• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
no asi aj ja tak isto a poriadne by som sa nakopala :grinning:
aby prisla ms?tak mne pomaha sex...nic ine :grinning:
27. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi: a si si istá, že nie si tehotná?...keď už ani sex nezaberá tak to fakt neviem :sweat_smile:
27. aug 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na dnes sa s vami lucim,manzel je na ceste domov,tak sa naje a idem pobalit veci a odchadzame :slight_smile:
prajem pekny den :slight_smile:
27. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lusi tak si to tam uzite pekne a nacerpaj sily ked sa vratis ideme bojovat :dizzy_face:
27. aug 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja neviem, neviem ci este verim na zazrak v podobe prirodzeneho tehu.
tak skusim teda este dnes manzela pozvadzat :wink: :grinning: :sweat_smile:
27. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby padám domov majte sa...zajtra
27. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kati papa ja tiez pojdem za polhodinku
27. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuuuzi, preco neveris ? ved si bola uz dva krat tehu nie? sice sa nedostalo tam kam malo ale asi musis po ovulacii skakat 5 dni aby sa ti to posunulo az do maternice :grinning: vyskusat treba vsetko :grinning:
27. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no parada takze skakanie pomaha ... no tak to si kupim do obyvacky trampolinu
27. aug 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ked mozu pomoc vylozene nohy, podlozeny zadok vankusom, prtekova metoda a co ja viem co, preco by sme mali skakanie vynechat:slight_smile:
27. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co je prtekova metoda ... to som este nepocula
27. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica :grinning: :grinning: :grinning: sakra tak nie kvety pomahaju ale tranpolina !
tak to si zohnam taku poriadnu dvojmetrovu do zahrady a "po" budem skakat do rana v zahrade :grinning:
sused sa urcite potesi :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to hej susedia budu nadsenim bez seba a ked im povies ze je to preto aby si otehotnela ... verim tomu ze zavolaju psychiatra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi ved prave tehula v kazajke :grinning: :grinning: :grinning:
baby to sa mi paci ze sa nad tym vsetkym este aj pobavit dokazeme :wink:
27. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuuuzi, to si nevedela??? ved to je normalka, experti vo vyskumnom ustave na Harvarde tam najprv sexovali , potom hodinu lezali s podopretym zadkom a na druhy az piaty den skakali na trampoline, 8 s desiatich otehotneli :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si ja nevymyslim aby som nezaujala....nevsimajte si ma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ty alica a preco potom neskaces na tej trampoline ty kazdy den a nahanas ma do posilky ved zisti kde je trampolina a mozeme chodit spolu ... ved pockaj sa vratim z dovolenky a tu posilku rozbehneme naplno
27. aug 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, ja nemozem skakat moc , pogrckala by som sa :grinning:
27. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim skakat po hlave, lebo vo mne sa mimco nevie udrzat vypadava, takze musim opacnym smerom :grinning:
27. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak opacnym smerom .... hm to je na zamyslenie to by som mala asi aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty a keby sme si kupili bunjeelano a hupali si na nom ???? z teplarenskeho komina ako dve opice .... to by sa ti nepozdavalo ?
27. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi to je bomba naaaaaaaaapad :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alic ja som hned vedela ze ti si dost dobre trafena na to aby si sa na to chytila .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ako aj ja :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning: sa tu sama rehocem pri pc. mna asi fakt zavru do kazajky a bez skakania :grinning:
27. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: zuuzana ty nevies ze my s alic sa pozname osobne a obidve sme rysave s dlhymi kuceravymi vlasmi a obidve prastene sice raz ale presne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na chvilku som zbehla a citam jak otehotniet.Nooo zaujimave ale to by boli za kratko plne psychyatrie.Tak si radsej kupim domov rebrinak a budem ako netopier.
27. aug 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dalsi dobry napad .... rebrinak ... tak to uz este nebolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi a to mi vsetci tu hovoria , ze som strasne ticha, chapes to? :slight_smile:
zuuzii, to si este s nami uzijes neboj sa, ja a wolfi sme miestny sasovia
uz sme take smutne z nezdaru, ze nam nic neostava len sa nad problemami rehotat :grinning:
27. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko treba vyskusat,a smiech je aj tak najlepsi liecitel.
27. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi a navyse dalsia pikoska obidve sme boli na konkurze na to iste pracovne miesto .... a to sme sa este nepoznali ... a zobrali alic :angry: :angry: :angry:
27. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi, prava rysava sa pozna :grinning: :grinning: :grinning: ty si falzifikat a odhalili ta :grinning:
27. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok