• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
autor
alicka ty moj pokladik dik moc

lusi dakujem za podporu

zuzi aj tebe a velmi

romy dakujemmmm

luly ahoj a dakujem mooooooooccc velmi velmi a ako sa mas ?
31. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky babule...

wolfiiii... aj ja sa pridavam... posielam vela vela pozitivnej energie... a drzim moc palce!!!
to proste vyjde... a ti dvaja budu velki bojovnici... :wink:
31. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vanesska dakujem ...

ale baby neviem ci tu vasu pozitivnu energiu smerujete spravnymi smerom ... :frowning2:
31. okt 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, prajem peknú nedelu.
wolfka treba vybehnut von na prechadzku nabrat tej pozitivnej energie aj od slniecka, a nepochybuj, že všetka ta energia smeruje do tvojho bruska :slight_smile:
TTTTTTTTTTTTTT
1. nov 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co to tu citam, wolfi...??? ako to? naozaj su len dve vajicka? dobre to pocitaju? niekedy sa mi zda, ze fakt len od buka :angry: ake nezufaj, pozri na romy, ona mala tiez prazdne vajicka a jeden bojovnik sa uchytil, tak neboj. Ja som tiez trochu nestastna, ze mam len 4-5 väcsich folikulov, ale nestracam nadej do konca.

alic- tak drzim palce, nech do toho mozes ist cim skôr a pozitivne :slight_smile:

romy- dikes za virusiky, hrozne ich potrebujem :dizzy_face:
1. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, wolfi presne tak sup-sup vonku na prechadzku a poriadne nabrat tej spravnej energie.
wolfi a kolko vajicok si mala do teraz? myslim predchadzajuce ivf.
rosienka, ale tentokrat medzi nimi bude urcite ten vas bojovnicek. drzim moc palciska. ako manzel uz je fit?
1. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy no snad mas pravdu
prev IVF 11vajicok a druhe IVF 7 vajicok a teraz bolo 18 folikov a nakoniec pozuzitelne su len 2 snad mozno este jeden by mohol dorast len aby neboli prazdne
1. nov 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfka ja som mala 20 folikov a z toho len 1 vajko - asi je lepsie ubrat na kvantite a pridat na kvalite :grinning:
1. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - dakujem, bodaj by si mala pravdu! :slight_smile: :dizzy_face: ...no muz ako-tak fit, dnes sme boli na dlhsom vylete v lese a trochu ho to este pichalo a sli sme dost pomaly. Inak uz celkom v poriadku, zajtra ide do prace. Vy ste sa fakt rozhodli uz napevno stimulkovat az na jar?

tak ja mam v sebe dnes 6. seperdavku. Z krabiciek od Merionalu by som mohla robit domino, do konca ich bude vyse 70... a namiesala som si ovu-caj, tak ho druhy den chlipkam, aby som tym mojim lenivym vajecnockom pomohla :wink:
1. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy dufam, ze to bude aj moj pripad, ze tie foliky co nedorastli zakrpateli na ukor kvality tych dvoch
1. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning: :grinning: :grinning:
wolfka, rosienka, a do zásoby aj pre alicao
2. nov 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko:slight_smile:
Romy dakujem za tttttt, zidu sa, dnes som dostala MS takze zacinam pichat znova, jupiiiiiiiiiii:slight_smile:)))
hlavne drzte palce nech sa mi vajecniky nezblaznia ako naposledy:slight_smile:
2. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicao, drzim palce
2. nov 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romy dakujem dakujem dakujem ... nechce sa mi nic robit idem si lahnut asi
2. nov 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru wolfka, len pekne oddychuj
2. nov 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,prisla som vas pozdravit...ako sa mate? :slight_smile:
wolfi,odychuj...alica a ty sup do dalsej stimulky :slight_smile: samozrejme uspesnej :dizzy_face:
2. nov 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
rosienka no v kazdom pripade este uvidim co nam 30-teho povedia.
wolfi aj ty si na pn? tak pokojny relaxing, aby zajtra este nejake to vajko vykuklo :wink:
romy, lusi, alica ahojte :slight_smile:
2. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata,

tak ja mam za sebou 4.injekciu... picha ich mm a ide mu to celkom od ruky... :sunglasses:
prva co sme pichali sami bola fakt taka roztrasena... presne ako alica pisala sa mi klepali ruky ked som to namiesavala a potom som sa zasa nechcela dat pichnut stale som mm buzerovala ze kam to ma pichnut a ako a ked uz som zacitila ako sa ma dotkla ihla tak som usla.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no hrozne so mnou...
ale tak nakoniec sme to zvladli a ani to nebolelo iba trochu postipkalo...
no a teraz uz nerobim caviky lebo rano sa muzik ponahla do prace tak nemozem zdrzovat tak uz len zavriem oci a drzim jak hluchy dvere ako sa vravi... :grinning: az kym neni pichnute...
alica takze vidim ze zacinas odznova.... to ideme skoro na rovnako tak snad nam to dobre dopadne...
ostatne baby ahojte... :wink:
2. nov 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky, ja cely den polihujem, taka som stale unavena a nic sa mi nechce, ani len vstat k pocitacu :slight_smile:

vanes- no vidis, vsak si nejaka hrdinka ako my vsetky, zachvilu sa budes na to tesit, hlavne ked uvidis rast folikuly. Ja si tiez pripadam ako alchymistka, tolko tych flasticiek namiesavam :sunglasses:

zuzi - tak nech dostanete uz len dobre spravy a vysledky, aby ste nemuseli tak dlho cakat, pre mna bolo toto to najhorsie. Ked uz sa to rozbehlo, uz je dobre :slight_smile:

lusi - a ty ako? verim, ze sa za nami hned pridas :wink:

romy dikes za virusiky, chniapem ich kolko sa da...mas nejake tazkosti a priznaky?
2. nov 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaneska, peknu predohru ste si spravili pred prvou injekciou :grinning: :grinning: kedy ides na kontrolu?
ja idem v piatok, pytala som sa koordinatorky, ci si nemam dat este mensiu davku, ona ze 75ui je minimum...tak som zvedava co so mnou spravy minimum:slight_smile:
2. nov 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj rosienka, len sem tam ma boli brusko ale este mi nebolo zle ani nic podobne
2. nov 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka... no aj sa tesim ale ked to tu citam ze wolfi ma nakoniec po celej stimulke len 2 foliky a aj u teba to vyzera na 4-5 dominantnych tak sa trochu bojim ako to bude u mna... ale to budem riesit az potom ked uz zacnem pichat puregon... som inak faaaakt zvedava...

alicao... :grinning: hej sme sa celkom zabavili... :grinning: no ja cakam na MS a potom medzi 2.-4.DC mam ist na kontrolu a povedia mi odkedy zacnem pichat puregon... v protokole mam napisane od 4. do 6. DC tak neviem...
no len som zvedava kedy sa madam v cervenom uraci dojst... ma na to este take 2 dni aby bola +/- v limite... to je vzdy ako naschval ked ju nechces dojde jak na koni a ked ju tuzobne ocakavas tak ani za svet... inak to telo funguje fakt uplne opacne... :angry:

romy tak to je super ziadne nevolnosti... si to mozes zatial pekne uzivat... :wink:
2. nov 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanes teraz ti moze meskat aj tyzdne, aj mne tak meskala
co by som ja zato dala keby som mala 6 dominantnych folikulov nie 30 :grinning:
2. nov 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic... no super si ma "potesila" :confounded:
mne doki hovoril ze ak by meskala viac ako tyzden tak ze aj tak mam prist...
a tebe pichali nejaku vyvolavacku ci cakali kedy dojde sama od seba? a kolko ti vlastne meskala? a to si stale popri tom pichala ten dipherline?
najlepsie ze ja uz mam vybavene aj predoperacne... :sweat_smile:
ale vlastne kvoli tomu ze mne brali krv na predoperacne kvoli tej operacii no tak uz som to vyuzila ked som mala vysledky krvi ze to teda pouzijem na IVF predoperacne... ale akosi neviem ci to nepresvihnem lebo to plati vraj len 3 tyzdne... hm :confused: takze asi ho budem musiet vybavovat znova... :angry:

no a inak fakt ty si zasa mala opacny problem... ze 30... hm... si nevyberies... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanes ak sa dohodnes v centre mozu ti to predoperacne akceptovat
ms ti ma prist do 32DC ak nepride treba ist do centra, mne prisla na 31dc sama
2. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanes este som zabudla. hej pichas stale ten dipheraline je prave nato aby ti utlmil hormony a preto ti budu meskat , mne meskali 5 dni...ale to tak ma byt, takze ak nepridu do 32DC tak chod aj tak
2. nov 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som teraz 27DC to je obvykle moj den :slight_smile:
ale ziadne priznaky na mrsku vobec ani chyru ani slychu... :unamused:
uvidim ak by neprisla tak bud.pondelok idem do CAR...

tak to by bolo super keby mi to predoperacne zobrali... aspon usetrim peniaze poistovni na dalsie odbery a vysetrenia... :wink:
2. nov 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanes mne tiez uznaju tie co som si robila na ten prvy pokus, budu asi tyzden stare, ak sa vobec na opu dostanem, ze ano:slight_smile:
2. nov 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaneska aj ja som isla do centra na 32 den aj ked ms este nebola, lebo tak kazali. Vzali mi krv a podla nej mi volali, ze ms urcite pride na druhy den a tak aj bolo. Ked ms prisla volala som im a oni mi kazali hned pichnut prvu davku.

baby kuk do albumu - dnes som bola na nakupoch :grinning:
2. nov 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy... tak fajn aspon som v obraze ze teda asi ani ja nemusim mrsku ocakavat tak skoro... :rolling_eyes:

alic... neboj opu bude lebo vsak mas minimalne davky ako pises... vajecnicky si oddychli teraz pekne krasne zapracuju v dovolenkovom tempe takze vyprodukuju velmi primerane mnozstvo folikov aj s peknymi vajkami... :dizzy_face:

inak romy pekne riflicky... to je tvoje prve tehu oblecko??? aj ja uz chceeem kupovat takeee... :sweat_smile: :dizzy_face:
2. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok