Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
15. okt 2009

romy to nie je ziadny duch!!!! do je ciarka jak svina!!!🙂 normalne mi slzycky vyhrkli od statia, teda tvojho stastia,bojovnik mali, nech pekne rastie!!!! Gratujlujeeeeeeeem!
dufam, ze o mesiac uvidim aj ja ja take🙂!

romy01
15. okt 2009

baby zacina sa tehu vlna tak nevahajte 🙂
pegasko az teraz som si poriadne zalistovala co si vcera napisala - bože je mi to fakt luto a ja sa tu vytešujem ako pipina, prepáč mojko. no dufam že ti to vyjde, raz to vyjst jednoznacne musí, neboj

alicao
15. okt 2009

romy, dufam, ze sa na nej uz veziem 😀 !

romy01
15. okt 2009

alicao urcite a nezabudni ty ani ostatne snazilky ze ja som mala iba jedneho bojovnicka takze aj toto sa moze stat

pegasko
15. okt 2009

romy v pohode,vsak som to ocakavala,teraz mas pravo sa tesit tak sa vytesuj jasneee!

romy01
15. okt 2009

posuvam temu hore 🙂

lusinkaj
15. okt 2009

ahojte babenky 🙂
tak prve romy,drzim velmi prsty nech zajtra hcg je velke 🙂 a // nech su cim dalej silnejsie 🙂
rosi,tak tvoj manzel je hrdina...super...nech sa drzi 🙂
tak baby je tu uz pomaly tehu...vlna tak snad vsetky sa dopracujeme k tomu co chceme 😵

zdravim ostatne baby 🙂

zuuuzana7
15. okt 2009

pegasko, a nerozmyslala si nad brnom? baby si to tu velmi chvalia. je tu na mk aj tema zalozena slovenky v roprofit brno. robia tam ivf nativ a omnoho lacnejsie. a fakt velmi uspesne ako tak citam.
mas to asi 160 km od ba do brna...

romy ze ducha, ved to je uz uz krasne viditelne. super, tak baby a my sa musime hned chytit tejto supertehu vlny a uz nepustit 😵 juhuuuuuuuu

lusinkaj
15. okt 2009

zuzi ty kedy stimulka?vies nieco nove?
romy aj ja som kuk...album,krasna ciarka 🙂 len keby to uz bolo 100% ze budeme mat babo...ked to sa vsetko tak rychlo moze zmenit...ale musime verit ze nie... 😵

romy01
15. okt 2009

baby ked mi to v pondelok potvrdia z krvi tak na vas budem pluvat tehu vyrusi az az

lusinkaj
15. okt 2009

romy potvrdia.... 🙂 mozes zacat plut na nas.... 😉 😀

romy01
15. okt 2009

lusinkaj ja sa este bojim, bojim, bojim

alicao
15. okt 2009

romy, ak sa dobre pamatam tak tvoj mm mam dobre, zdrave spermijky vsak? potom by tam nemal byt ziadny problem🙂

lusinkaj
15. okt 2009

romy verim ti...aj ja by som taka bola...lebo vsetko je v bozich rukach ako sa vravi... 🙂

romy01
15. okt 2009

nie alicao, mal slabsi spg - teda ten posledny pred IVFkom bol priam hrozny a preto ani nechceli normalne IVF ale ISCI. Nase spermijky boli pomalsie a morfologia bola iva 1,5%

alicao
15. okt 2009

romy hej? tak tvoje tehu mi dodava este vacsiu nadej!!! 😀 jupiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

bubina1
15. okt 2009

baby....musim oznamit aj vam...volali mi z car a sme pozitívny...o 2 týždne ideme na UTZ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lusinkaj
15. okt 2009

bubina super...ja nemam tu slov,ved tu je jedna za druhou tehu...supeeeerrrr...a uz len mi tie ostatne 😵
bubina ty kam chodis?

zuuuzana7
15. okt 2009

romy, urcite potvrdia ved to uz nemas ducha, to uz je predsa poriadna tehulovica 😀

bubina1
15. okt 2009

ja som Iscare.....
dufam, že sa bude aj srdiečko pekne vyvíjat.... takže zase 2 týždne čakania..... to už bude asi na furt.... 😉

lusinkaj
15. okt 2009

bubina bude bude...a kolko si si dala vlozit?hcg je ake?

bubina1
15. okt 2009

no mne vložili len jedno.....
mali sme 6 vajec...3 boli zrele a oplodnilo sa len jedno....podla mna aj to je malý zazrak, pretože mal práve pri odbere (to bola iná smola) leukocyty moj manžel v spermiograme... a vkladali mi 5 bunkové embryjko
hodnotu hcg neviem....ale nemusim ist ani na další odber...idem rovno o dva týždne len na ultrazvuk

lusinkaj
15. okt 2009

no tak to je super...
ja som si dala vlozit jedno,krv potvrdila ze som teh.ale na utz ked uz malo byt srdiecko tak nebilo... ☹
ale tebe drzim prsty 🙂

bubina1
15. okt 2009

ooooooh to mi je luto.... verim, že nas je bojovniček... už preskakalo aj zapálenu spermiu... 😀

romy01
15. okt 2009

bubina to je skvelé - takže ani ty si nemala PK ? Si na tom ako ja - ja som mala pri odbere 11 bajicok ale len jedno bolo zrele a nastastie sa oplodnilo. Vkladali mi ho na 3ti den a malo 8 buniek.
alicao - ano aj mm mal zly spg ale aj ja som mala pb - aa sice s hormonmi - v normalnom cykle som mala hormony rozhadzane ale najvacsi pb bolo privysoke FSH - a to sa liecit nedá, takže u mna to je poriadny zázrak, nie maly 🙂

zuuuzana7
15. okt 2009

pisem, pisem a ono mi to neodoslalo 😖
bubina, super gratulacia uzastne 😵 😵 😵
teda to sa bude tu tehulkuje, tak nech sme vsetky coskoro tehulky.

romy01
15. okt 2009

baby co som vravela? je tu tehu vlna 😀 😀 😀

zuuuzana7
15. okt 2009

baby inac, ja som si vcera volala kvoli tym zabadnutym vysledkom a co bolo, no predsa nic, oni ich este nemali.
tak trenujem dalej trpezlivost 😀

zuuuzana7
15. okt 2009

romy, ja som to vedela, tehulit ideme jedna radost a potom uz len odrodit jedna rodost 😅

romy01
15. okt 2009

zuzik trpezlivosť ruže prináša 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre