Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
4. sep 2009

zuzi nerozculuj sa nie je to dobre na stitnu zlazu 😀
priznam sa ze neviem ci je ta hodnata vela ci malo....uz nieco nato beries?

romy01
4. sep 2009

pegasko ja uz beriem proveru a od pondelka začínam s decapeptylom. Toto je moje prvé IVF.
Inak ako ru čítam asi to máme všetky s tými našimi polovičkami ovnako ťažké. Ja mu tiež len rozprávam o ovulke a liekoch a pod a keď mu zakazujem horuce sprchy asi mu už leziem na nervy. My máme obaja pb- ja mam rozhadzané hormony a on zly spg, no niekedy sa tvári ako by som mala pb len ja

lusinkaj
4. sep 2009

ahojte,zuzi to vazne?mas tsh o,10? 😕 ty mas malo ja vela... 😀 dozili sme sa 😀
fakt niektori lekari na nervy s nimi a co teraz?

zuuuzana7
4. sep 2009

alica uz si ako moj 😀
beriem uz roky tabletky na stitku ale ono to stale knise preto sa to viacej sleduje. je to nizska hodnota, ale zase nie tragicka a da sa relativne rychlo dat do poriadku keby mi predpisal lieky, ale on pako nie porozpravajte sa s vasim lekarom v car. nakopala by som ho niekde 😠
romy presne ako u nas, baby ja kym som mojho vobec dotiahla do car na prvu konzultaciu ubehol rok. fakt bola to poriadna fuska.

zuuuzana7
4. sep 2009

jeee ahoj lusi, no ano mam malo a ten kreten to neriesi. idem na sk tam nech sa na to este kuknu alebo si sama nieco zmixujem nejaku davku.
ja uz chcem ist s ukazkovymi hodnotami do car. nech sa nezdrzujeme, nech uz len tehotnieme 😵

zuuuzana7
4. sep 2009

baby viete aku mate hodnotu fsh ? ja mam 5,9. je to ok? do toho sa nevyznam ... 😕

alicao
4. sep 2009

chlapi su vseobecne nejak kludnejsi, proste veria, ze to raz vyjde nestresuju tolko, mozno preto, ze namu tak vyvinuty materinsky cit, niekedy by som chcela byt chlap..dost casto🙂
Romy, juuuuuuuj ty sa mas, ja este musim cakat ci sa im uraci moju ziadost schvalit a pri takomto tempe sa dostanem narad az v novembri...drzim palce🙂

zuuuzana7
4. sep 2009

alic ved to ti su kludasi, len keby ma este aj to obcas nevytacalo 😖
dnes som rozzhavena ako raketa 😠 idem si dat coku mozno sa uklludnim.

lusinkaj
4. sep 2009

zuzi verim,ti ze si nervna,ale fakt ten tvoj dr.je hrozny nechapem ako to tak moze riesit.. 😝
asi tak,namixuj si nieco ty a uvidis ten vysledok 😀

alicao
4. sep 2009

zuzzu mi sme mali hlucnu diskusiu o tomto v pondelok, a pritom je problem prave v nom, a nemam chut sledovat ci mu uz dosli vitaminy, a davat na vsetko pozor..nic si na nete nehlada, co by mohlo pomoct, ved naco, ja najdem ja vybavim....ale zas sa na chvilu snazi...!

romy01
4. sep 2009

zuzka to fsh mas uplne OK - teda ak ide o hodnotu na zaciatku cyklu

katti77
4. sep 2009

tak baby ja mám doma to isté, ten keď má ísť so mnou do caru tak len pozerá na hodinky či stihne všetko čo má naplánované v práci...
a to si predstavte, že oni fakt nič iné nemusia len si spraviť dobre do kelímka, my sme tie ktoré to všetko musia vytrpieť a tak, ale čo už, my sa nevzdáme a dobujujeme to do konca...
a stresovať netraba ale aspoň vypočuť, a nie sa tváriť, že bože zase o tom...
dúfam, že tie detičky, budú aspoň zdravé, dobré a chápajúce, nie že ma v 18. pošle niekam

katti77
4. sep 2009

alica nemáš ty doma môjho muža, môj je presne taký istý...veď ty sa o všetko postaráš tak čo? 😝

normálne mám niekedy také nervy 😖

alicao
4. sep 2009

neviem, nespominal, ze by mal este inu zenu, ale clovek nikdy nevie 😀

katti77
4. sep 2009

no nebude ti to vešať na nos, ja sa spýtam toho môjho či niečo nerieši aj v za hej 😀

alicao
4. sep 2009

katti 😀 😀 😀 a spava doma? lebo moj ano 😀

romy01
4. sep 2009

podla mna to maju chlapi v genoch, oni tieto veci proste nemusia. Podla mna ich asi nie je treba tymto zatazovat, len nech odovzdaju ten material a o ostatne sa postarame my. Ono ked to vyjde a narodi sa baby, budu z toho celí pocikaní a budu sa s nimi tajne muckat, to je jasné 😀 😀 😀 Na toto sa teším najviac

katti77
4. sep 2009

alica: 😀 😀 spáva aby si vedela 😝

romy: hej stačí keď odovzdajú ten materiál, ale keby aspoň ten mali v poriadku, veď len to jediné od nich chceme 😠

zuuuzana7
4. sep 2009

ano romy je to hodnota na zaciatku cyklu 2 dc. tak to sa tesim ked aspon to sedi.

aj si namixujem lusi zoberiem jednu a stvrtku tabletky teraz tym by som tu hodnotu mala zvysit nie?

ale ma to baby upokojuje, ze aj vasi muzi takto reaguju, ja som si uz aj namyslala, ze ma moj dostatocne nelubi ked je tak naladovy ked ide o ivf. 😕
ale oni to maju tych nasi asi vacsi strach z lakarov ako my 😀

alicao
4. sep 2009

zuzi, ale lubi, len su lenivy nieco riesit a presne oni nemusia nic len vyprodukovat spermijky a mi sa mozme dopovat hormonmy, ale oni fnukaju viac nez mi...ale to je asi uz od cias opic, takze si to radsej nevsimat

romy01
4. sep 2009

baby neblbnite, samozrejme že nás milujú, len to nevedia dat tak najavo, boja sa o nás ale testosteron im nedovoli byt precitlivení. Ja som sa raz tak rozrevala - ale chodievala som revat do kupelky aby to nevidel a raz ma nacapal. To bolo ked svagrina otehotnela - teda reval kvoli mne ako male decko a stiskal ma a vravel ze sa o mna boji a ze ma miluje a tak. odvtedy som uz nerevala - asi rok ani raz.

katti77
4. sep 2009

romy: normálne mám zimomriavky, pekne si to napísala

veď čo by bez nás robili, no nie 😀

alicao
4. sep 2009

romy presne to iste prezivam teraz ja, len tehotna je segra nie svagrova...
romy po kolkych tyzdnoch ta objednali na konzultacie s koordinatorkou ked dostali ziadost?

katti77
4. sep 2009

aj ja som to tak prežívala, mladšia ségra si zmyslela, že bude mať bábo a šup už má malý desať mesiacov, keď sa na neho pozriem tak by som si ho ihneď zobrala domov, ale musíme si počkať, všetko bude len trpezlivosť

aj jej vravím, že daj mi ho a ty si sprav druhé, ale nechce no chápete to? 😀

lusinkaj
4. sep 2009

zuzi kolko ti kazal brat ten tvoj dr.?on je endokrinolog?

bobik77
4. sep 2009

Ahojte dievčata, takže sa pridávam k vám. Ja som bola na stimulácií začiatkom roka, no postihol ma IV. stupeň hyperstimulačného syndrómu, takže som sa do dnešného dňa z toho spamätávala psychicky a hlavne zdravotne. Teraz idem 14.9. k doktorovi a na prvý prenos embyí. No tak som zvedavá ako to všetko dopadne. Tiež som absolvovala aj sono prsníkov, na hematológií ma sledujú a aj si už dopredu pichám injekcie na riedenie krvi...tak dúfam, že to všetko pomôže a malé gombíčky sa tam uhniezdia. 🙂

alicao
4. sep 2009

katti, vazne ti ho nechce dat? to fakt nechapem preco? 😀 😀

katti77
4. sep 2009

no alica si ty predstav a že ségra 😀

ale už fakt padám, čaute

zuuuzana7
4. sep 2009

lusi beriem 125 mg a takto ak dobre pocitam by som mohla este taku 25 k tomu svihnut 😉
baby to poznam tieto place doma aj moja svagrina otehotnela ked som mala svoje prve mimo tehu a na moje druhe rodila. a par mesiacov nato zase otehotnela. teraz sa maly narodil.
a to som sa naplakala. my sme ani na krste neboli nic 😒 ja by som to nezvladla a mojmu stale poviem preco sa mam psychicky tyrat.
no asi to ma vsetko tak byt. asi to ma svoj vyznam ...
ahoj bobik tak ides teraz na ket? teda, ze ohss 4 stupna fuhaaa ... 😕

alicao
4. sep 2009

zuu, to mi odlahlo, uz som si myslela, ze len ja som taka citlivka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre