Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
9. nov 2009

rosi....no skoro sme zabudli na teba... 🙂

alicao
9. nov 2009

lusi to dufam ze ideme rad radom inak by to znamenalo, ze budem toto vsetko podstupit este raz jezisi, nieeeeee!!!!!!!!

rosienka
9. nov 2009

lusi, ja vam dam zabudnut na mna, co som od macochy? 😖 😢 ved mam zajtra transfer a ako tak pocitam, testik by mohol by 22.11. na tiez krasny datum 😅

lusinkaj
9. nov 2009

alica,tak dufam ze pojdeme pekne rad radom....ja by som nechcela opakovat vsetko zase ....verim,ze toto 2ivf bude uspesne 🙂

alicao
9. nov 2009

rosinka nezabudla aj som ta tam chcela napisat, ale potom som si to rozmyslala, ratam iba baby co maju dropcov uz v brusku, takze zajtra ta tam dopisem🙂

lusinkaj
9. nov 2009

rosi prepac nam to,ale aj ja som to tak myslela ako alica 🙂

alicao
9. nov 2009

povodne som chcela napisat wolfi, rosi, ja, lusi atd ale nechcem predbiehat, na vysledok teraz caka jedine wolfi od zajtra uz aj ty 🙂 ja najprv musim absolvovat opu a naskriabat zrele vajka a lusi ty si musis pockat co povie tvoja teta stitka, myslim, ze este vaneska je pred tebou..ups 😝

alicao
9. nov 2009

nakoniec mi z toho vychadza ze najmladsia nakoniec? 😀

rosienka
9. nov 2009

alic, no ved preto! ved uz od tych drobcov daleko nemam, uz sa aspon vyvijaju v Petriho miske 😅

inak, uz mi dobre sibe a na jednej nemeckej stranke som si podla dna punkcie vyratala vsetky dalsie dôlezite datumy az po den pôrodu, ktory padne na 1.august. Inak to je vo Svajci statny sviatok, tak to by bola sila 😀 Zahniezdenie mi vychadza na 13.11., cize v piatok a test na 22.11....a ostatne je zatial jedno 😵

lusinkaj
9. nov 2009

no tak to vyzera ze ja som predposledna a zuzi je posledna... 😉 ale vsetke to zvladneme s uspesnym koncom musime verit,nic ine nezostava nam.... 🙂
alica ja som citala ze,co povie tvoja teta stetka 😀 😀 a tam je teta stitka 😀 😀

lusinkaj
9. nov 2009

alica no najmladsia nakoniec... 🙂 😎

rosienka
9. nov 2009

alic. lusi - veru, este vanes je pred lusinkou, ta uz tiez stimuluje 😉

to s tou tetou stetkou je dobreee 😀

wolfskinka
autor
9. nov 2009

rosienka posli ten link na tu nemecku stranku
dik

rosienka
9. nov 2009

wolfi, na 😉

http://www.wunschkinder.net/interaktiv/eisprung...

potom je tam este Schwangerschaftskalender, kde je vsetko den po dni.

lusinkaj
9. nov 2009

rosi,no som sa zasmiala ked som potom spravne precitala 😀
wolfi,co robis?

rosienka
9. nov 2009

inak je to celkovo super stranka, cerpam odtial vela hodnotnych informacii...ak viete teda dobre po nemecky

vanesska
9. nov 2009

baby vidim jaky poradovnik ste tu vyrobili... jak keby zadarmo davali... 😀
ja sa tusim zaradujem po alic... 😉

inak prave studujem ako funguje puregonove pero... haloooo mali ste tu niekto predpisany puregon?
ja som z toho jelen radsej by som si pichala normalnu injekciu ako dipher. to aspon viem co s tym mam robit ale toto?? dnes mi to v car ukazali ako z rychlika myslela som ze mi to tam aj pichnu ale ee...
no to bude este maturita... 😝

lusinkaj
9. nov 2009

vanes...ja mam puregon,ale kedze este nestimulujem tak neviem ako sa to stym robi...budem aj ja maturovat pri tom? 😒

vanesska
9. nov 2009

no lusi fakt netusim... 😒 nemalo by to byt zlozite sak ti potom poviem...
tak ja padam zatim papa ... mozno vecer este nakuknem... 😉

wolfskinka
autor
9. nov 2009

lusi spala som asi 3 hodiny a teraz som si sadla a idem sa trosku pomotat po byte, muza poslem do obchodu a tak ...

lusinkaj
9. nov 2009

wolfi,ved sa ti necudujem...aj u vas take hnusne uprsane pocasie?na spanie... 😝

romy01
9. nov 2009

baby ja som mala puregon, co neviete ?

alicao
9. nov 2009

lusi, za teraz to tu citam, som sa normalne nahlas smiala nad tou stetkou, az sa na mna drahy pozrel, ze ci som ok 😀 esteze si to potom precitala spravne, mohla by sa tvoja ozajstna teta urazit 😀
wolfi a co budes robit v noci? 🙂 paradicka tri hodinky🙂
romy vaneska studuje perugon pero, nevie si rady🙂

lusinkaj
9. nov 2009

alica,aj teraz som sa rozosmiala ked som precitala...no normalne som tak precitala stetka 😉 😀

vanesska
9. nov 2009

romy ... mam k tomu knizku ale asi by som bola rada keby si napisala krok za krokom ako si to robila...
ja som zatial vlozila ten zasobnik 900 IU no a napichnem tam tu ihlu no a co dalej?
a este sa chcem spytat ja mam 900 IU naboj ale davku mam 250IU tak ten naboj tam potom necham na dalsi pich zajtra? alebo to musim vyberat?

vanesska
9. nov 2009

ozaj este jedna otazka... od ktoreho DC ste sa nechali vypisat na PN? a pytali ste sa alebo vas vypisali automaticky??

zuuuzana7
9. nov 2009

ahojte baby, tak som vas docitala ...
vaneska to snad neni mozne, ono to ale pri kazdej z bab tu vyzera pocas stimulky nejako kriticky a nakoniec sa to obrati na nadhernu tehu knizku ze romy? 😉 😵 🙂
cize inac to nevidem, len tak ze ako dalsia po tehu knizku ide wolfi, potom nasledne hned za nou ide rosienka, potom pozor hned bezi alic, potom ale velmi nedockavo ty vaneska, potom posielate do jari kooopu virusov mne, no a potom si idem po tu zazracnu tehu knizku ja. presne tak!
a medzitim si este afrika skoci po tehu knizku 😉
alicka tak vo stvrtok, to budem prave na nakupoch v mnichove, ale si pis, ze budem na teba mysliet a drzat palcuchy. takttttoooo silnoooooo, ani neceknem 🤐
wolfi, hladkas bambulku - bambulka 😵
rosienka tak zajtra sa ide po vitaznu dvojku 😵
baby velmi ale velmi vam to prajem taktooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
rosienka to ja som to druhe "mlada" cerstvych 28 😎

zuuuzana7
9. nov 2009

jeziiiis ved som tam nenapisala lusi, jeminko bozinko prepac lusinecka, ale velmi som na teba myslela
tak este raz :
1 tehu knizka uz v rukach nastavajucej mamicky romy 😵
2 tehu knizka coskoro v rukach nastavajucej mamicky wolfi 😵
3 tehu knizka v oboch rukach rosienky, nastavajucej dvoj-mamicky 😵
4 tehu knizka v rucickach alicky mamicky (zeby tiez dvoj-...) 😵
5 tehu knizka nasej milej malej mimicky lusinky 😵
6 tehu knizka nam neocakavane oznami mamicka afrika 😵
7 tehu knizka poputuje do mojich ruk 😵
jupiiiii dobre som to zhrnula 🙂

zuuuzana7
9. nov 2009

na nikoho som nezabudla, lebo sa inac nakopec vlastnonozne do zadku 😠 😀

lusinkaj
9. nov 2009

Nevadi Zuzi,odpustam ti 😀 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre