Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
12. okt 2009

je mi z toto az do placu baby, je mi jej strasne luto...clovek robi co moze a toto...zivot je svina

romy01
12. okt 2009

wolfka co bude za 55 min ?

lusinkaj
12. okt 2009

alicao,mas pravdu zivot je strasny...hnusny ...niekto moze mat kolko chce a niekto musi takym niecim prejst ☹

wolfskinka
autor
12. okt 2009

alic mas pravdu zivot je svona a taka kadejaka cigana ani nevie ako k tomu pride ... je to nespravodlive

romy za 55 minut padla ... teda uz len za 48

lusinkaj
12. okt 2009

wolfi,ako vravis...dnes som citala,ze jedna indka bola vo vlaku prislo na nu a isla na WC,tam porodila a to dieta vypadlo z wc z vlaku na kolajnice....strasne nieco ☹

alicao
12. okt 2009

som zvedava, co ja narobim s tymi mojim PCO vajecnikmi...ach jo

wolfskinka
autor
12. okt 2009

lusdi ani nehovor hrozna predstava

alica ty prestan s pco vajecnikmi ja ich mam tiez a som tu nevymyslaj kraviny

lusinkaj
12. okt 2009

wolfi,ved az ma zmrazilo....a kde este ine pribehy,strasnejsie

wolfskinka
autor
12. okt 2009

alicao prestan vymyslat hovadiny s hyperstimulakom, chliap vodu, pivo, borovicku hocico len aby toho bolo dost

alicao
12. okt 2009

no aj afrika pila a vidis

wolfskinka
autor
12. okt 2009

alica kurnik prestan uz s katastrofickymi scenarmi, pozitivne myslenie ti nic nehovori ?

alicao
12. okt 2009

ale hovori, ved ja ti ho vzdy tlciem do hlavy!!!! ale mozem zato, ze sa toho bojim🙂 ?
ty sa nebojis?

wolfskinka
autor
12. okt 2009

alic ja na to radsej nemyslim, skratka to dobre dopadne tak nevymyslaj sprostosti a radsej si nalej vodu

alicao
12. okt 2009

ROZKAZ!🙂

romy01
12. okt 2009

baby nielen vodu ale hlavne vela bielkobin papajte - mlieko jogurty, termixy, syry, vajicka - varene nie prezenicu a tiez stale varene masko - tam je az 20g bielkovin na 100 g masa

wolfskinka
autor
12. okt 2009

romy ... no vajcia si budem varit kazdy den, mlieko fuj, jogurty budem musiet zacat jest a syry tiez

a ozaj nestacilo by ich chytat??? 😀 😀 😀

romy01
12. okt 2009

hehehehe
nestaci wolfka - inak ja som mlieko nepila, ja ho nepijem asi od jedneho roku vraj ale to ostatne som dlavila, jogurty som nahradila termixami

wolfskinka
autor
12. okt 2009

no termixy to mam rada, dnes nakupim

alicao
12. okt 2009

ako citam tak sme rovnake, ja som tiez nie mliecno vyrobkova..masko si dam, a v tych nasich jogurtoch nie je moc bielkovin v dnesnej dobe...este fazulova a sosovicova polievka hm?

wolfskinka
autor
12. okt 2009

alic este 17 minut 😵

wolfskinka
autor
12. okt 2009

ja padaaaaaaaaaaaaaaaaaammmm
alic pichacke zdar 😀 😀 😀 😀

alicao
12. okt 2009

paaaaaaaaaa... zdar! 😀

wolfskinka
autor
12. okt 2009

papa o 18,00 si na teba spomeniem 😵 a ty o 20,30 na mna 😀

zuuuzana7
12. okt 2009

ooo co to tu citam, afrika je mi to luto ... aj ked ti moja lutost nepomoze, dufam, ze po case ked to preboli naberies opat silu do dalsieho boja. posielam velmi, velmi vela sily na prekonanie sklamania

lusinkaj
12. okt 2009

zuzi ahoj...z prace doma?co ides porabat?

zuuuzana7
12. okt 2009

lusi, ahoj no v prvom rade idem nieco teple uvarit, lebo sa citim nejak oslabena 😖 a premrznuta, asi spravim nejaku zeleninovu polievku. no a potom mam este pracu na pc doma. 😖
a ty?

lusinkaj
12. okt 2009

aha...tak mi pozerame telku a cakam vecer ide superstar 🙂
muzik ma volno,tak sme trosku spolu 😉

pegasko
12. okt 2009

baby co to ake negativne spravy?
afrika sakra zivot je svinucha,teraz ti to bohuzial nevyslo ale nabuduce ti daju nizsie davky a uvidis bude dobre
nemozes sa vzdat pri prvom neuspechu aj ked sklamanie je bohuzial velke,pozri na niektore baby to skusaju aj niekolko krat a stale idu za svojim cielom
teraz sa pekne vyplac a uvidis casom naberies znova sili do dalsieho boja

wolfskinka
autor
13. okt 2009

dobre ranko ......... prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

romy01
13. okt 2009

dobre rano druhaaaaaa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre