Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
13. mar 2010

😵

lusinkaj
14. mar 2010

Krasnu nedelu prajem 🙂
varim obedik,o chvilu bude aj dokonceny najem sa a kmotra ma vytiahla nieco pozriet do obchodu tak idem na chvilu...manzel aj tak v praci je... 🙂

wolfskinka
autor
14. mar 2010

lusi tak ides na nakupy pre babetko ?

alicao
14. mar 2010

lusi??? takze dvojvajecne??? takze jedno sa podarilo prirodzene?🙂 vidis nemusim byt ani doktorka aby som to podla sona vedela rozoznat, ved mam take iste🙂 super! a ako ti je?

wolfskinka
autor
14. mar 2010

alic a ty ako uz je dobre ? uz negrckas ?

lusinkaj
14. mar 2010

wolfi nie v ziadnom pripade este nekupujem ziadne veci je to este priskoro... 🙂 mam cas....len som bola popozerat v maji ideme na 1.sv.prijimanie mojmu krstnemu synovi tak nieco pekne chcem na seba...ale nic som nekupila 😉
alicka,ale ved to nedava logiku ze z jedneho emb.mozu byt dvojvajecne...zajtra volam do centra a sa spytam...prirodzene sme to urcila nepocali,vieme preco...nieje sanca u nas... 😅
je mi uz lepsie,nieje mi tak nevolno ako predtym...

pegasko
14. mar 2010

ahojte
tak mamatest je asi v ba podpultovi tovar,tak som si kupila smejd ze 2v1a vecer slaba ciarka ale jasne vyditelna,rano uz len jedna-vyroba made in china skoro ma j...o 😠 to som cela ja 😝
vklad bol v utorok tak asi vtedy by som mala ist na krv,no uz kaslem na to a idem zajtra 😝 aj tak vysledok bude az o den...

alicao
14. mar 2010

pegasko, nevymyslaj a prezerat, neviem co nas tahajujes 😝 , sak ale to je jedno , vsetky uz vieme svoje, ze ano 😀
wolfi, negrckam uz od zaciatku piateho mesiaca
lusi, akoze nie je sanca, ved si pisala, ze ste mali v tom case tutumutu a vajecniky si mala nastimjulovane az az, takze sanca tam je praveze privysoka, ze sa podarilo prirodzene, a praveze mozes byt rada, ze sa trafila len do jedneho...to by bola ina pecka, keby si mala jedno z ivf a plus este ktomu dvojicky 😀 😝

lusinkaj
14. mar 2010

ale baby nebudem to tu rozpisovat...proste u nas nieje sanca mat prirodzene babo...a po dalsie aj ked sme mali ten jeden den sex pred opu tak nie taky aby sa mohlo uchytit....ako totu mam vam napisat...proste to nieje mozne!!!!
taze zajtra volam do centra a sa nato spytam...ako je mozne z jedneho mat dvojvaj. 😉 snad budem mudrejsia

wolfskinka
autor
14. mar 2010

lusi do maja mas daleko aby si sa do toho zmestila

pegasko , drzim na zajtra palceky ... tufj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

rosienka
14. mar 2010

lusi- pozri si na internete formy jednovajecnych dvojiciek. Ide o to, ze ked sa zygota rozdeli do 3 dni po oplodneni, tak vzniknu dva nezavisle plodove vacky a kazde ma aj svoju placentu, keby sa rozdelili neskôr, tak maju len ten vnutorny vacok tzv, amnion vlastny a placentu jednu aj vonkajsi vacok jeden...cize su to urcite jednovajecne s vlastnymi vackami. Dvajvajecne nie su urcite, to by ti museli dat fakt omylom dve embya, co nepredpokladam 🙂 Som rada, ze sa im dari a ze si uz v 11tt, boze, to leti 😉

pegasko- veru, nestresuj sa testami, mna tiez vzdy sklamali a nic poriadne neukazovali, aj ked som bola uz 100% tehulka- takze TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

zuzi- drzim na kontrolu palce, nech pribudnu dalsie pekne folikuly. to nevadi, ze beries ten orgal uz od 6.dna, ten urcite neskodi a aspon ti urcite ziadne predcasne neprasknu 😉 Len nech ta pekne denno-denne sleduju, lebo behom par dni uz pichas Pregnyl a ideme do OPU 😉 Uvidis, ze bude dost vajicok. Ozaj, mate potom ICSI?

rosienka
14. mar 2010

este som sa zabudla pochvalit vcerajsim uspesnym ulovkom---male kociiik! krasny TFK Joggster Twist oranzovy. Dneska som na nom pol dna majstrovala a skusala vsetky verzie a kocikovala po byte ako sibnuta 😀 Keby bolo sice po mne, tak ho objednam az na neskôr, ale moj akcny mm ho hned bral a ziadne objednavanie a vracanie sa po neho, kedze ten obchod je asi 60km od nas. Takze to mame z krku a pod strechou 😉

wolfskinka
autor
14. mar 2010

rosienka teda vy ste akcní, uz mate aj kocik .... my kocik kupime az po narodeni, ale vybrat si pojdem sama ked bude mat muz viac casu

rosienka
14. mar 2010

wolfi- to moj mm je taky akciak, ako skoro kazdy chlap, vsetko hned a zaraz, ziadne prietahy a rozmyslanie hore-dole, proste ked sa zhodneme, tak treba konat 🙂 Uz aj milule skoro objednaval uplne iny kocik a ja som ho musela haltovat, ze este chcem ist do tohoto obchodu, kde maju aj ine znacky...ale teraz sa ho uz nedalo zastavit. Aj nasi kamosi maju tento a velmi sa nam pacil. Jediny problem budu mozno tie pumpovane kolesa, ale zato su aspon pekne...juj, cely design je pekny 🙂 Ja chcem mat tak-ci tak pred pôrodom tuto hlavnu vybavu z krku, potom urcite nebudem mat cas behat po obchodoch...

pegasko
15. mar 2010

baby zaspali sme 🙄 tak idem az zajtra na krv,samo ak nezachrapeme 😠
rosi moj ma zas vzdy a za kazdych okolnosti na vsetko cas...
inak kocik je krasny ...Milenke sa v nom bude na prechadzkach krasne spinkat 🙂 aze si kocikovala po byte 😀

wolfskinka
autor
15. mar 2010

pegasko ... to ma mrzi ... ja som bola taka zvedava ....

vanesska
15. mar 2010

dobre rano baby,

rosi takze uz mate kociarik?? peknucky oranzovy a trojkolka super!

no my sme tiez boli pozerat v piatok no a vam poviem ze isli sme s jasnou predstavou co chceme a co nie a skoncili sme u uplne ineho 😀
mali sme vybraty holandsky kocik mutsy alebo spanielsky casual play no a to bola jedina predajna v BA kde mali mutsy a ked sme tam prisli tak predavac nam hovori ze vsak nech si ho kludne pozrieme ale ze od neho nas velmi rychlo odhovori... a ze casual to uz ani nehovori...no a ked nam tie kociky postavil vedla seba a pridal k nim teutoniu a porovnaval s nimi tak ci sme chceli alebo nie sme museli uznat ze ta teutonia je fakt super a to sme do predajne isli s tym ze teutoniu nechceme urcite 😅
ale ten mutsy kocik je velmi uzky nielen vanicka ale aj sportova cast zevraj najuzsi na trhu, neda sa polohovat uplne do lahu len do polosedu, strieska drzi na 2 cvockoch takze prave okolo hlavicky uplne prefukuje su tam diery, ma malicky nakupny kosik, nema podpierku na nohy kde si babo vie opriet nozicky takze sa mu vlastne hompalaju ked sedi, ani ovladanie kociky pri vozeni nie je uplne lahucke to vsetko ale teutonia ma ako samozrejmost plus prspilast nanoznik ti dodaju uz v cene taksu s 50% zlavou... takze dizajn musel trochu ustupit a musime mysliet hlavne na pohodlie babatka...
no a ten vyklad sme mali asi 3 hodinovy totalne podrobny vratane autosedaciek a vsetkych moznosti a vymozenosti kocika vsetky tri kociky sme si v predajni vyskusali... no fakt perfektny servis aj v pripade ak by sme kupili a naaaahodou sa nieco zle stane babu tak nam peniazky na zaklade potvrdenia od lekara vratia alebo ak by kocik do terminu nedosiel nam zapozicaju ich z predajne a pod. fakt sme boli mega spokojni...
no ale kedze si kocik mozes zlozit uplne podla seba co sa podvozku, hlbokej casti, farieb, matracov a pod. tyka tak dodacia doba je 3,5 mes. takze by sme ho mali niekedy v marci aprili objednat aby nam do terminu prisiel.
inak ten kocik sa ovlada fakt jednym prstom, trojkolky su vraj v pohode stabilne akurat by mohol byt problem keby chcelo kocikovat male dieta ze pri nadvihovani na obrubnik by sa mohol kocik prevratit lebo stoji na jednom prednom koliecku a dieta nema taku silu aby ho udrzalo ale inak je 3-kolka uplne v pohode...
inak som ich pozerala aj na nete v bazarikoch ze ako sa pohybuju ceny kocikov napr. pol roka starych ale normalne sa poriadne nedaju zohnat vraj su velmi kvalitne no vsak su nemecke a referencie na nete su jednoznacne zatial som tusim negativnu referenciu ani nevidela...
takze este si ho pojdeme raz do predajne vyskusat aj nakombinovat farby ake by sme chceli a potom ho skusime poskladat aj priamo do nasho auta a podla toho sa rozhodneme...

a co vy wolfi nasli ste medzi kocikmi uz nejakeho favorita?
alic ma tusim bumbleride... ten je fajn aj dost lahky tieto vsetky kociky su dost tazke my sme chceli nejaky lahsi lebo ho budeme vlacit na 4.posch bez vytahu no ale pokym nechceme golface tak ostatne su dost tazke aj ked su z odlahceneho hliniku... hm 😝

pegasko... tak dufam ze zajtra uz nezaspite... 😅 a poobede nam uz budes zvestovat vysledok testu! 😉

takze tak... no idem ja k dokine sa dat vypisat od dnes mi zacina oficialna PN doteraz som cerpala dovolenku

wolfskinka
autor
15. mar 2010
alicao
15. mar 2010

lusi, ani ja sa nebudem rozpisovat, ale jedno je iste je vela parov co NIKDY nebohli mat deti a NEBOLO to VOBEC, mozne a maju...
ale je to ako pise rosienka, ved som to tu tiez pisala o tom deleni embrijok, len som si myslela, ze to mas uz potvrdene, lebo si mala najprv v profile, ze cakate jednovajecne a teraz si mala dvojvajecne...
Ja este nemam kocik ale ako pise vaneska sem na 100 percent rozhodnuty za bumbleride indie twin, objedname ho asi na buduci mesiac, alebo v maji
pegasko sa robis 😀

lusinkaj
15. mar 2010

ahojte,volala som do centra tak dr.mi zacal vysvetlovat ako to je...taze urcite mi dve nedali to jedno sa rozdelilo na zaciatku(ako pisala rosienka)a su z toho jednovajecne a mozu mat vsetko samostatne... 😉
taze uvidim co mi povie dr.ked zase bud erobit utz,mu to poviem co povedal dr.z centra 🙂
ale je to uplne jedno ci su jednov.ci dvoj.nech su zdrave oni aj ja...a nech je vsetko tak ako ma byt 😉

rosienka,pekny kociarik...aj tvoj wolfi je pekny zelena sa mi tiez paci...ale ja isto tak skoro kupovat nebudem,tak ako pisala wolfi obj.ho objedname ale az po porode manzel pojde pre neho...nikdy clovek nevie co sa moze stat,este nieje vsetko vyhrate aj ked sme v 5 mes.neviem co by som potom robila,ak by sa nieco stalo a kocik doma... 😅 ☹

lusinkaj
15. mar 2010

alicka aj tvoj kocik sa mi paci...asi aj ja taky chcema,ale mam este jedneho favorita...akej farby ty chces? 😉

romy01
15. mar 2010

ahojte kocky

lusi, myslim ze po porode budes vediet na 100% ci su jednovajecne alebo nie, ale pokial su si v centre istí, tak je to zrejme tak a budes mat jednovajecne - boze to bol vzdy moj sen, no co uz narobim.

rosienka - moooc pekny a moderny kocik, super. Moc sa mi paci.

wolfi aj ja som mala prave tychto dvoch favoritov a teraz cakam ze mi tento tyzden zavolaju z obchodu. Mam objednany ten camarello. Bol o nieco lacnejsi ako baby smile a v podstate rovnaky co sa tyka skladania a obsluhy. Az na to ze vanicka je o 5 cm kratsia ako ten babysmile ale stale je dost velka.

lusinkaj
15. mar 2010

romy presne tak...je to jedno,ak sa narodia budeme vediet co to je na 100%....
ja som nikdy nechcela dvojicky...ale vidim ze to co nechcem to mam 🙂 ale uz je to jedno,nech su zdravi a nech je vsetko ako ma byt 😉

wolfskinka
autor
15. mar 2010

romy tak mame rovnaky vkus co sa tyka kocikov ... xixi, ja som teraz este pozerala demu ale neviem ci by som si vybrala, ak ma ten vmax vacsiu vanicku ako camarello tak asi zoberiem ten vmax .... ale uvidime, napis mi do IP ak mozes, kolko ta vysiel so vsetkym dokopy a kde si ho kupila, lebo tu su riadne rozdiely co sa tyka ceny v obchode, ceny v polsku a ceny na internete

alicao
15. mar 2010

lusi, preste ako pisete az po porode to bude iste🙂 lebo mne sa to fakt nezda, to druhe mimi mas na fotke o trosku mensie, akoby sa uhniezdilo neskor a doky o vasom tutumutu nevedel predpokladam, ta cakaaaaam na odktober🙂)))
ten kocik sa mi paci oranzovo modrej farby, ten by sme chceli

lusinkaj
15. mar 2010

alicka presne tak,po porode sa dozvieme presne s 100% presnostou... 🙂
tak praveze teaz su obidvaja rovnaky velkostou...tie prve fotky su aj tak o nicom...
oranzovo modry no pekna kombinacia....ja chcem cierny 😉 casualplay 😉

alicao
15. mar 2010

lusi aj moja segra ma cierny, ja som taky farebny saso, ja ciernu neznasam

lusinkaj
15. mar 2010

tak mne sa strasne tento cierny paci...ked si dat casualpaly... 😉

alicao
15. mar 2010

wolfi, ten kamerlo sa mi lubi viac
lusi, ved kazdeho vec, aj keby si lienkovy z hnedymi gulickami mala, ta ne? 😀

alicao
15. mar 2010

lusi tu farbu nevidim, posli link...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre