• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
autor
rosienka co je TESE ?
19. aug 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biopsia semennikov, na ziskanie lepsich spermii ako v ejakulate
19. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha to som nevedela ... dik za infosku
19. aug 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja tiež čakám na mrchu a začínam brať tablety idem na IUI, prvé mi zastavili, lebo som mala veľa vajok tak dúfam, že teraz už všetko pôjde ako má :wink:
19. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ahoj wolfiskinka vidím že aj ty si tu
a všetkým nám prájem nech náme čo najskôr //
19. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti ahoj .. no som, lebo som tu temicku zalozila :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam dnes akurat vyuzivanu polovicu clostilbegytu, do piatku ho budem hltat a v pondelok idem na utz
19. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dúfam, že mrcha príde do týždňa a potom začnem clostil a potom to už pôjde rýchlo už sa teším, vieš je to prvé IUI tak som ešte natešená aj keď tento mesiac keď som brala ten clostil a po pregnyle mi nebolo všetko jedno, tak ma všetko bolelo, že nechápem ako máš mať ešte chuť na sex, som ledva chodila, tak neviem ako vydržím tento mesiac
19. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolko si mala vajok ???

ja dufam, ze budem mat tak 3
19. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
štyri a keď sa na mňa pozrela tak povedala, že nechce riskovať, dvojičky že len plánovaný sex a nasledujúci mesiac IUI, a keď ti mám pravdu povedať pri predstave dvojičiek mi prebehol mráz po chrbte, vieš ja som len na začiatku, viem že ty by si brala aj trojičky :dizzy_face: ale mne by zatiaľ stačilo jedno
a ja dúfam, že budem mať dve
19. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som dve vajka
19. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ty ideš na IVF či nie?
19. aug 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no je velmi mala sanca ze by sa oplodnili vsetkky 3 ... vzdy som mala po clostiku dve a nikdy nic a takztiez aj na umelom mi vkladali 2 embryjka do maternice a nechytili sa ... takze 2-3 nam by to dovolili verim tomu a ja mam tak 84 kil takze postavu mam dobre stavanu ... ako povedal doktor :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem :slight_smile: tak idem na krv-nech uz mam vsetky vysetrenia za sebou,uz len ten hor.profil a cakat na vysledky :slight_smile:
20. aug 2009 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusinkaj ahoj ... no drzim palceky nech je krvicka dobra a HP tiez ... a kolko budes cakat na vysledky
20. aug 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a aj ja držím palčeky :slight_smile:
20. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rosienka, budem velmi, velmi drzat palce. to by bolo fajn. ked budete mat volno nacerpate kopu energie a tesa bude uspesna. jupiii
lusi a na aku krv ides este? len na hp alebo?
baby prajem vam krasny slnecny den :slight_smile: ja musim makat a som taaak unavenaaaaa.
a este idem aj na skolenie tak sa mi neceeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi tak zaspim :astonished:
20. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte stimulantky.... :slight_smile:
Mylsim na vas a strasne vam drzim palce.... Ja som stimulovala v septembri pred rokom a vysledok mi spi doma v postielke :wink: Dnes je prave rok, co som davala pichnut dekapeptyl....
Drzte sa.... September je plodny :slight_smile:
20. aug 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzi no mi hovor ja by som tiez spala ako steniatko, ale co uz mam robit ved musim z niecoho zit
20. aug 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak krvicka je uz v skumavke,dufam,ze vsetko bude ok a na druhy tyzden budu vysledky a mozem posielat do poistovne :slight_smile:
20. aug 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi len na horm.profil som davala krv :slight_smile:
o chvilu idem ku kamoske na navstevu poklebetit,o chvilu rodi,idem sa k nej odobrat :dizzy_face:
20. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusinka no drzim palceky ako najviac to ide ... no este si pohladkaj brusko nech sa na teba nalepi
20. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite pohladkam :slight_smile: dufam,ze ju to nechyti ked budem u nej... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no snad nie ale nech pekne to brusko skoci na teba :dizzy_face:
20. aug 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite sa prilepi aj namna :slight_smile: aj na teba,aj na ostatne :slight_smile:
20. aug 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusinka no bodaj by si mala pravdu
20. aug 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy dakujeme pekne, vacsine toteda vychadza az na oktober, ale aj ten je plodny!
cize tehulkovska jesen sa bude opakovat :grinning: juhuuu
20. aug 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzana ... no snad ano ... ja to mozno dopalim uz v septembri po tom clostiku ale moc sanci tomu nedavam
20. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to silno vsetky verime, ze to dopalis uz v septembri :slight_smile: ze baby, ze velmiiii drzime palce :dizzy_face:
viem si predstavit, ze clovek uz ma po viacerych pokusoch urcitu davku neistoty v sebe, ale musime verit aj keby kamene padali. proste podari sa a basta! :dizzy_face:
ja ked mam nejake pochybnosti. tak zavriem oci zapnem lahodnu musika a vidim nase miminko ako keby tu bolo s nami. ja viem, ze sa to pocuva "divne". ale svoje sny som sa naucila takto realizovat!
20. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ono to funguje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuuzana no tak to skusim aj ja realizovatale ci to pomoze ???
20. aug 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok