Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
16. sep 2009

ahoj afrika to je fajn sa zacíname zbierať v tomto období 😀 😀 😀 😀

pipaei
16. sep 2009

ale sa to rozbieehaaa!!! 🙂🙂🙂

afrika
16. sep 2009

kočky kedy si začínate vybavovať interné predoperačné vyšetrenie?

romy01
16. sep 2009

afrika mne povedali že krvné testy - resp cakanie na výsledky trvá asi 10 dní, ostatné máš hned.
baby idem na sociálku popýtať sa tam na moju situáciu, tak sa mi tu zatial majte. Ešte sa ozvem podvečer. papa

pipaei
16. sep 2009

ja pôjdem na krv budúci týždeň - 4 dni pred začatím s Dipherelinom.

afrika
16. sep 2009

pipae kde všade to ideš vybavovať? len u obvodnej?

romy01
16. sep 2009

afrika ja som to vybavila u obvodnej . tam idem na krv a ona ma posle na interne

pipaei
16. sep 2009

mne povedala koordinatorka Janka Valachova, ze to mozem vybavit u obvodnej, alebo u svojho gynekologa - tak ja pojdem na krv ku gynekologovi a ten ma moze poslat aj na interne kedze ide o gynekologicku "operaciu"...tak mi to bolo vysvetlene

wolfskinka
autor
16. sep 2009

romy dik ...

afrika ides presne o 2 tyzdne predo mnou .... sranda 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
16. sep 2009

pipaei hej presne tak

afrika
16. sep 2009

wolfi môže sa to u mňa ale ešte posunúť ak menzes príde neskôr...pekne nás pribúda

wolfskinka
autor
16. sep 2009

no to hej ... alicka ide 3 dni za mnou, teda ak zajtra dostane menzes ale ona dostava nacas takze by mala ist v tesnom zavese 3 dni

afrika
16. sep 2009

wolfi na pn ideš odkedy?

wolfskinka
autor
16. sep 2009

afrika nejdem na PN vobec .... ani minule som nebola ... ja mam v robote pohodu a ci sedijm pri pc doma alebo v robote, kde nic nerobim iba chatujem tak to mozem zostat v robote aj minule som isla na OPU a na druhy den do roboty a po transfere som zostala 2 dni doma

romy01
16. sep 2009

baby, baby, baby ani neviete aká som šťastnáááááá Mám dobré správy ( ale aj horšie) Tak tá dobrá správa je, že teta mi volala a prvá otázka bola " už prišla ms ? Ja na to že " nie " a ona že " už by mala lebo hormony vravia že by to malo prisť a ak nie dnes tak zajtra urcite hahaha sa škerím ako kreslený koník. Takže začnem s puregonom na dávke 250 jednotiek ale ešte neviem kedy. Mám tam zavolat ked mi príde ms - takže zajtra a povie mi kedy začať. Bože mi odľahlo. Asi to bol stres co mi to omeškal, lebo ja som to cítila fakt od pondelka fest intenzívne ze je to na spadnutie. Fuj ale mi odľahlo.
Tá horšia správa je že mojmu sa spg nevydaril, výsledky sú horsie takmer o 50% a zatial sa kvoli tomu bude plánovať ISCI - ale ešte sa uvidí, teta koordinátorka ma objedná aj k embryologičke takže tam sa dohodneme.
BABY ja začnem stimulkovaaaať asi od piatku

zuuuzana7
16. sep 2009

romy, wolfi, africa, pipaei a vsetky co uz maju stimulku pred dverami juhuuuu uz sa to rozbieha 😉
a aj moj dalsi termin na vysetrenie sa blizi juhhhuuuuuu. BABY ved my uz idete tehotniet 😵 😵 😵

zuuuzana7
16. sep 2009

pegasko ano zamyslela som sa ako si to napisala, presne je to ta neistota co ma privadza obcas do stavu frustracie a beznadeje. ale ako vravis, aspon bude to mimko zasluzene a budem si to viacej cenit.
😵
ako to vyzera u teba z ket? nemala si uz tento tyzden ist? alebo az mas chrobacikov u seba? 😉 😵 🙂

martina848
16. sep 2009

Ahoj zuuuzana,tak som si to presla...ty ides teraz na prve vysetrenie?

zuuuzana7
16. sep 2009

ahoj mata, no ja som bola na hormonalnom profile a v pondelok este idem ku gyn. a manzel ide 7. oktobra na spg a potom dufam, uz len stimulka a zo mna tehulka 😵
ty ides na prvu konzultaciu do car?

martina848
16. sep 2009

ano, uz len cakam na mrchu 😠
mam hned zavolat a objedna ma...len neviem co vsetko ma caka
nieco som si precitala na nete,ale neviem aka je realita...svagrina bola na IVF,tak trocha info mam aj od nej...ale vela si uz nepamata ako to bolo

zuuuzana7
17. sep 2009

dobre ranko baby 🙂
wolfi tak dnes podovolenkovy prvy pracovny den? tak nech ti rychlo ubehne 😉
mata a podarilo sa svagrinej?
a aky mate vlastne problem?

larati
17. sep 2009

dobre ranko, kocky, ked vam teraz predpisali Diphereline zohnali ste ho? ja uz sa nahanam 3 den a je totalny vypadok.Dokonca ani v martine ho nemali. Zacinam pichat za par dni a nemam matros.neviete mi poradit , kde je dobra lekaren a ci sa to da nejako inak zohnat? zacala som papat proveru od 15.9. myslim ze v pondelok na konzultacii tam boli este 2 kocky.🙂)))zdravim vsetky snazilky🙂

zuuuzana7
17. sep 2009

mata neboj nic tu sa toho vela dozvies. mozes potom aj sama ivf ambulanciu otvorit 🙂

zuuuzana7
17. sep 2009

larati kuk to tu prispela papei pred par dnami:

v lekárni pri Heliose budú mať v stredu Diphereline - včera ho nemali, ale v stredu im má príst. Magistra mi sľúbila, že mi ho pošle poštou. Skús tam v stredu zavolať: 043 / 413 5972.

larati
17. sep 2009

no po tych injekciach si veru mozme urobit aj kurz sestriciek🙂)))

zuuuzana7
17. sep 2009

to teda hej. 😀

pipaei
17. sep 2009

dobre ránko. larati, v MT pri Heliose mi povedali, že ho dostanu v stredu. Skusim tam aj ja dnes zavolať, či je všetko OK a či mi ho poslu. Dam ti potom vediet. V pondelok som bola ja na konzultacii 🙂

larati
17. sep 2009

Zuzka dikes,volala som a odlozila mi ich.Neuveritelne ze je s tym taky problem.clovek nema pokoj ani na pN. Zajtra letime do MT pre ne. inak ja som od Trencina, ta ochota lekarniciek je na bode nula. nemame nevieme kedy to pride, nedostatkovy tovar, dovidenia.

larati
17. sep 2009

pipaei, mam asi dlhy protokol. budem si pichat az 21 dni, myslim ze normalne injekcie asi nedam sama, pero sa pokusim. ked sme konzultovali priatel musel 2 krat odist, co mu prislo zle🙂))) chlapi!!!kedy si tam bola? ja som mala taky hnedopaskovy sveter, tmave vlasy, trochu pri sebe🙂

romy01
17. sep 2009

dobré ránko babenky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre