• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
ahojte francuzsky :grinning:
wolfi no neviem mozno ti budu chciet preclit, alebo mozno uz v buducnosti aj na baby vyrubu danove priznanie :grinning:.
rosienka a pred tym ste nemali tese? teraz idete do toho prvy krat?
14. sep 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi kde si sa flakala? :grinning:
14. sep 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, uz pracujem. :wink: a z prace nejak nemozem pisat.
dnes som sa prave od znamej dozvedela, ze termin dostaneme az ca.6 tyzdnov od zaslania vsetkych vysledkov vysetreni. a na spg sme dostali az 7. oktobra termin. cize tam zase na vysledok cakat 2 tyzdne a ked to tak vsetko prepocitavam, tak nam stimulka vyjde az na december alobo dokonca januar :confused:
som z toho na nervy. fakt hotova, neviem co mam robit. cez zimu som stale tak unavena a neschopna nieco riesit. ja fakt neviem ci to mam tento rok este nechat tak. :frowning2: ale ja som sa uz tak veeelmi tesila. :zipper_mouth:
14. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a njahorsie je na tom, ze tieto vysetrenia co sme robili maju platnost, len 6 mesiacov a vyvalili sme za to 200 eur a keby sme sli fakt len na jar tak potrebujem nove vysetrenia. :angry:
ja neviem co mam robit :confused:
14. sep 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
teda zuzik to teda zíram, čo to máš za poisťovňu a centrum? Veď spg musi byť hotovy do 2 hodín, nechápem to, prečo to tak dlho trva
14. sep 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy ani ja nechapem, no ono je ivf v rakusku hradene cez taky zvlastny fond ani nie cez poistovnu. krv a hp a spg sa pratia tak ci tak osobitne. to neni fondom ani poistovnou hradene.
ale nasr..... som poriadne, ozranom a narkomanom aj x kur a lieceni preplatia a hov.. sa z toho poucia a naucia.
prepacte, ze sa takto rozculujem, ale musim to zo seba dostat von.
dnes som zase na bode brazu z toho vsetkeho a zurim na cely svet :frowning2:
14. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zase a zase sa sama seba pytam preco my ... cim sme si to zasluzili ... :cry:
ale tieto otazky asi vsetky poznate :cry:
14. sep 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik, každa sa musíme nejať ventilovať, to čo hovoríš, je samozrejme pravda, vyhadzujú sa prachy na ľudí, ktorí o to vačšinou ani nestoja a to je nespravodlivé. No asi by si sa mala viac sústredit na seba a nie na nich, lebo ťa porazí, kašli na nich, Držím ti palčeky, nech ti ten čas čím rýchlejšie ujde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, mas uplnu pravdu, len takto plitvam energiou na niekoho a nieco co nema vyznam.
dakujem.
14. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nic zuzik, na to je tu modrý koník, aby sme sa podporili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nebojaaaj vsetko bude dobre :slight_smile:
14. sep 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi hadam ano, dufam, verim ...
14. sep 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mm sa dnes volako neponahla domov, ako keby naschval :unamused:
boze baby ako to vsetko zvladnem, ked uz teraz takto brepcim :confounded:
ja som dostala uplne nejaku paniku, najrdsej by som do rozpravkova niekde usla :slight_smile:
14. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ber aj mna aj ja by som usla niekam :slight_smile:
kde sa ti flaka mm?
14. sep 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik tieto depky su podla mna uplne bezne, A zvlášť ked mm mešká, ale poviem ti, ze ja ked som niekedy povazovala nieco za katastrofu a neprekonatelnú prekážku, obvykle sa ukázalo, že to nič nebolo - ešte sa tymto depkam raz budeš smiať, keď ti doma v postieľke bude buvať bábatko , uvidíš.
14. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi este pracuje :frowning2:
romy, mas urcite pravdu. sama som sa zamyslela nad tym, ze sa raz nad tymito depkami budem smiat alebo aspon pousmejem. a mas mozno pravdu, ze niekedy sa aj to nevyriesitelne vyriesi a ukaze svoju stranu stasteny.
baby, dakujem, ze vas mam. s kym by som si takto vykladala.
14. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi sme tu stale pre teba :slight_smile: aj mne velmi pomaha tato tema-celkovo konik :slight_smile:
aj moj muz je v praci az o 22:30 pride...
14. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzik a ty kde bývas?
14. sep 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, ze, keby sme mali nejaky ostrov kde si mozeme nase nastavajuce babetka popestovat. nejaky ostrov buducich snov, kde budu nase babetka na nas cakat a my si obcas k nim zajdeme popestujeme a usvedcia nas, ze oni coskoro k nam pridu, len este, ze chvilku potrebuju, aby sa vedeli na tento svet pripravit. no a potom pojdeme opat sem na zem a trosku budeme opat bojovat a nakoniec tie babetka pridu :dizzy_face: ... a happy end :dizzy_face:
14. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy v rakusku.
lusi tak aj ty si dnes osamelka :grinning:
baby s kadial zo slovenska ste vy vlastne. ja pochadzam z okolia banskej bystrice.
14. sep 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi krasneeeee :cry: :dizzy_face: :grinning: keby sa tak dalo
14. sep 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja som z MT priamo -
inak ta tvoja predstava je milá, ja si ale stale myslím, že mne to baby donesie nejaky bocian :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy, fakt bocian? :grinning: :grinning: :grinning: tak z tejto predstavy ta musime prebudit :grinning:. pan doktor, ziadny bocian :grinning:
alebo teda mas pravdu aj ten je biely :grinning:
lusi, ju tak skusme zavriet oci. ono to fakt obcas funguje a to mam na papieri, ze nie som blazon.
lebo aj to v tomto blbom rakusku po mne chceli na ivf :grinning:

je fakt romy, tak mas na skok do heliosu. no ja ked tak premyslam, kedy som zila na sk tiez by som sla do heliosu :grinning:. ale zijem pri zabiaroch (tak nazivaju nemci rakusanov :grinning: ) tak nist z heliosu.
14. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to presne som mala na mysli :grinning: :grinning: :grinning: Oni ti naši zlatí doktori - teda mame tam takého fešného pána doktora a fest milučkú a fešnú doktorku sú ako premenení bociani. HAHAHA a v heliose sa darí tehulkovaniu :slight_smile:
14. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem vam dobru nocku :pensive:
14. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko! Tak ja som bola včera v Heliose u koordinátorky. Sue - aj ja mám Sydney protokol = dlhý protokol :slight_smile:. Začínam s Proverou 22.9. Sue, v lekárni pri Heliose budú mať v stredu Diphereline - včera ho nemali, ale v stredu im má príst. Magistra mi sľúbila, že mi ho pošle poštou. Skús tam v stredu zavolať: 043 / 413 5972.
15. sep 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko helinky,
pipae tak vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej práve kukám že som písala do temy septembroviek, takže zdravím všetky septembrovky :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,pekny utorok :slight_smile: manzel robi ranajky,tak ja mozem trosku na nete byt :wink:
15. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile:
lusi teda, ty sa mas :wink:
15. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok