Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
13. okt 2009

ta ja uz neviem...dufam,ze ma porozumeli co som sa pytala... 😕

romy01
13. okt 2009

lusinkaj a u nas platia len 3 tyzdne a navyse na predoperacne musis mat vymenny listok, ten ti daju v centre

wolfskinka
autor
13. okt 2009

no aj u nas je takisto

lusinkaj
13. okt 2009

romy ja uz mam vymenny listok mne uz dal dr.v centre... 😉 a som sa pytala a povedala setricka,ze to nevadi...ako su stare

romy01
13. okt 2009

no tak sa potom nestresuj, mozno to pri tychto 10 min zakrokoch fakt nie je take dolezite.

lusinkaj
13. okt 2009

ja sa nestresujem...len ma to napadlo a som sa spytala...

wolfskinka
autor
13. okt 2009

listok nevadi ako je stary a vysetrenia musia byt max 3 tyzdne stare

lusinkaj
13. okt 2009

este pockam a potom pojdem... 🙂

rosienka
13. okt 2009

ja len rychlo...moj muzik ma akurat TESE-cko za sebou, vraj sa ma dobre, tak sa tesim 😅

papa

alicao
13. okt 2009

rosienka...awajs.. a supis🙂

wolfskinka
autor
13. okt 2009

rosienka pozdrav a ze je statocny 😵 😵

lusinkaj
13. okt 2009

rosi super...potom daj vediet co ako 😉

zuuuzana7
13. okt 2009

ahojte baby, tak ja sa hlasim konecne z domova 😅
rosienka, prave som sa zamyslela, je to super, ze to tvoj manzel takto hrdinsky vsetko znasa. no, nie kazdy muz by vedel proti tomuto problemu takto bojovat. 😨 super 🙂
zbytok posadky ahoj 😎

lusinkaj
13. okt 2009

zuzi ahoj 🙂

pegasko
14. okt 2009

ahojte babule
tak je to negativne
vcera naobed volali,tak som sa obliekla do cierneho a isli sme na pohreb na ktori som kvoli pocasiu ani nechcela ist,len aby som neprechladla
aj tak to uz bolo jedno tak som sa aspon poriadne vyrevala,rano som vyhadzala skrine a vsetko upratujem aby som nemyslela na blbosti
na vianoce budeme mat taaaaaaaaaaaaak vyupratovane ze az

alicao
14. okt 2009

pegasko ☹
dufam, ze budes bojovat dalej!
len nechapem, ze ti bolo tak zle cez vikend...

bubina1
14. okt 2009

pegasko...to je mi fakt luto..... ☹
zajtra čakam výsledky ja...... 😕

romy01
14. okt 2009

ahojte baby, uz aby tie vianoce boli tu

lusinkaj
14. okt 2009

ahojte baby 🙂
pegasko je mi to fakt luto... 😒
a ostatne babky kde ste? 🙂

rosienka
14. okt 2009

pegasko ☹ skoda, ale nevzdavaj to, musime bojovat dalej a budeme odmenene, neboj sa 🙂
afrika - dufam, ze sem este nakuknes, az teraz som si precitala, co ta postihlo. viem si predstavit, ze ta to teraz ranilo a ako si sa tesila, ale nic nie je stratene a podla mna si super kandidatka na tehulku. ved si uplne genialne reagovala, co viac si môzes priat? nabuduce ti znizia davky a bude to tutovka! Predstav si, ze by to bolo naopak a ty by si aj pri velkych davkach netvorila ziadne vajicka, alebo hrozne malo a zlej kvality...aj take sme tu, tak sa vyplac a postav znova na nohy. Uvidis, pojde to dalej a dockas sa 😉

alic, wolfi, lusi, zuzi, dikes 🙂 Mam teraz doba rekonvalescentika, vraj ho to boli, chudatko moje, esteze ma volno, tak lezi doma. vraj mu odobrali 5 vzoriek, najmä z jednej strany, kedze na druhej mal uz zrasty po minulej biopsii a OP krcovych zil ☹ Zlatusik moj si uz vela vytrpel, ale s mojou pomocou bojuje a snad budeme za to odmeneni...fakt sa uz zacinam bat, o 2 tyzdne ideme na to... V piatok mame volat do centra a budu snad vysledky tejto biopsie, snad dobre, ale to ajtak uvidime az po punkcii

bubina - drzim palce!!!

zuuuzana7
14. okt 2009

ahojte
pegasko, hmmm ale aspon naznak tehu tam bol. ja viem teraz ziadne nase pismenka a utechy nepomozu, viem si predstavit, ze toho smutku mas momentalne nad hlavu, ale ver, ze smutok je tiez zazrak a po nom vyjde slniecko a ty budes opat pripravena bojovat. posielam velmi vela sil a silne objatie.
a tieto smile su len a len pre teba su to slniecka pre stastie:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuuuzana7
14. okt 2009

rosienka, tak vy ste sikulky obaja 😵 juj to musi byt len krasna odmena v podobe nadherneho, zdraveho, vytuzeneho, rozkosneho a predsa vaseho miminka.
ale v kazdom pripade je uz vyhra pre teba to, ze mas manzela ktory bojuje s tebou. a ver, ze on poriadne bojuje. klobuk dolu 😅
takze o dva tyzdne uz stimulka startuje? supis a s tou chorou si to tiez bravurne zmanagerovala. takze to musi byt uspech zaruceny 😵

zuuuzana7
14. okt 2009

no a teraz samozrejme zalezam zbytku krasnu dobru noc. takze wolfi, lusi, alica, romy, larati, bubina, a proste vsetky bru nozsku 😵

bubina na zajtra drzime palce 😵

romy01
15. okt 2009

baby posuvam tuto temicku hore tak kuk sem - testovala som - a mam tam ducha 😀 😀 😀 A dúfam že zajtra to uz budu riadne tlste //

zuuuzana7
15. okt 2009

romy!!!!
super!!!!!! potichucky gratulujem! nech len silnie a silnie 😵

romy01
15. okt 2009

makam na tom aby som dostala fotku do albumu

alicao
15. okt 2009

romiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeeeeeeeeeeeeeeeej, faaaaaaaaaakt??? a to len jeden jediny bojovcnicek🙂
davas mi naaaaaaaaaadej . Nech silnieeeeeeeee🙂
tesiiiiiiiiiiiiim saaaaaa! 😀 😀 😀 !
kolky den si po et?

romy01
15. okt 2009

anooooooooo
bol ib a jeden jediny na oplodnenie a aj sa oplodnil aj som plakala ze je iba jeden - bolo to strasnééé a kuknite mi do albumu

wolfskinka
autor
15. okt 2009

pegasko ahojki, to mi je luto ... som ti tak drzala palce

bubina drz sa dnes

pegasko
15. okt 2009

dobre rano
zuzi ale si ma vystiiiiiiiiiiiiiiiskala-dakujem
baby to si piste ze sa este nevzdam,aj ked uz ako samoplatca skusime az na jar
rosienka tusim minuly tyzden davali ako sa robi m/t a pekny pohlad to teda nebol,dokonca po zakroku hovorili ze ten chlap ma 4x vacsie varlata ako mu napuchli-pekne muza opatruj zasluzi si
romy zatial len tisko graaaaaaaaaaaaaaatulujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre