Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
18. feb 2010

dobre ranko kočky

Vsetky zdravim, nech vam dnesny den vyjde

zuzik ja som to odsoferovala, no ja mam helik 5 min autom. Na zaciatku, ked som si sadla ma to pichlo, no potom to preslo. Aj ked som si davala bacha aby som sa nehybala, cize ziadne predklony a pod. No ak si zdalej, radsej zober manzela. Predsa len ak je ta moznost, bude ti lepsie ked si vzadu pohodlne sadnes. No ako hovorim da sa to, - opatrne. Potom ked som uz prisla domov som mala v ten den dovcu a po hodinke -dvoch som akoby ani nic neabsolvovala.

lusinkaj
18. feb 2010

ahojte 😉 baby drzte dnes prsty idem na utz,ale az o 14:30 som obj. 😉

romy01
18. feb 2010

lusinkaj, drzime samozrejme. Uvidis ako sa ti dnes zmeni zivot, lebo je to nieco uplne ine pocut od lekara ze si tehotna a pocut od tvojho miminka ze naozaj mu bucha srdiecko. 😀

lusinkaj
18. feb 2010

romy presne verim,ze to tak bude ....ale ja sa bojim co ak nie... 😅 ale nemozem tak mysliet sakra 😅

wolfskinka
autor
18. feb 2010

romy parada tesim sa s tebou, uz musi aj kopat ako futbalista nie ?

vaneska uzi si sono

lusi drzim palce, a tesim sa na fotecku

ja som sa objednala do heliosu na sono v 20tt a objednali ma k nejakemu dr. birinegrovi .. romy nevies kto je to ?

zuuuzana7
18. feb 2010

romy cize aj tebe to odsavali pred stimulkou?
no romy, mam to do centra hodku autom ... ale ak je to vlastne viacmenej bezbolestny zakrok tak si myslim, ze to zvladnem sama ... ja velmi rada soferujem a je to vlastne vzdy urcity relax pre mna ... len ja som si myslela, ze to nejaku uspavacku daju, preto chcel ist manzel so mnou ... no este uvidime ... 😕
lusi to vies ze drzime pasticky 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

dakujem vam zuzi,wolfi...ste zlate 🙂 tesim sa aj zaroven bojim 🙂 😵

romy01
18. feb 2010

zuzik, hodina je dost, radsej sa opytaj doktora co si o tom mysli. Ono je fakt ze to neboli a ani ti nedaju ziadny oblbovak ale zas mozes byt vyklepana a co ja viem co a hodina v aute pri plnom sustredeni moze byt zaberak.
Mne tu cystu odsavali este vlani to bolo asi 10 mesiacov pred IFVkom. Uroobila sa mi po stimulke clostolbergytom ked sme skusali IUI. No tato druha cysta sa zjavila az v 8tt a tu mi nechali tak, vraj cez tehotenstvo to samo odide a tak sa aj stalo.

wolfka nepoznam vobec toho lekara.

alicao
18. feb 2010

ahojt babulky
lusi drzkam palce nech krasne pocut srdiecko!!!!
romy uz ta malinky kope?
wolfi ty naco ides este do martina na sono, ved tvoj doktror ma vsetky mozne sona u seba nie?
pegasko, zuzka, sup sup nasadat na vlak! ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
a uz bu sa tu niekto ku mne mohol pridat s nevolnostami, nemyslite? takto ste ma v tom nechali samu☹
ccccc 😀

wolfskinka
autor
18. feb 2010

alic istota je gulomet ....

alic mne bolo dnes rano strasne zle az na vracanie, ale ked som sa najedla tak to preslo, od rana nejem ale zeriem nonstop bez prestavky .... o 15,30 idem na pedikuru, uz sa tesim a predtym idem este kupit tie tehu rifle, teda len sa kuknut

lusinkaj
18. feb 2010

Tak som doma,isla som skor lebo som uz bola nervozna doma tak ma aj skor vzali... 😉 ja to uzasny pocit po prvykrat vidiet svoje babätka 🙂 ano su tam dve 😉 krasne obidvom biju srdiecka 😉 mam aj foto neskor hodim do albumu...kontrola o 2 tyzdne lebo mam strasne zväcsene vajecniky a jednom mam cystu... 😅 ale to sa ani necuduje dr.po tych hormonoch 😒

taze sa tesim a posielam zuzke,pegaskovi tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😉
inac som v 6tt +3 termin je 12.10.2010 ale jasne ze to sa este zmeni 😉

pegasko
18. feb 2010

lusi tak dve srdiecka?gratulujem 🙂 jeeeeezis aj ja chcem,no urcite si bola v soku,hlavne ze su v poriadku a ty to urcite zvladnes 😉

lusinkaj
18. feb 2010

pegasko ano dve.. 😉 😵 uzasneeeeeeeeee,no bol to sok do poslednej chcvile som verila,ze jedno 😵

romy01
18. feb 2010

lusinka gratulujeeeem. Jaja aj ja by som chcela dve. Skoda ze som nemala tu sancu aspon vlozit dve, no som vdacna aj za jedno. Neboj zvladnes to ako alicka.

alicka no bohuzial si jedna z tych stastnych ktore vedia ze su tehotne. Ja keby nemala brucho a 4 krat denne kopance od krpca tak ani neviem ze som tehu.
Inak maly zacal kopat castejsie, no uplne pravidelne - Vzdy rano o 6 tej, potom o 11 tej potom podvecer o 6 tej a vecer o 11 tej - je ako hodinky 😀 😀 😀 Ale mm ho zacitil len dva krat min tyzden ked kopal hore - asi bol otoceny dole hlavou. Inak ma kope furt dole do mechura a to citim len ja

romy01
18. feb 2010

lusi jasne tam vidno dva vacky a dve mrnave zubrienky - 😀 😀 😀

lusinkaj
18. feb 2010

romy dakujem uzasny pocit veru...ale aj sok to bol riadny 😉 no nechajme sa prekvapit ako sa to bude vyvijat 😵

romy01
18. feb 2010

lusinka no v kazdom pripade musis byt dvojnasobne opatrna , nestresovat sa. Boze aj ja ceeeeeeem

lusinkaj
18. feb 2010

romy ja ceeeem jednooooo 🙂

romy01
18. feb 2010

😀 lusi tak jedno si u teba objednavam 😀

lusinkaj
18. feb 2010

romy 😀 😀 ale sranda musi byt 😀 juuuuj to ale bude... 😵

zuuuzana7
18. feb 2010

lusi jejda tak predsa dve ... to je krasne jednovajecne dvojicky velmi pekne 🙂
krasne fotecky 🙂

lusinkaj
18. feb 2010

zuzi dakujem 😉 uz sme to predychali 😉 tesime sa 🙂 idem k telke ahooooojte 😵

vanesska
19. feb 2010

lusiii... takze dve?? 😕 😅
no nechapem... 🙂
ale vkladali ti len jedno nie? takze by to potom mali byt jednovajecne nie?
wow... tak to je sila... ale aj krasne... a neboj zvladnes to...
zachvilu mozno zacnes grckat ako alicka... aspon v tom chuda nebude sama... 😀
a co na to tvoj manzel?? 😅

my sme vcera boli na tej kontrole...
vysledky testov su v poriadku tak sa tesim...
ale kontrola to bola taka velmi rychla sono bolo tiez len take kratulinke vlastne sme drobca len nachvilku kukli srdiecko bilo krasne aj zasa pekne narastol ale doki povedal ze za mesiac budeme robit ten velky morfo utz tak tam ho poriadne pokukame...
a potvorka zasa si len lezkal ani sa nepomohol... je to proste maly vegetak... 😀
no snad na tom velkom utz nam kooonecne aj pekne zamava...

baby inak vy ste boli alebo sa chystate na ten 3D??
oplati sa to? a v ktorom tt je to najlepsie robit?

romy01
19. feb 2010

ahoj vaneska. To mozem potvrdit. V tom 20 tt budes mat velke sono, pozru ti u drobca vsetko - mozog, zaludok, pecen, srdiecko, ruky nohy, prsty - proste vsetko. No kyvat vam vobec nemusi, lebo v tom 20 tt uz ma dieta svoj rezim, a ak bude spat tak bude spat. Aj moj krpec spal, no potom ho asi zobudilo to ze dokina tlacila tou sondou tak par krat kopol, no to tak v spanku a zas spal. Ja sa na 3D zatial nechystam ale dnes by mala ist wolfka do heliku tak da foto

wolfskinka
autor
19. feb 2010

lusi gratulujem k dvojickam .... a ty si dala vlozit jedno ci dve ?

pegasko neboj zachvilu aj ty a aj zuzka budete oznamovat radostne spravy ...... 😵 😵 😵 😵 len ten proces je trosku dlhsi, tym si presla kazda z nas a oplatilo sa ...

idem do mesta pozriet nejake tehotenske rifle, moje este zapnem, ale aby netlacili gulka, tak si chcem kupit vacsie, aj tak sranda, ze som v 18tt a stale zapnem moje povodne rifle ... xixi

vanesska
19. feb 2010

romy... tak asi na tom nieco bude lebo my vzdy chodime na utz takmer v rovnaky cas okolo 10 - pol 11 a drobec stale spinka... no je to spachtos po mamine... 😀
tak s tym 3D uvidim co povedia ostatne baby...

wolfi ja tiez este obleciem svoje gate... ale ja ich mam dost nizko pod bruskom takze este netlacia...
aj ked pri dlhsom sedeni to uz nie je az take prijemne takze nosim moje aj tehu na striedacku...

pegasko ako pokracuje pichanie?
a zuzi ty ako?
tesim sa ked budeme trpnut s vami a ocakavat pozitivne vysledky... 😉

wolfskinka
autor
19. feb 2010

ja este ziadne tehu veci nemam, idem si kupit len nohavice, ja nosim take sportove oblecenie a mikiny este vsetky obleciem takze asi mi budu stacit az nejake tricka na leto, zatial len nohavice

alicao
19. feb 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej lusi, paraaaaaaaaaada, ale ja vidim dvojvajecne dvojicky nie jednovajecne, sak su oddelene ako moje, nie? dufam, ze preberies grckajucu stafetu hehe 😀
vaneska gratulujem k prvym vysledom🙂
romy, nech mu ten rezim ostane aj po narodini🙂 kedy si zacala citit prve pohyby? ja este nic necitim...
wolfi, tie tehu gate su super, aj ked nie su bohvieako sexi ale su fakt pohodlne
pegasko a zuzka drzkam palce a infomujte..ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!

wolfskinka
autor
19. feb 2010

ahojte,

tak rifle som kupila, predavacky mi necheli verit ze som v 19tt, tipovali tak koniec tretieho mesiaca, hovorili ze sa mi to asi uklada do bokov, boli strasne mile, este si ich musim dat skratit a mozem zacat nosit svoje prve tehu rifle v zivote

alic uz si pozerala nejake mini vecicky, v meste chicco rusi predajnu, maju tam kopec veciciek za vypredajove ceny, ale ja som este nic nekupovala

lusinkaj
19. feb 2010

baby akoze ja nechapem ako mozu byt dvojvajecne ked mi vlozili jedno???to som zvedava co mi na to povie dr.v centre ako je to mozne,co on nato...som zvedava idem mu volat a sa obj.cez tyzden kedy mam prist 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre