Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
9. nov 2009

romy aj ja sa pridavam...gratulujem ku knizke 🙂

vanesska
9. nov 2009

lusinka... presne ako pises my zeny to je neuveritelne ale stale sa o nieco strachujeme a nieco musime riesit... ach jaj ... 😖 no ale ked je to uz raz takto zariadene tak s tym nic nenarobime len to musime proste vybojovat...
aka je sanca na uspech fakt netusim a ani nechcem vediet je mi to uz teraz jedno...
ja som vlastne nemala na vyber bud operacia teraz a IVF az v lete alebo skusit IVF a ak nevyjde tak potom operacia...
takze vlastne nemam co stratit jedine ziskat ked vyjde IVF inak ma operacia tak ci tak neminie...
akurat co je blbe ze tam tie foliky nebudu mat miesto na rast... no a tiez neviem ako na nich bude vplyvat ta endometrioza ci ich nebude nejako "kazit"...
ja uz fakt budem vdacna aj za nejake dva foliky hlavne nech su krasnucke zdravucke a silnucke...
a ty by si vlastne buduci tyzden mala vediet ci ides do stimulky vsak??
no budem ti drzat palce nech su dobre vysledky!!

romy... hej hej vidim ze vsetky sme tu fakt Xeny bojovnicky... 😀 😀 ked uz to inak nejde...
jeeej a gratulujem aj ja ku knizke... krasa... ! 😵

lusinkaj
9. nov 2009

vanes presne tak...verim,ze raz sa dockame aj mi // 😉 a budeme stastne 🙂

rosienka
9. nov 2009

jeeej vaneska ☹ , co to? hnusna enda ti snad nechce branit v raste vajicok?? Dufam, ze to dobre dopadne a bude aspon zopar kvalitnych a tie sa 100% oplodnia, ako tie nase bambulky, snaz sa nestresovat, i ked to ide tazko, ale ja som tiez verila, ze to dobre dopadne a stale verim...myslim na teba, neboj 😉

romy01
9. nov 2009

baby dakujem a posielam vam oficialne
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

neviem sa na tu knizku vynadivat, mam tam na vrchnej strane obrazok babatka - to je krasa. Kazdej z vas to z celeho srdca zelam, abyste ju aj vy mali coskoro doma.

vanesska
9. nov 2009

lusi...dockame sa // urcite! 😉

rosi.... no cesta k babenku nie je veru jednoducha... ale vsak o tom vieme kazda svoje... 😒
a budem sa snazit nestresovat... ja to nejako predycham a potom sa pustim zasa do boja... uz to teraz nevzdam ked vlastne zacina ist do tuheho... 😉

inak ani som sa v centre nespytala co s PNkou... neviem to sa mam ja pytat nech ma daju na PN alebo mi to oni navrhnu?? a kto ma vlastne vypise moj gynekolog alebo lekar v CAR??

lusinkaj
9. nov 2009

vaneska...jasne verim aj ja ze sa raz dockame... 🙂
PN ti da tvoj gynekolog...mozem sa spytat kolko mas rokov?

alicao
9. nov 2009

romyyyyyyyy, jeeeeeeeej, musis byt stastna ako blcha, ja by som sa asi usmievala aj po uliciach ako dilino, gratulujem!!! moc moc moc a dik za virusiky🙂
vaneska, aj ja mam cystu ako hrom a kukni kolko folikov, ked maju tak narastu, aj ked to bude trosku viac boliet nez ostatne baby, priprava na porod, co ti poviem, zvladnes to!!! a dik ze na mna myslis, 15sta hodina sa blizi a zacnem si obhryzat nechty!
zuzka ty dufam, snazilkujes aspon prirodzene o sto sest!🙂

vanesska
9. nov 2009

lusinka... no ja som mala teraz v auguste 34 a moj manzel ma za tyzden 40...
my sme tu uz co sa veku tyka normalne ako historicke vykopavky... 😅
problem je v tom ze proste na ten vek sa vobec necitime tak mozno preto sme tomu kolko mame rokov nejako neprikladali vahu.... no ale doki mi uz jasne povedal ze v nasom pripade uz hrame trochu aj o cas tak preto nam navrhol miesto operacie radsej to IVF...
a babo riesime od nasej svadby t.j. 4 roky...
a vy ste na tom ako s vekom?? 😅

lusinkaj
9. nov 2009

vaneska tak ja mam 22 rokov... 🙂 taze ja som tu najmladsia...ale kedze mame problem tak nieje co riesit a ivf sa nevyhneme 😒

alicao
9. nov 2009

lusinka, ty si nase mladatatko 🙂
vaneska my sme sice stare sekery ale nespravame sa tak, teda aspon ja nie 😝
ja si myslim, ze ste sa spravne rozhodli s tym ivf, nemas co stratit!

lusinkaj
9. nov 2009

alica no veru ja som take mladatko...ale to nevadi... 🙂 je to dobre

vanesska
9. nov 2009

alic... na to som aj zabudla ze mas cystu... no pekne... 😒 dokelu a uz zasa nervak ako dopadne tvoja krv... tak este 54 minut... myslim na teba!

lusi... fiiiha 22 rockov... no ale mas pravdu ked je problem tak netreba cakat... inak fakt coraz viacej mladych bab riesi tieto veci... hrozne... 😠

alicao
9. nov 2009

lusi, ved bodaj by nebolo, menila by som, hned🙂 ale tak za 25, 26,
22 bolo pre mna tazke obdobie

lusinkaj
9. nov 2009

presne tak...je strasne mladych ale aj starsich co maju problemy...bud zly spg alebo ine veci... 😒

wolfskinka
autor
9. nov 2009

alic uz sa neviem dockat tych tvojich vysledkov

alicao
9. nov 2009

wolfi , cmuk, cmuk, cmuk 😲

lusinkaj
9. nov 2009

preco tazke obdobie?

alicao
9. nov 2009

lusi, co ja viem, este som nevedela co a ako, co chcem robit, kam sa pobrat, bordel v hlave a tak
ten bordel v hlave zostal ale ostatne je snad ok, az na hyper vajecniky a totalne nehyper spermiogram🙂

lusinkaj
9. nov 2009

aha jasne....a v kolkych si sa vydavala?

alicao
9. nov 2009

lusi tento rok, v januari 😀

rosienka
9. nov 2009

vanes, samozrejme, ze to nevzdas, treba ist az do konca, nakoniec ta zivot za usilie odmeni, uvidis 😵

neviem vôbec ake cysty to mate a ako sa to pocas stimulky odraza, ale u nas sa s cystami nejde na IVF, vzdy to na zaciatku skontroluju...ale mozno je rozdiel, o ake cysty sa jedna.

lusi, ja som myslela, ze mas 24, ale to uz je jedno, ci 22, oboje je velmi mlady vek, vtedy som este ani toho mojho nepoznala a kdezeby som myslela na dieta, to by mi bolo velmi skoro 🙂 Ale u kazdej je to individualne, ked pride cas, pociti to sama, ja to pocitujem najviac odvtedy, co sa vyskytol problem, cize tak necele tri roky 😉

alicao
9. nov 2009

babulky, volali mi s heliku, dokonca som nemusela volat ja som sa az zlakla ze co..
takze este picham dnes a zajtra minidavku a zajtra ktomu este aj pregnyl a vo stvtok idem na OPU
Je to len 11 dc ale ze to treba vybrat a dufat ze tam budu zrele vajka
tak sa aj tesim aj bojim, ved viete 🙂 ☹ 😖 😀 😝 😅 🙄 😨 😵

rosienka
9. nov 2009

jupiii, alic, to je super, tak nech ich tam co najviac zostane a pocka do OPU, urcite ich bude dost 😉

ale sa to sype posledne dni, same OPU a ET a zachvilu testiky! 😅

rosienka
9. nov 2009

alica, ozaj, co ty pises o starych sekerach, ved ani ty este nemas 30, ci hej?

alicao
9. nov 2009

rosienka, viem ze podla toho co sem obcas tresnem to tak nevyzeram ale vcera som mala presne 31 a pol 🙂
to som teda fakt zvedava kolko zrelych vajicok budem mat na 11DC , ale nevadi nech su aj ked len tri ci dve ale silne ako mala romy 🙂

alicao
9. nov 2009

rosi a zajtra sa drrrrrrrrrrrrzkajte oby traja! 🙂

rosienka
9. nov 2009

alic, a mne sa zdalo, ze si pisala o nejakych 27-28, ale to bola asi zuzka, to je druhe "mlada" 😉 Podla mna, tu sa na DC neda velmi pozerat, pocas IVF su cykly uplne prevratene a s prirodzenostou nemaju nic spolocne, ved aj ja som mala OPU sice 12DC, ale 13DS, ale mala som pocit, ze mohli este den pockat, kym nieco dorastie, lebo boli viacere na pol ceste a tie co boli velke, nemali vsetky vajicka v sebe... skusali vytiahnut 5 folikulov.

budem sa drzat, uz to bude len taka prechadza, taka som natesena, ani na ine mysliet nemôzem, uz ich chcem v brusku hladkat 😵

vanesska
9. nov 2009

alic... supeeeer....! tak aspon ze to nestopli... neboj z toho mnozstva folikov co mas si myslim ze je velka sanca aby aspon par vajicok bolo zrelych... tak fajn sa tesim... uf tak aspon nieco pozitivne... 😉
a ze stare sekery... 😀 😀 to si povedala dobre ale presne ako pises vobec sa tak nespravame... nam z muzom ked zacne sibat tak koniec sveta... ale to je v nasej rodine uplne normalne... ja mam aj segry take spravne strelene aj svagrinu takze my sme sa tak nasli... 😎

rosi... ja mam take speci cysty... 😀 to vlastne ani nie su cysty ake sa robia bezne ale je to sliznica maternice ktora sa zo zahadnych dovodov dostane do brusnej dutiny a tam rastie ako nador no a najcastejsie sa chyti na vajecnikoch, mocovom mechury, maternici zvonka, crevach dokonca aj do pluc sa moze dostat... no a tam teda rastie a robi sarapatu vraj vylucuje nejake toxiny ktore znemoznuju otehu... a okrem toho vsetkeho este k tomu hnusne boli a baby maju fakt strasne bolesti najma pri MS ale aj pri sexiku no proste ble... 😠 najhorsie ze na to nie je liek len operacia alebo tehu... ale aj tak sa to vracia stale znova... uf tak aspon v skratke... 😉 uz sa mi to tu nechce rozpisovat no staci si zadat do google to hnusne slovo endometrioza a vygooglis co to za hnusobu je... 😠

lusinkaj
9. nov 2009

alica aha tento rok 🙂 fiha...super...tak drzim prsty

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre