Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
29. okt 2009

ahojte,dobre ranko....som tu prváááá 🙂

wolfskinka
autor
29. okt 2009

ahojte,

tak na sone som mala 16 folikulov ale iba 10 co vyzeralo ze z nich nieco bude, asi mi zvysi davku dnes, uvidime po krvi, boli sme aj na tom embryologickom pohovore a ta embrylogicka povedala, ze aj ked sa nam doteraz oplodnili vsetky vajicka same ze kedze je to 3ti pokus navrhuje tu druhu metodu ICSI co je napichnutie spermie do vajicka s tym ze tam pojde 100 percentna spermia ... tak som zvedava na vysledok

romy01
29. okt 2009

ahojte babenky
rosienka to mas riadny mix - len pekne lezkaj na tej PNke
wolfka, mozno to pomoze, lebo aj ked nemate pb so spg, mozno je rozdiel medzi dobrou a vynikajucou spermijkou. Len si musis nachystat viac eurikov, no bodaj by to stalo za to , mooooc ti drzím palceky
baby dnesna davka je tu pre vás
😀 😀 😀 😀 😀 TTTTT 😀 😀 😀 😀 😀 TTTTT 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 T 😀 😀 😀 😀 😀 😀 T 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 TTTTT 😀 😀 😀 😀 😀 TTTTT 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
29. okt 2009

romy dakujem ....
no kaslat na euriky len nech to uz konecne vyjde .. treti a posledny pokus

alicao
29. okt 2009

romy vdaka🙂
vaneska tak sme na tom velmi podoben, budes si pripadat ako vlk v cervenej ciapocke ked mu dali kamene do brucha, len potom nespadni do studne prosim ta🙂
potom napis ake davky ti supnu

romy01
29. okt 2009

presne tak wolfka, tie euriky stoja za to.
sorry ja som napisala rosienke ale myslela som vanesku samozrejme

zuuuzana7
29. okt 2009

ahojte baby,
rosienka, vaneska no vsak uvidim, co nam toho 30-teho povedia, ale v kazdom pripade som otehotnela dvakrat na konci marca - zaciatkom aprila, tak si myslim, ze ten mesiac ma nieco pre mna do seba a ze to teraz klapne tak ako ma 😵 neviem je to taky moj vnutorny pocit.
ja som vitalnejsia po zime. v zime som dost ko...
aj my mame super spg a ideme si aj icsi davat, je ta vacsia pravdepodobnost, ze sa ich viac oplodni.
wolfi super, desiatka je super 😉. a v kazdom pripade icsi 😉

zbytok bab ahooojjj

wolfskinka
autor
29. okt 2009

zuuzi .. icsi uz je dohodnute uz sme to aj podpisali, takze sa nic na tom uz menit nebude len nech to vsetko dobre dopadne, uz aby bolo 15.00 a vedela som ako dalej

zuuuzana7
29. okt 2009

wolfi, tak ideme cakat s tebou 🙂

romy01
29. okt 2009

wolfka, zuzik - cmuk cmuk cmuk - nech to vyjde

wolfskinka
autor
29. okt 2009

zuuzi dakujem dufam, ze sa dnes dozviem kedy bude OPU a aj na tie davky som zvedava ci mi ich zvysi ale ja si myslim ze ano

zuuuzana7
29. okt 2009

no wolfi ides v kazdom pripade do finale. super a ako sa citis po psychickej stranke?
kolky den vlastne uz pichas?

zuuuzana7
29. okt 2009

romy dakujeme teraz som si vsimla 😵 musi to vyjst 😵

romy, ako tehu priznaky uz su nejake? nevolnosti, le nemas ze?

romy01
29. okt 2009

zuzka, nic - ziadne priznaky, ziadna nevolnost - len som dnes bola obzerat v tulipe kociky a postielky a kupila som si taku volnejsiu bluzku - dobry strih lebo je mi dobra aj teraz a je tam aj dost miesta na brusko 😀

wolfskinka
autor
29. okt 2009

zuzi mas IP

romy super chvalim ta ... zatial nakupuj len vecicky na brusko az neskor pre babo 😵

zuuuzana7
29. okt 2009

ani prsia nie zmenene? nisto?
je uz okukavas kociky? super 😉 tak hod nejaky na motivaciu 😵

wolfskinka
autor
29. okt 2009

no aj ja uz chcem okukavat kociky

romy01
29. okt 2009

zuzka fakt nic ani prsia - len brucho mam po stimulke zvacsene - no to neni tehu priznak. Vraj ked nie je nevolnost, tak je vacsia pravdepodobnost ze budeme mat chlapca 😀 Inak nehodim ziadnu motivaciu, lebo na nete je toho tolko, ze mam hlavu ako balon. Bola som kociky obzerat v obchode, lebo si to treba omrknut a ochytat a pacil sa mi len jeden, no nepacili sa mi na nom kolesa - na nete vypadaju vsetky dobre, no vskutocnosti je v nich velky rozdiel

wolfskinka
autor
29. okt 2009

sa neviem dockat tej 15.00 kedy mi zavolaju co a ako

romy01
29. okt 2009

neboj wolfka , ktory si dnes den stimulacie ?

wolfskinka
autor
29. okt 2009

9ty den .. podla planu by sa mal menopur pichat do 11dna stimulacie tak som zvedava na kedy mi naplanuju opu, ale ja si myslim ze este v sobotu alebo v nedelu pojdem do heliku na sono

romy01
29. okt 2009

to urcite uz sa ti to blizi

wolfskinka
autor
29. okt 2009

romy ja viem, ze sa to blizi ... ja sama nechapem co som z toho taka nervozna, pri tych 2 IVF predtym som takto nestresovala ...pridem domov a zaleziem do postele, muz je na sluzobke tak ma nikto nebude rusit pekne si pospinkam a vecer pojdem pichnut

romy01
29. okt 2009

len si pekne oddychni a nestresuj, viem ze je to uz tvoje 4 IVF no ale ved vies ze do tretice vsetko najlepsie

wolfskinka
autor
29. okt 2009

romy no ved hej ... ale 4IVF do tretice vsetko dobre ... to si dobre napisala xixixi 😀 😀 😀

rosienka
29. okt 2009

caute kocky! no zuzi, tak urob ako sa citis, len je skoda, ze nejdes teraz stimulkovat s nami ☹

wolfi- podla mna pojdes zajtra na sono, ak je vsetko OK, sobotu pichnes Pregnyl a v pondelok je OPU. ja idem asi tyzden po tebe

rosienka
29. okt 2009

vanes- tak Menopur sa urcite namiesava, ten som mala minule, ten isty system ako Merional, Puregon je tusim pero. Tak drzim palce zajtra, dobre si to daj ukazat a pytaj sa 🙂

rosienka
29. okt 2009

romy- fakt ziadne priznaky??? kedy ides pocuvat srdiecko?

wolfskinka
autor
29. okt 2009

No tak volala mi koordinatorka ... zvysili mi davku na 2.5 a to som nikdy predtym nemala ... a kontrola v sobotu .. no snad sa teraz nic nepo....

vanesska
29. okt 2009

ahojcek baby...

wolfi neboj nic sa nepo... budeme ti vsetky posielat pozitivnu energiu to proste musi dopadnut len dobre 😉 uz ides do finale... to je uzasne!

Zuzi... jasne ked to tak citis ze marec je tvoj mesiac tak to je tak spravne... treba dat na svoje pocity ty sama seba poznas najlepsie... 😉

alicao... no to je pekne prirovnanie ako vlk s kamenmi v bruchu 😀 fuha... no mam sa na co tesit 😝 inak ja mam v protokole tusim ze zacinam s 250IU puregonu... tak neviem videla som tu dost bab co stimulovali s takouto davkou tak snad to je ok...

romy... na tu PN sa celkom tesim... skoda akurat ze je take skarede pocasie... no ale aspon nebudem zaspavat v robote a krcit sa tu cely den za compom ale pekne budem oddychovat doma... a samoska konikovat o 106 😀

rosi... jasne budem sa pytat ale u mna je blbe ze ja sa vzdy zabudnem nieco spytat a napadne ma to az ked som uz uplne niekde inde... skoda ze v tom gyn five nie je ziadny koordinator... ale tak pripadne poradite vy babule... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre