• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

4. novembra 2011 
zuzi ty si najedena a ja napajedena-cely den susedia akurat teraz prerabaju kupelku,ved takto sa v klude neda tehotniet
inac dnes som mala mat ms a zatial nic,sice brusko pobolieva ale zatial v pohode
romy tam asi sniva o pecenych holuboch a nechce sa jej zobudit
30. sep 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,som doma od dr...ale isla som na skok pozriet byvale kolegyne,bola som aj na kavu,teraz papam...
uz mam v chladnicke Puregon :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super...velmi sa tesim... :slight_smile:
zuzi,ja ta beriem za slovo...tak dufam,ze budes mat pravdu :slight_smile:
30. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste?strasne ma boli hlava... :angry:
30. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, Už som sii zdriemla a aj bolesti velmi pomaly ustupuju - svihla som si dva paraleny ultra rapid tak uz ma to tak neboli ked sa nehybem.
Tak nakolniec som mala asi 20 folikulov z toho som mala 11 vajicok - 5 bolo na jednotku, 5 bolo na dvojku a 1 na trojku, tak teraz uz musia bojovat same :slight_smile:
Myslela som ze z tolkych folikulov bude vajicok viac ale nakoniec je lepsie mat menej a s dobrymii znamkami. Dufam ze kvalita bude dobra :slight_smile:
30. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romy super... :slight_smile: odychuj teraz
30. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je ahoj romy, teda vyzera to super :dizzy_face:

lusi dnes je nejaky tlak, dnes sa vela bab v robote stazovalo na bolesti hlavy. pi vela
30. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze ja velmi malo pijem...ale uz som vzala panadol a uz neboli zatial :wink:
30. sep 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem dobru nocku :pensive:
30. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Romy no kraaaaasa,uz len aby sa vajka krasne vyvyjali.Kedy ides na vklad? Dali ste si aj icsi?

ked vas boli hlava aspon viete ze v nej nieco mate /pardon/

dobru noc
30. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, no zijem,kedy si ma spominala? :slight_smile:

bola som aj vyse tyzdna na SK konecne na dovolenke, pozriet nasich ... S nami sa to taka ako sopel, a ja stale dufam, ze ten november stihneme. Dnes zavolali z CAR-u muzovi, ze ma prist v pondelok na pohovor a podpisat nejake papiere ohladne tej OP a urologovia by sa mali kvoli terminu tiez ozvat. Snad to popozenie, lebo som mu duplikovala, ze muz ma cas len v oktobri, lebo od novembra bude velmi pracovne vytazeny, tak snad nas uprednostnia. Bolo by aj na case, ved sme tak skoro stamgasti :grinning:

romy gretulujem, to je velmi dobry vysledok, to vyzera nadejne :wink:

Inak aj ja som dnes mala bolesti hlavy, ale to bolo skôr kvoli enormnemu hluku na stavbe :confounded: :angry:
30. sep 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko! Romy! Gratulujem! velmi pekne! nech to nadalej takto pokracuje! Prajem vsetkym pekny dnicek bez hlavybolu. (mna trochu boli hrdlo...vrr!!)
1. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dobre ranko

tak hracka uz je usita a prvy den provery za mnou ... fuj brrrrrrrrrrrrrrrr
1. okt 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
wolfi tak pracovny polcas za nami :wink:

rosienka par stranok dozadu :wink:. ooo tak si si trosku slovenska uzila :slight_smile:.
stamgasti je dobre :grinning:

lusi, treba aspon dva litre denne. ja stiahnem aj tri. hned rano vodu s poharom postavit k tvojej blizskosti a najlepsie rano pol litra letnej vody. hmmm to robi zazraky :wink:

no a kedze hovorim o vode tak si hned idem po nu ... :grinning:
1. okt 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aky polcas ? ved ja som este len zacala a ma nasrali hned rano, mala som nadrobene z minuleho mesiaca polhodinu navyse a mi ju zmazali ...
1. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz polcas tyzdna pracovneho za nami , nie dna :sweat_smile:
nedaj sa, mna chceli o 3 hodky obrat, ale som narobila "zase" rosabo :grinning:
1. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi aka hracka usita? hmmm ... :sweat_smile: :confused: :fearful:
1. okt 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebuje niekto Gonal f 450 iu ?? 2 ks
1. okt 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: zuzi,ja za cely den vypijem len mozno pol.litra,aj to mozno vela pisem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym snazilkam
priiiiiiserne ma boli brucho tak idem k telkaci dufam ze to nebude nic znamenat
1. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko,ak tak len dobre to bude znamenat... :slight_smile:
1. okt 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pegasko uz si testla? :dizzy_face:
1. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lusi to je ale strasne malo, musim sa nejako prinutit viacej pit.
1. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

drzim palceky vsetkym stimulkam a uz aj tehulkam :slight_smile:
ja mam dnes 32 dc a stale nic.Uz aj sem tam boli boli a semafor stale na cervenu nejde:slight_smile:)) Zajtra uz idem na krv a sono. Stalo sa to aj vam? ja neviem kde ta mrcha je.....
Zuzka verim ze s tvojim priatelom to je zaujimave. Doma mam nieco podobne sprechujuce:slight_smile:))
1. okt 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larati, ja myslim, ze je to o psychike. ked sa na to napato caka tak to nepride. ja som sla min. mesiac na hp a ms nie a nie prist a potom som si zu povedala, kaslem na to ked ma prist, pride. a ona na druhy den prisla :slight_smile:.
v kazdom pripade drzim palce :wink:
jj my je to prdel niekedy so sprechujucim manzelom. :grinning: aj ty mas zahraniciaka? :grinning:
1. okt 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no ja tolko malo pijem,neviem sa odhodlat viac... :wink:
1. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, takeho maleho nemeckeho :slight_smile:))
lusinka, ma sa pit vela vody pocas stimulky?
1. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
larati,ano pocas stimulky ano aby nebolo ohss....ale este nestimulkujem tak mam cas :grinning: ked mne nechuti vela pit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. okt 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to som nevedela. ja som totiz vzor anti pitneho rezimu. tak sa polepsim :slight_smile:
1. okt 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja malo pijem,ale ked som bola na 1ivf ani vtedy som nepila,lebo sme nemali net-o konikovi som vobec netusila co to je,tak som ani nevedela ze sa ma pit pocas stimulky :slight_smile:
1. okt 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, teda donutit sa a este raz donutit sa. potom ani neviete ako si na to zvyknete a uz rano budeme po vodu bezat. teda ja si neviem predstavit, ze by som hned rano nevypila pol litra vody.
to ma nastartuje do dna :grinning:
1. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok