Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
18. dec 2009

pegasko nemôžeš tak myslieť. ani jedna z nás tu nemá ani zďaleka vyhrané. ja som bola 15decembra 2008 na kyrete a boli to hrozné vianoce. pegasko viem, že všetko je moc ťažké...

pegasko
18. dec 2009

no aj keby som mala desat deti tak vzdy jedno miesto pri stole ostane prazdne ☹
my sme presne vtedy pochovali nasu princeznicku,tak ja a vianoce 😢

afrika
18. dec 2009

pegasko prebota to mi je ľúto, strašne moc... ani nevieš ako zle sa cítim. možno si to písala a ja som zabudla 😔 . tak to sa ti vôbec nečudujem. neboj moja zlatá, na každú z nás raz musí zasvietiť slniečko

afrika
18. dec 2009

pegasko prepáč, ale musím končiť. ide manžel a mám nariadeú iba polohu ležmo...držkaj sa a nebuď smutná, tím sa nikdy nič nevyriešilo

pegasko
18. dec 2009

afrika nepisala 😎 ja nemam moc rada ked ma ludia lutuju 🙂
mam nastastie okruh ludi okolo seba ktori ma podrzia ked potrebujem
...a dost, tes sa oddychuj,gulicka musi mat dobre naladenu maminku 😀
...som ti pisala ze naco su ti bolesti na ms?ze uz nedostanes 🙂 som bosorka 😀

wolfskinka
autor
18. dec 2009

afrika tak to bolo uzasne .... xixi

alicao
19. dec 2009

afrika, no konecne si prisla s pravdou von, vies, mna sa neda oklamat, si pripad ako wolfi 😀
gratulujem a to hcg je na 12 dne az az, tabulku hladat nemusis, nestresuj, vsetko je v poraaaaaaadku 🙂

zuuuzana7
19. dec 2009

dobre ranko baby, trochu to tu zanedbavam a co nevidim, afrika gratulujem krasne hcg 😵
teda tato tema je fakt carovna tu vsetky otehulime, nech vas ani nenapadne tu do marca so mnou neoxidovat 😠 😀
lusi tak ako ste vcera dopadli v car? uz startujete?
wolfi, romy krasne fotecky 😵
u nas nic nove iba kopu stresu tak ja sa zase ozvem ...

romy01
19. dec 2009

ahojte kocandy, zase vikendujete a tu ninčen.
afrika - to tvoje HCG je na 12 den naozaj pekne. Bude sa ti znasobovat cca kazdy druhy den takze keby si sla na krv v pondelok ako bol povodny plan tak to tvoje hcg uz bude viac ako tisic 😀 Hlavne si davaj teraz na seba pozor, to OHSS nie je ziadna sranda.

baby - tusim ze vlacik ide dalej, ze ? 😀 😀 😀
zuzanka, my sme sa tu uz tak zabyvali, ze uz odtialto neodideme ani ked porodime, neboj a nachastaj sa naskocit 😀

wolfskinka
autor
19. dec 2009

zuuzi dakujem

alic a ja som ta chcela niekedy oklamat? ze sa na to nepamatam .... 😀 😀 😀 😀 😀

afrika
19. dec 2009

ahojte, tak brucho mám zas dosť veľké, ale zatiaľ to je ok. môže to byť aj tou vodou, čo vypijem... 😒 uvidíme.
skoro stále ležím, doki zakázal aj variť a vôbec všetko, čo sa zakázať dá...tak ma mužík obskakuje.
zuzka toto je šťastné fórum, neboj 😉 . treba veriť

romy01
19. dec 2009

afrika tak ho pekne posluchni, predstyvuj si ze si v nemocnici a tam mozes ist iba na wc. Boze baba davaj bacha, nech sa nic nepokazi a ak by ta co len nieco zabolelo utekajte pekne do heliku. Ale drzim palce aby sa to uz nevratilo a v pondelok bolo vsetko OK

afrika
19. dec 2009

ďakujem ti romi-ty veštica aj s alicao 😀
ku dokimu pôjdem v pond. alebo utorok. uvidím ako mi bude. tak mi kázal. idem si pichnúť injekciu, dať guličky a ležať. pa a držkajte sa všetky 🙂

lusinkaj
19. dec 2009

ahojte,prepacte az teraz som sa k vam dostala mam narocny pracovny vikend 😒
no tak vcera som bola v centre,tak mam pichnuty Decape.a idem k dr.až 5.1. 😒 co akoze nechapem? 😕 ale snad on vie co robi....povedal ze hocikedy ak pride ms,tak az toho 5.pridem k nemu a vtedy sa asi zacne s poriadnou pichackou 😵 😀 taze sa tesim...len ma boli zadocek od decap.ale vydrzime 😉
musim si uz kupit nejaku kys.listovu a trosku aj čili zjest aj ked ja to nemusim... 🙂 aj ked viem,ze ak sa ma podarit sa podari ci to budem brat alebo nie,ak sa nema podarit tak nepodari...ja verim ze sa podari 😀 😵

tak dobru nocku,idem spinkat zajtra este praca 😉 😔

alicao
20. dec 2009

afrika, no vela ludi ma vola ze bosorka 😀 ....ako ti odsavali tu tekutinu z bruska? neviem si to ani predstavit...kedy ides znovu na kontrolu? Thuj, thuj, thuj, nech uz je len a len dobre!!!!
lusinkaj, decapeptyl do zadku? to som este nepocula, ale asi iny kraj iny mrav 😀 , a veru kyselinu listovu si mala zacat papat uz davno, tak sup sup a chilli staci prehltat, nebudes to citit ak si to das po jedle, urcite to zvladnes, ved vidis jedna za druhou, aj tu aj v v teme zakliate princezne...caaaary, maaaaaary 😀
Pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!

afrika
20. dec 2009

ahojte, pekné ránko,
lusinkaj drž sa a hlavne pokoj, lebo potom keď je nervozita, tak ms meškáva 😉
alicao dali ma na stole kolmo, aby aj tá tekutina čo som mala pod prsiami išla von. a potom mi urobili dierku ako pri OPU ale bez narkózy. UTZ-kom to celé sledovali. trvalo to cca 40 minút. no, nebolo to príjemné. dúfam, že bambuliatko si tam nerobí nové zásoby vody 😀 . teraz ideme kvôli tej tekutine buď zajtra al.v utorok na kontrolu. pôjdem ale asi až v utorok. alicao nemáš niekedy pocit, že ťa pichá iba na jednej strane vaječníka, resp., že na jednej strane ťa pichá viac ako na druhej? 😒

wolfskinka
autor
20. dec 2009

lusi ty pichas decapeptyl do zadku ??????????????? my v heliose sme ho pichali do brucha ... to chodis do akeho centra ?
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

afrika mna tiez picha len na jednej strane nalavo a ty hlavne pekne lez a pi a pi a pi ...

alicao
20. dec 2009

Afrika, mna pichalo najpr na pravej strane strasne a uz asi 4 dni zase lava strana, dnes dokonca tak, ze si to musim stale drzat a stalcat...ale to je po stimulke normalne, este dlho budes mat zvacsene vajecniky...
inak aj ja v utorok idem na utz tak sa mozno stretneme🙂

zuuuzana7
20. dec 2009

ahojte baby, lusi jejda tu si 🙂 takze po novom roku supsa do toho !
baby vy ste od kedy zacali jest kyselinu listovu? brali ste femibion 800 ?
a vsetky ste jedli aj cilli?

wolfskinka
autor
20. dec 2009

zuuzi ja ju snupem uz 5 rokov

afrika
20. dec 2009

ahojte, tak to ste ma upokojili s tími bolesťami, lebo mňa pichá skoro stále len na ľavej strane a už som videla kadejaké závery z toho....
bambuliatku sa dnes nepáčilo, že som celý deň jedla iba kapustu a teraz sa mi na záchode vypomstilo 😀
zuzka ja som si chili nestihla kúpiť, ale chcela som...

lusinkaj
20. dec 2009

ahojte,tak teraz ste ma na maximum znervoznili ☹ som nepokojna,to vazne sa nema pichat decap.do zadku?tak ja som bola nie v centre ale vecer po praci som isla na pohotovost a tam mi pichli,chceli najprv do brucha le ta ze moze aj do zadku...to je velky problem?alebo co? 😕 😕
tak snad dufam,ze bude vsetko ok... 😉 😕

wolfskinka
autor
20. dec 2009

afrika tak kapustu ... no tak to ja momentalne frcim na kapuste, od varenej az po surovu stale ... ale potom vydrzat so mnou v jednej miestnosti 😀 😀 😀 😀

lusi do ktoreho centra chodis ?

viem ze v nejakom centre to pichaju aj do stehna, ale do zadku som este o tom nepocula, zatial viem len ze sa to pichalo do brucha , tak si to radsej zisti prosim ta, ale ked si par pichla do zadku na zaciatku to nevadi

lusinkaj
20. dec 2009

wolfi ja chodim do Gyncare v Ke
tak akoze som v soku teraz...moze to vadit?ale sestricka citala ze sa ma pichnut do svalu taze povedala ze v pohode do zadku tak snad vie...nebola dajak stara alebo mlada v pohode sestricka...
tak len decap.mam pichnuty a potom budem pichat az po novom roku puregon 🙂
ten dec.je naco???

wolfskinka
autor
20. dec 2009

lusi neviem naco to vlastne je, ved uvidis co ti povedia, kazde centrum ma ine postupy, v heliose sa picha uplne inac ... ale skus si zajtra zavolat kde mas pichat, lebo my sme vsetky injekcie pichali do brucha ...a mali sme striedat strany raz napravo a raz nalavo

afrika
21. dec 2009

lusinkaj injekcie sa môžu pichať aj do zadku. jedna žena ich pichala do pleca 😒 . neboj, ale radčej brnkni do centra

lusinkaj
21. dec 2009

dobre ranko,baby asi ste ma nepochopili mne pichli len jednu inj.decape.depot a cakam na menzes a potom az zacnem pichat Puregon normlane do brucha ako sa ma....aj pri 1.som pichala Gonal do brucha...ale vtedy som nemala decap.ale je to ok...baby mi pisali v nasej teme kde chodim do centra taze je to dobre 🙂

idem uz zacat pracovat lebo dnes mam vela prace,potom nic nestihnem...

vanesska
21. dec 2009

dobreeee ranko....

dlhsie som nebola a co to vidim... afrika... velke gratulujeeem!
hcg krasne na ten den ked ti brali krv je to akurat ja som mala okolo 460 takze v pohodke... 😉

lusinka... gratulujem k zaciatku stimulky...! tesis sa??
teraz to tu vsetky budeme prezivat s tebou.... 😉 a ty pichas len 1 decap. a do mrchy nic a od mrchy puregon?
fakt zvlastne kazde centrum ma iny postup... no hlavne nech to prinesie vytuzeny vysledok...!!! 😵

zuzi... ja som zacala brat listovku pocas stimulky alebo chvilku predtym uz si nepamatam... a beriem ju stale...
ale inak nic ine ani chilli ale ja som mala peknu sliznicu tak nebolo treba...
inak ale ziadne tie ine vitaminy som nebrala a ani neberiem... som toho nazoru ze vsetko sa da dostat do tela v prirodzenej forme tak naco sa zatazovat umelinami... okrem toho od tych tehu vitaminov sa vraj rodia velke deti aspon vsetky kamosky co to brali museli prestat lebo ze deti boli dost velke... a su potom strasne hyperaktivne...
jedine co som si kupila je take susene mlieko sa vola gravidmilk... obsahuje kopu potrebnych vitaminov atd... ale je to v rozpustnej forme takze prijatelnejsie pre telo a nepijem toho vela obcas si zamiesam do kakaa alebo bananoveho koktailu par lyziciek...

je baby tehulky vidim ze ficite na kyslej kapuste... tak sa pridavam do klubu aj ja... mnam staci ju len spomenut a uz mam na nu chut... 🙂 vcera som si akurat urobila taky maly hrniec kapustovej polievocky mnam... a v zasobe mam este dve vrecka kapusty... 😀

alicao
21. dec 2009

lusinkaj ta ty si asi divny pripad 😀 si vynimocna 😀 hlavne ze nepichli do oka, ze ano 😀

afrika
21. dec 2009

baby kapustu nespomínajte 😠 . bambuliatku sa včera nepáčila, tak mi ju vrátila naspäť. a pritom to je moje najobľúbenejšie jedlo.
bojím, bojím zajtra k dokimu. mala som ísť dnes ja trúbka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre