• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
jeee pegasko, uzastne tak vsetci drobcekovia vytrvalo bojuju :slight_smile: nech to tak nadherne ide dalej!
26. feb 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kuknite odfotila som guľkov domček ... :dizzy_face:

alic prihod uz aj ty nejaku fotku domčeka
26. feb 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, jeee krasny domcek ma tvoj matko :slight_smile:
27. feb 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaneska, moze to byt co hovoris, ja som bublinky necitila ja som si nasla strasne velky kopec na jednej strane brucha..sranda:slight_smile: to som vtedy len videla, ale necitila kedy sa to deje, ale teraz uz viem a aj ich rukov citim:slight_smile:
zacalo to posledny den 17tyzdna, takze aj ty uz mozes kludne citit:slight_smile:
tak ako pise zuzka, je to zahrievacie kolo pred kotrmelcami a veru mna to trosku aj boli, teda nie normalna bolest ale taka bolest s natahovania maternice, ale samozrejme je to prijemna bolest:slight_smile:
zuzka a pegasko mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc drzime palce!!!!! ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
27. feb 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzi dik no zatial je taky prtaty ale on podrastie :dizzy_face:

alic hod foto bruska
27. feb 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi vies ze ja nedavam svoje fotecky na net, ale mozem ti poslat mailom...nikdy totiz nevies co za uchylakov si tu pozera fotecky zien a deticiek, ze ano...
28. feb 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute :slight_smile:

lusi, drzim palce, nech to nie je nic vazne, zda sa mi to zvlastne, ze ohss az v 9tt :confounded: ...no dufam, ze daju na teba v nemocke pozor

zuzi- tak zajtra ides na vec? jupiii, nech vajicka rastu a ihlicky nepichaju... :wink: ci uz si nieco zacala pichat?

pegasko- super uroda, z toho bude na 100 pro nieco dobre, co sa ujme, nebojkaj, pevne verime :dizzy_face:

mne uz brusik poriadne za posledny tyzden-dva narastol, ale nejake kpance ma este obchadzaju. len ked si lahnem s rukou na brusku a sustredim sa, tak sa mi zda, ze sa vnutri nieco deje, co neviem jednoznacne definovat...ani bublionky, ani trepotanie, ani kopanie...ale tazko sa to odlisuje od pulzu

dnes poobede sme boli u priatelov, co maju male babo a dalsiu 1.5-rocnu dcerku, tak sme sa vydatne zasobili infoskami a co vsetko nam posunie, ked sa nase narodi. Vcera sme boli v jednom obchodiku a kupili tehu gate a lehatkovu hupacku ...kocik este vyberame
28. feb 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic ale ja som nedala hlavu ... ale iba brusko, posli mailom ... mail na mna mas
28. feb 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
rosienka, este cakam na ms a vo stvrtok ma termin ohladne cysty ale v piatok by mala byt prva ihlicka :slight_smile:

rosienka tak supni do albumu leharko nech vidime co pekne ste si kupili :slight_smile:

ako pegasko? ja si myslim, ze si uz dnes isla po svojich drobcekov, kedze dnes je to 5-ty den po opu... alebo sa myslim? pegasko ozvi sa :slight_smile:

uz nech sa aj takto tesim zo svojho tehu bruska :slight_smile:
1. mar 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

lusi az teraz som sa docitala ze mas OHSS - teda tak neskoro by ma ani vo sne nenapadlo. Drz sa dievca a hlavne mysli na to male miminko v brusku.

wolfi myslim ze som ti aj odpisala - mna krpec kope dole a teda casti chodim cikat. Na kasel ma nikdy nedrazdilo, to neviem ci moze suvisiet s tehu, skor ci nemas podrazdene hrdlo, co ? ALe ja zas casto kycham a vtedy musim byt blizko wecka, lebo vtedy krpca zatlacim na mechur a uz sa neovladam - xixi

No inak ma v sobotu sokol telefonat z pbchodu. Vraj nejaka baba si tiez objednala taky kocik ako ja ale jej meskal ci co, tak si vzala iny a teraz maju ten moj hned. No neviem, pojdem ho kuknut ale ratala som ze si ho vezmem az o mesiac. No vraj ak si nevezmem tento tak moj pride o tie tri tyzdne
1. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte stimulantky a manimnky:slight_smile:
Lusi coze? to preto, ze mas dve, tehotenstvo vzdy zhorsuje ohhs a dve dvojnasobne, ale prejde to, je to velmi casta vec, aj ked neprijemna.
Baby mali ste to vidiet, dnes sme boli na sone, este v cakarni som citila ako sa krpci presuvaju a ked som si lahla na kozu tak obrovsky tvrdy kopec v strede brucha, doky sa smial a ked prilozil sono, musel ich doslova nahanat, tak nedali sa mu chytit, to som este nevidela, trepali sa ako dive, prehadovali s brucha na chrbat kopaly rukami nohami, robili kontrmelce, no blaznive:slight_smile:
Ked som sa ho opytala ci vidi co to je, tak mi povedal, ze to by ich najprv musel uspat:slight_smile:))))
ani zmerat ich nedokazal, ale ze vyzeraj ubyt rovnako velke a zdrave az az:slight_smile: tak sme sa nasmiali, mame to aj na dvd cku, no sranda. Neviem po kom su take aktivne lebo ja rada spavam a nie toto
Takze aj ked som uz v 18 tt stale nevieme co su dropci zac....
Pegasko informuj ako sa maju embrijka!
Zuzka az v piatok? Mna s teba uz poraza:slight_smile:!
1. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka, teda tak drobcekovia santili :slight_smile: tak kedy ides opat na uzv, uz som zvedava co v brusku skryvas :slight_smile:

romy, tak to by ste uz coskoro mali kociarik doma :slight_smile:

alicka, no no vo stvrtok som zvedava ci sa ta cysta pobrala kade lahsie a v piatok idem na vec, ale baby poviem vam ako som to brala v pohode, tak som z toho teraz vystrasena :sweat_smile: su to nervy uz teraz a ten milion otazok co mi denne v tej mojej makovici prebehne no na cvokaren. radsej poradte ako stopnut tento myslienkovy pochod :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
1. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic dufam, ze si bola spokojna s nim a ides chodit ku nemu aj ty? som rada ze je vsetko s dvojickami v poriadku ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja idem na poradnu v piatok
1. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no beham furt vsak potom budem lebedit :wink:
vklad mam az zajtra o 10 hod.no od stvrtka 6 den
v nedelu som volala ako sa nam maju a 9 su presne ako maju byt a jedno slabsie tak zostalo 10emb. :dizzy_face:
az som sama prekvapena ze az tolko,asi zabralo moje vyhrazanie sa ze uz posledny krat davam sancu :sweat_smile:
idem sa nahodit nech sa im pacim :wink:
1. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko, teda to je krasny pocet :slight_smile: jeee tak dnes ides po svoje babuliatka jupiiiiiii, nech sa im u teba paci :slight_smile: co sa im aj urcite bude :slight_smile:
2. mar 2010 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, tak dneska pekne lezkaj! a naspis kolko si si dala vlozit . tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
wolfi ano som velmi spokojna, aj ked sme dlho cakali ,lebo vzdy isli pred nami nejake akutne pripady, cakali sme asi hodinu, ale s doky aj sestrickami som spokojna, budem chodit na kontroli kazde dva tyzdne.
2. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pegasko super .... drzim palceky ... ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
2. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa vyspinkala-v noci budem asi strasit mangela :dizzy_face:
dala som si vlozit 2 blastocysty a ostatne mrazit...
som zvedava na vysledok ked vklad bol az na 6 den,a taaaaaaaa cesta-ze dialnica,no horor,betonka z panelu ako na druzstve :confounded: tak som si lahla do zadu a natriasala sa po leziacky aby sa hned nevytriasli :angry:
zuzi pichaj :grinning: idem zas lezat :angry:
2. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pegasko drzim palce ..... :dizzy_face: tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
2. mar 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pegasko, dalsia tehulka na obzore, velmi sa tesim krasnemu vysledku tolkych embrijok, urcite sa ojmu obe a budes dalsia dvojkova tehula :wink: posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzi, tak vo stvrtok kontrola cysty, nech zmizne a mozes zacat pichackovat. co mas vsetko predpisane okrem toho Gonalu? druim palce, nech to tento tyzden vyjde a dalsia stimulantka na obzore :grinning: :grinning: :grinning: A nezatazuj si hlavu s tym, ze mas kopec myslienok, to je normalne, radsej sa povypytuj. Vsetko dobre dopadne, budeme do Vianoc kocikovat :wink:
2. mar 2010 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
pegasko tak dve blastusky :slight_smile: drzim silno palce :slight_smile:
rosienka picham puregon a od siesteho dna pridavam orgalutran na osmi den kontrola t.j. 12-teho :slight_smile:
neni to dost neskoro podla vas az na osmi den prva kontrola?
3. mar 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko :grinning: a teraz prosim pekne v mojich slapajach , jasne? :grinning:
zuzka az na osmy den? to je zvlastne..tu sa chodi skor, tak kazdy 4. den...sa ich radsej opytaj ci nemozes ist skor pre istotu...
3. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,

pegasko... supeeeer... takze dve bambuliatka si si dala vlozit!
no perfis... tak nech pekne zabojuju a poriadne sa zahryznu! :dizzy_face:

zuzi... ja som tusim tiez bola prvykrat na kontrole az po tyzdni... ale dovtedy este nemaju velmi co kontrolovat a po tom tyzdni maju foliky tak akurat velkost ze ich vedia aj pekne poratat a pomerat...
takze pokym mas hormonalny profil v poriadku tak ta kontrola po tyzdni asi staci...
a ta cysta mozno tam po ms uz ani nie je... alebo s nou nebude treba nic robit...
drzim palce velmi silno! :dizzy_face:

a kto vie ako sa ma lusinka... dufam ze nema komplikacie a ze ju uz coskoro pustia z nemocky...
3. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby sa dobre na to pozera .. ze
wolf 20tt
rosienka 19tt
alic 18tt
vanesska 17tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pegasko .. kazdodenný pridel TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuuzi a tebe tfuj tfuj tfuj pri stimulke :dizzy_face:
3. mar 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaneska, HP bol u mna vzdy v poriadku takze urcite vedia co robia a ja verim ze stimulka bude ok prebiehat a ja budes coskoro tehulka :slight_smile:
pegasko poslusne oddychuje :slight_smile: superko :slight_smile:
3. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie budes ty uz si :slight_smile: ja budem :slight_smile: teda uz tiez coskoro som :slight_smile:
3. mar 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem zalahnut dnes ma akosi taha do postele
3. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veneska, no ja keby som isla na kontrolu na osmy den tak mozno ani nezijem, uz na 4 den som mala zaciatok OHHS, stopli to v pravi cas...takze myslim, ze je co kontrolovat
3. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak som doma :wink: nie ja som nemala OHSS nie stym som isla do nemocnice ale kvoli tomu ze mam zvysene pecenove testy a to ohrozuje moje zdravie,hrozi potrat...ale uz mi dali lieky tak len verit ze sa bude znizovat a bude dobre... :wink: le bolo hrozne v nemocnici,a hlavne nic somnou nerobili :frowning2: :angry:
3. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok