinkaj
23. okt 2009

jasne musime,len ma stve ze tak dlho sa musi cakat na reklamaciu...

zuuuzana7
23. okt 2009

lusi ak sa bude niekto (nekompetentny) vrtat v pocitaci tak nebude uznana reklamacia 😖
a ver mi odbornik to hned vidi ci uz niekto fusoval v nom alebo nie ...
ja by som to susedom ani neriesila. mate narok na reklamaciu nech to vsetko premenia.

lusinkaj
23. okt 2009

no to mas pravdu...ale on sused by to nerozoberal to urcite nie...len ci nahodou nevie nieco...uvidime,ale asi odnesieme na reklamaciu...
idem ja baby zehlit mam plny kos... 🙂

wolfskinka
autor
23. okt 2009

a aku znacku mas ten pc ?

romy01
23. okt 2009

ahojte baby, uz som doma a varim - dnee po prvy krat v manzelstve robim rizoto - dobré že?
wolfka idem do heliku v utorok. a alica ano moje vajecniky zareagovali prilis a museli mi davky znizovat dva krat. Zacinala som puregonom 250 jednotiek potom mi ali 200 a nakoniec len 150

wolfskinka
autor
23. okt 2009

romy a my s alickou zacinam na 112.5 ...a som zvedava co bude teraz ja som pri druhej stimulke frcala celu stimulku na 112.5 a prvu stimulku som zacala na 150 a potom 112.5 a nakoniec iba 75

lusinkaj
23. okt 2009

wolfi je to HP...je to kvalitny pc a bol dost drahy 😒 ak preto ma stve...
romy ahoj...mnam rizoto mam rada 🙂

wolfskinka
autor
23. okt 2009

ja idem zajtra robit chinu

lusinkaj
23. okt 2009

mi mame dnes fazulovu polievku s udenym mäskom... 🙂 v nedelu robim kur.rezne a salat 😝

wolfskinka
autor
23. okt 2009

ja dnes nalozimi cinu na 2 dni a budem oddychovat cely vikend, alebo cinu na zajtra na obed a na veceru a na nedelu rezne

romy01
23. okt 2009

to rizoto je nejake riedke - asi este dorobim trochu ryze

lusinkaj
23. okt 2009

tak som tu..pozehlene idem poodkladat do skrine 🙂

romy01
23. okt 2009

lusinka si dobra, ja som este ani nezacala a to mam minimalne na nejake tri hodiny

lusinkaj
23. okt 2009

vies co romy,mala som plny kos ale niektore som nezehlila netrebalo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre