Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
4. dec 2009

alic no ze vas drzim nasponovane nechcela by si vediet v akom stadiu nervoveho zrutenia sa nachadzam

vanesska mi hovor, ja sa bojim uz zdvihnut z postele aj ked idem na wc

alicao
4. dec 2009

wolfi, vieme si to predstavit, ty mas asi vela krvi ci co, ze ti furt vyteka....zastupluj sa prosim ta !
aaaach jaj, viem ze to teraz nie je sranda...ale vazne nechod ani von ani na prechadzky..

wolfskinka
autor
4. dec 2009

alic na prechadzky, ja neviem co su prechadzky ja som stale doma ....

no ak by to bolo v tom ze mam vela krvi, rada si necham pustit zilou 😀 😀 😀

alicao
4. dec 2009

wolfi presne to som chcela napisat v predchadzajucom prispevku , ze si mas pustit zilou, len som nevedela ci by si to zobrala ako zart v tejto situacii 😀 😀 😀

zuuuzana7
4. dec 2009

vaneska to su spravicky 😵 😵 😵 krasne, tuto temicku zacarovala nejaka dobra vila 😵 a krasne to tu tehulkovie 😵 kedy sa ide na krvicku?
wolfi, tak ale hlavne ze tvoj gulko krasne rastie 😉
afrika, teraz drzime palceky tebe, a posilame kopeeec energie 😵 😵 😵
rosienka no bez chybne si to vypocitala, ale ja som sa predsa rozhodla ten tvoj vypocet tak trosku posunut na zaciatok stimulky na februar 😵.
baby krasny vecer, musim doma nieco porobit 😵

wolfskinka
autor
5. dec 2009

zuuzi hej rastie a dufam, ze bude rast ... spinenie nateraz prestalo, som zvedava co bude za hodinu dve ... idem sa osprsit, lebo som ako humusak, vcera som sa bala ist osprchovat, najest a zase zalahnut

afrika
5. dec 2009

babuľky strašne sa bojím čo mi zajtra povedia v telefone o bambuliatkach. držkajte im pršteky prosím .

wolfskinka
autor
5. dec 2009

afrika drzim palce a neboj vsetko bude dobre, .... tfuj tfuj tfuj

zuuuzana7
5. dec 2009

afrika drzim palcusky na zajtra, nech su tvoje babuliatka sami jednickary 🙂
a nech si uz co chvilu u teba v brusku krasne hoveju najmenej tych 9 mesiacov 🙂

wolfi tak ako? dufam, ue po spineni ani stopy 😨

ja som mala dnes predvianocne upratovanie no a teraz som prave dozehlila tak uz len sprcha a supsa do postielky, zajtra sa v upratovani pokracuje 😅
a na buduci vikend uz budem piect 😅 😝 uz sa tesim 😵

baby krasny vecer no a samozrejme krasneho mikulasa 😵

wolfskinka
autor
6. dec 2009

zuuzi no momentalne nist a dufam, ze to tak aj zostane, uz stacilo sokov no nie ?

afrika drz sa dnes a uz daj vediet ake su

katti a ty ako s OPU uz ti povedali termin presne ?

alicao
6. dec 2009

wolfi , katti do tejto temy nechodi, skus sa jej opytat v inej..
afrika, dufam,ze mas v sebe aspon dvoch bubacikov a ze pekne lezkas a uhniezdujes🙂

soni1
6. dec 2009

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Zajtra idem na krv a v utorok budem mať výsledky, dnes som 29DC ale včera som pociťovala strašné bolesti v podbrušku ako na menzes, už som si myslela, že je koniec. Dnes to ustúpilo, ale aj tak mám strach, nemám žiadne príznaky. Neviete mi poradiť.

alicao
6. dec 2009

soni, viem, presne toto mala kazda z nas a potom sme nasli // , takze 🙂 nej je to aj tvoj pripad!🙂

wolfskinka
autor
6. dec 2009

alic skusim jej napisat na facebook tam je skoro stale zavesena

soni1
6. dec 2009

Tehu test ste si robili?

wolfskinka
autor
6. dec 2009

hej robili a vsetky sme mali // sa to tu rozbieha rad radom jedna za druhou

soni1
6. dec 2009

Ale ešte pred tým než ste išli na krvičku?
Kedy si je najlepšie urobiť test, z ranného moču alebo kedykoľvek v priebehu dňa.

soni1
6. dec 2009

A ešte sa spýtam, okrem bolestí v podbrušku ako na menzes si žiadne iné príznaky nepociťovala?

wolfskinka
autor
6. dec 2009

soni hej este predtym

no to zavisi od toho kolko dni po ET si a ci si mala PK alebo bez PK ... ja som mala bez PK a test mi ukazal // na 10tyden po ET

bolelo brucho, sem tam spinenie a strasne naliate a nafuknute prsia

soni1
6. dec 2009

Ja som dnes 14 deň po ET, naliate prsia som mala aj strašne boleli, ale to ustúpilo a teraz vôbec nič necítim. To už je asi chyba, však? Prsia by som mala cítiť!

zuuuzana7
6. dec 2009

ahojte 🙂
afrika tak ano? ako sa maju babuliatka?

soni a este si netestikovala?

wolfi tak super, tak verim, ze to uz ustalo 🙂 to mas ale bojovnicka 😉

soni1
6. dec 2009

Nie, netestíkovala som. Kedy je vhodné testnúť? Ráno radšej, alebo môžem aj teraz večer.

zuuuzana7
6. dec 2009

teda ty si trpezlivka 😉
ja si myslim, ze je to v podstate jedno ci rano ci vecer. drzim palce nech su tam dve krasne tehu ciarky 😉

soni1
6. dec 2009

Ďakujem

alicao
6. dec 2009

soni, NIC NIE JE CHYBA!!!
kazda sme ina ani mna neboleli prsia , len som myslela ze dostanem MS a az vcera ma zacali boliet, takze neporovnavaj sa a tes sa na testik, kedze si 14 den po ET a MS nikde , urcie si tehu🙂 thuj, thuj, thuj

romy01
6. dec 2009

ahojte kočandy

afrika ako si dnes dopadla? daj vediet, uz mas chrobacika v brusku ?

caneska kedy ides nakrv?

soni na 14ty den by si uz mohla najst // aj poobede, ale vseobecne sa doporucuje robit test rano. AK ich tam este nenajdes, nebud zufala, lebo niektorym babam sa // ukazu skor, inym neskor a tiez zavisi aj od toho aky mas test. Inak na tehu priznaky je este priskoro - ja som v 12tt a prsia ma este neboleli, tak klud, na priznaky je este v tvojom pripade priskoro

wolfi, ako moja?

a este zdravim alicku a rosienku, lusinku a zuzku.

alicao
6. dec 2009

Ahoj romy🙂

soni1
6. dec 2009

Baby, ďakujem. Potešili ste ma.

alicao
6. dec 2009

soni nemas zaco a verim, ze potesis aj ty nas o par dni🙂 thuj, thuj, thuj!🙂

wolfskinka
autor
6. dec 2009

soni ked si 14 den po ET mozes aj poobede alebo vecer, inac prsia ja citim tak chvilu bolia, chvilu nie ale mam ich ako melony ... o 2 cisla vacsie ako normalne

romy,zuuzi .... no ustalo to a dnes ciste ale lezim kolko sa da, teda co najviac aj ked ma uz tlaci vsetko z toho lezania, ale vydrzim hlavne nech gulko bombulko rastie

alic ty ides v utorok na srdiecko ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre