Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
28. júl 2009

no ja uz idem na stretko s heliosackami zilincankami ... zajtra papa

zuuuzana7
28. júl 2009

wolfi tak prijemne posedenie 😉

wolfskinka
autor
29. júl 2009

dobre ranko ...

posedenie bolo super pokecali sme ... parada sme posedeli do 19.30

k

lusinkaj
29. júl 2009

ahojte,wolfi ako to vsetko dopadlo? 🙂

wolfskinka
autor
29. júl 2009

hej prijemne posedenie, co ako dopadlo ?

lusinkaj
29. júl 2009

myslim to posedenie? 🙂

afrika
29. júl 2009

ahojte, ako sa máte? teraz tu moc nechodím. Mám na návšteve švagrovú. Budúci týždeň som objednaná k jednej bylinkárke, tak Vám dám vedieť. Jedno nechápem-prečo ma môj doki pred IVF nepošle na laparoskopiu, keď sme mali už dve IUI negatívne... ☹ vy ste boli všetky na laparke?

zuuuzana7
29. júl 2009

ahoj africa, ja osobne som uz bola 2x. nerobili ti este ani hsg - vysetrenie na priechodnost vajickovodov? to asi ano nie?

zuuuzana7
29. júl 2009

baby citali ste niektora temu anna kopackova. zaujimave recepty (alebo ako to mam nazvat) su tam.
znie to zaujimavo.

wolfskinka
autor
29. júl 2009

lusinka posedenie super

afrika .. ja som bola na laparke a bola uplne zbytocna ... vysledok laparky bol len to, ze nam povedali ci mam prichodne vajcovody alebo nie ... a ked pojdes na IVF tak je to jedno a usetris jednu operaciu a patalie a vybavovacky okolo toho a potom abstinenciu myslim 3 mesiace sa nebudete moct snazit ...

zuuuzana7
29. júl 2009

to hej wolfi je to natahovanie casu, ale na druhej strane sa da najlepsie zistit ochorenie ako endometrioza ale zrasty a nasledne odstranenie alebo aspon zmiernenie ochorenia.
ale co sa divim fakt, ze pred iui nezistovali ani priechodnost vajickovodov 😕
alebo to zistovali u vas africa?

wolfskinka
autor
29. júl 2009

zuuzana u nas to zistovali az po IUI a bolo to uplne zbytocne lebo ja som rpedtym otehotnela normallne

zuuuzana7
29. júl 2009

aha no tak to hej. pokial si predtym otehotnela normalne tak nebol dovod. 😕 je to vsetko len o stasti fakt.

zuuuzana7
29. júl 2009

dnes som zase leniva. ach jaj nic sa mi nechce ... vrrrrrrr

afrika
29. júl 2009

asi trochu hlúpa otázka, ale-ak by čisto teoreticky neboli priechodné vaječníky, pri IVF to nevadí???som z toho totálny laik. čo sa tíka tej bylinkárky-budúci týždeň ku nej idem. včera som jej volala.

afrika
29. júl 2009

mne nerobili ani hsg, ale otehotnela som minulý rok, tak snáď to netreba

zuuuzana7
29. júl 2009

to fakt africa. je aj ja by som rada isla k nej. ale kedze zijem v rak. neviem sa este rozhodnut. no podas infosky a potom sa rozhodnem. ok?
a ohladom k nepriechodnym vajickovodom - tie na ivf nepotrebuju 😉 ale ak sa nemylim ty si uz tehulka bola. cize by mali byt priechodne.

afrika
29. júl 2009

ďakujem 🙂 . úprimne poviem, to som nevedela, že nemusia byť priechodné. myslela som, že by to mohlo vadiť pri vyberaní vajíčok. budúci týždeň budú asi aj výsledky spermiogramu a mám veľmi nepríjemný pocit, že bude tentokrát najväčší problém v tom. čo sa tíka bylinkárky-zreferujem čo mi povedala. musím už ísť, zachvíľu sa vrátia švagrovci a ešte dováram 😉 . pekný dník a moc ďakujem

wolfskinka
autor
29. júl 2009

afrika .. laparoskopia je stracanie casu ... naco zbytocne operacia navyse ... len zbytocne natahovanie

wolfskinka
autor
30. júl 2009

dobre ranko

afrika vajicka nevyberaju cez vajcovody ale robia to v narkoze a napichuju cez posvu a prepichnu tkanivo a ihlou odsaju vajicka z folikulov

wolfskinka
autor
31. júl 2009

no ale toto .... kde ste vsetky ?

lusinkaj
31. júl 2009

ahojte,wolfi ja som tu ale len tak na skok 🙂
ako sa mate tu?co mate nove? 🙂

zuuuzana7
31. júl 2009

ahojte baby, aj ja som tu na skok. som este v praci a vecer ideme na konzultaciu k lekarovi. tak som uz ako na ihlach 😵

zuuuzana7
31. júl 2009

lusinkaj co nove? uz mas vsetky vysetrenia?

wolfskinka
autor
31. júl 2009

no hura aspon niekto uz som myslela ze tu budem viest monolog

lusinkaj
31. júl 2009

zuzi tak ja mam u dr. v centre krv mi vzali,vysledky budu okolo 15.8 lebo maju dovolenku,a ostatne tie si budem robit tiez az 17.8 lebo vtedy budem mat menzes a aj oni maju dovolenku 😉 potom hned vsteko poslem do poistovne a mozem cakat,taze vsetko sa mi posunie asi az na oktober 😒 ale nevadi,bude to uspesne 😵
tebe drzim prsty 🙂

wolfskinka
autor
31. júl 2009

sa tu dobre bavim v terchovej bude vystupenie skupiny ..."Ticha domacnost" ... to je iny nazov ....

lusinka no sa to s tou dovolenkou pokafralo, nejako to budes musiet vydrzat a potom hop a bude

lusinkaj
31. júl 2009

wolfi asi tak nejak,trosku ta dovolenka to dobabrala,ale to znamena,ze to bude uspesne 😵 verííííííím 😵

zuuuzana7
31. júl 2009

ahojte baby, tak hlasim u doktora bolo super. vsetko nam vysvetlil s patricnou davkou humoru tak sme sa aj nasmiali. boli sme ocareny. 😵
ale este nam idu robit kopu vysetreni a na kopu vysetreni nas poslal. takze viete si predstavit manzel z vysetreni otraveny. muzi proste 😝
no lekar aj aj my samozrejme ocakava okamzity uspech 😵 takze juhuuuu ide sa tehotniet.

ale lekari su asi stale taky plny elanu a optimizmu.

wolfskinka
autor
3. aug 2009

ahoj

zuuuzana ... no super, tak drzim palce ...

lusinka ako si postupila ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre