Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
6. nov 2009

afrika,tak 18.11 idem na krv na stitnu tak verim,ze bude dobra a sup pojdem do stimulky mozno aj v novembri koniec alebo zaciatok december...vsteko sa uvidi ako moja stitna 🙂
ale uz by som velmi rada zbadala // 🙂

afrika
6. nov 2009

lusi to by si mala krásny vianočný darček. ja mám teraz proveru, budúci týždeň diphereline, 19.11. cca menzes a potom gonal takže tiež koniec novembra, tak ako ty

lusinkaj
6. nov 2009

tak to by bol najkrajsi darcek,ale uz som sa raz tesila na vianoce ked 1ivf sa podarilo bolo to uzasne ale po novom roku kyret taze ani sa nebudem tesit...a vsteko nechavam tak na nahodu...ale v kutiku budem netrpezliva co ako 😵

zuuuzana7
6. nov 2009

romy, uz ziadne prace, a ten hematom ma vela bab, aspon pomerne casto to tu na mk citam, ale aspon si si uz dnes mohla srdiecko babetka vychutnat 🙂 super 🙂 😵
ahoj afrika, tak vy riesite adopciu ... to je pekne ... a hlavne ked to aj manzel takto super vsetko s tebe realizuje. uzastne 🙂 a kedy by si mala ist na dalsie ivf?
wolfi super tak uz je bobulka - bambulku u vas, tak tfuj tfuj aby sa jej veeelmi u vas pacilo 😵

romy01
6. nov 2009

baby drzim vam palce. Afrika a tebe nedaju kratky protokol, ked tak reagujes na stimulku ?
Inak ja vobec netusim kedy su ake vysetrenia v tehu, no pokial budu take co sa robia aj v heliku tak pojdem urcite tam, lebo tam je to ozaj bez cakania a zbytocnych natahovaciek

afrika
6. nov 2009

krátky by bol pre mňa hotová katastrofa. je totižto agresívnejší

romy01
6. nov 2009

aha, sice mas pravdu

wolfskinka
autor
6. nov 2009

romy no asi to bol moj manzel ....lebo nikto iny tam necakal na sal som isla prersne o 10,00 a to hned ako gatova vysla z karjkovej ordinacie, tak sme sa minuli, co si sa tam nepoobzerala tosku viac ... lezim pozeram telku, poleziacky tukam do pc a som rada ze je vsetko ok

afrika dakujem

lusinkaj aj tebe velmi dakujem

romy01
6. nov 2009

wolfka ja som tam dosla asi o 2 min 10 no najskor som sedela vpredu oproti novym kabinkam. Potom som sla na wc a ostala som vzadu pri izbe a prisiel tam taky pan v rifloch a kockovanej koseli - tak som si domyslela ze to moze byt tvoj. Ale neboj ja som na teba myslela a vysielal k tebe pozitivnu energiu

wolfskinka
autor
6. nov 2009

hej mal kockovanu koselu .... xixi tak sme sa minuli, ked mi to gatova vlozila lezala som na sale a prisiel ma aj krajko pozriet ci je vsetko ok

romy01
6. nov 2009

hej ked isiel za tebou krajko tak mu gatova ukradla ambulanciu a mna tam zobrala, lebo u seba nemala ultrazvuk 😀 😀 😀

alicao
6. nov 2009

baby oni mi to nestopli, ze mam brat tu istu davku a v pondelok na krv a embriologicky pohovor...
ja som sa jej pytala asi tri krat ci je si ista, ona mi povedala, ze minule mi to stopli preto, ze som mala priliz vela tych hormonov, teraz je to len tak tak, potom som jej povedala, ze je to len treti den co si pycham a ona ma zastavila ako by ma nechcela pocuvat s tym, ze si mam len pamata co si mam pichnut, a ze mam vela pit
uz mam dnes v sebe 5 litrov co este chcu???
baby co ak si pichnem mensiu davku? bojim sa uz aj tych 75 jednotiek

romy01
6. nov 2009

alicao, super, som rada - pocuj neblbni podla mna oni sa riadia tymi hormonmi v krvi a ked su v norme tak radsej nespekuluj. Ja chapem tvoje obavy, ja by som na tvojom mieste tiez bola na pochybach ale hrat sa s davkami ti nedoporucujem , hormony nie su sranda. Rdsej ich posluchni a pi kolko mozes. a hlavne sa snaz papat co najviac bielkovin

alicao
6. nov 2009

romy lenze tie horomony nie su v norme, povedala, ze su tiez zvysene a ze je to len tak tak, ale nie ako minule
tusim si zajtra skocim kupit ten bielkovinovy napoj, lebo mi je uz zle z kurata a bielkov
posluchnem ich asi a dam si tu davku, ale nech si ma nezelaju v pondelok ak to bude priliz! sakra!

romy01
6. nov 2009

alica, fest ti drzim palce, dufam ze to budes mat OK, moja. A bielkoviny su aj v mlieku, acidku a tvarohu, termixoch a jogurtoch.

alicao
6. nov 2009

romy bohuzial v tomto som ako ty bleeeeeeeeeeeeeeeeee vobec neznasam mliecne produkty! fuj a v nich je vlemi malo bielkovin, asi najmenej si vsetkych potravin, mozno volakedy boli ked bolo este mlieko mliekom.
ale ja jem asi 70 g denne, kulturisti jedia okolo 100, proste som pripad pre akty X ci co...
kde sa to da kupit moja? len v posilnovniach? nemam sajnu lebo som si to nikdy nekupovala

romy01
6. nov 2009

najdes to v kazdej posilovni alebo sportovom obchode. Inak si daj pozor, su pripravky, kde je obsah mensi a aj take kde je obsah bielkovin vyssi. Pytaj si aspon 65 %ny - ale bude ti stacit male balenie - mozno ti aj odsypu par odmeriek, lebo kilove balenie je prilis vela pre teba a zbytocne drahe

alicao
6. nov 2009

ok , dik, ideme teraz nejaky kupit, neviem najst co si mi minule pisala, aky si to mala ty?

wolfskinka
autor
6. nov 2009

alicka musis vydrzat pit pit pit a bielkoviny

myslim na teba a drzim ti palceky

alicao
6. nov 2009

wolfi uz mam v sebe 5.5 litra uz neviem viac vypit, ved mi zlyhaju oblicky ..
a dakujem drzime si navzajom🙂

wolfskinka
autor
6. nov 2009

alic nepi tolko vody daj si jogurt alebo nieco take a ozaj pichni si taku davku ako ti kazali a v pondelok budem na teba mysliet ty nase megasliepka ...

😀

rosienka
6. nov 2009

ahojte, tak ja som uz dnes vecer pichla Pregnyl - ideme v nedelu do tuheho, strasne rychlo mi to ubehlo...ale dalsie dva tyzdne sa budu urcite vliect. Strasne duuufam, ze este dorastie do zrelosti co najviac folikulov, ale hlavne aby boli kvalitne...boze, furt nejaky strach a obavy ☹

wolfi - super, tak nech sa bambulka zahniezdi, bude len o par dni starsia ako moja 😀

alic - no ty si teda fakt riadna nosnica 😅 pichaj co ti kazu, mozno nebudu vsetky dorastat do zrelosti, tak neboj, urcite to teraz dobre dopadne

afrika - ahoj, drzim palce ze idete hned znova do 2.IVF! 😵 aspon ta uz poznaju ako reagujes a prispôsobia ti davky. mna napriklad tiez uz dobre poznaju a preto si dovolia dat maximalne davky v kratkom protokole...a aj tak sa ziaden hyperstimulak nekona a nepijem o nic viac ako predtym a nejem moc bielkovin... 🙂 Akurat si chlipem furt ovulacne cajiky, aby som pomohla vajecnikom, ale neviem, ci to nie je iluzia 😖

lusi - posielam ti pozitivnu energiu, aby bola stitka v poriadku a mohla si ist v decembri na IVF-ko, samozrejme uspesne 🙂

romy01
7. nov 2009

dobre ranko
alicao ja mam " whey protein 65 " ale mozes sa tam poradit priamo , lebo toto je tusim v najmensom baleni 1 kg a to je moc na tych par dni .
rosienka, drz sa
afrika ale tym ze ta stopli, tak sa to nepocita - myslim ze stale mas moznost mat 3 IVFka preplatene.
wolfka ako sa citis? Ani mne nehovorili ze mam lezat. azali mi v den ET kludovy rezim a na druhy den normal - no ja som sa necitila dobre este po OPU a navyse som nechcela nechat nic na nahodu a sama som si naordinovala postel. Keby to nevyslo aspon som si mohla povedat ze som preto urobila naozaj vsetko.

baby berte si
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

alicao
7. nov 2009

romiik, dakujeeeeeeeeeem!!!
ocuvaj ma moja asi si to uz pisala ale neviem to najst v historii, na kolkaty den cyklu si isla na OPU?

rosienka
7. nov 2009

romy - vynasnazim sa, idem tam na 10:00 a OPU bude o 10:30. dovtedy nemam nic nejst ani pit, len par hltov...to bude dobry zabijak 😠

zuuuzana7
7. nov 2009

rosienka tak uz zajtra 🙂. drzim palce a nech su tie spravne vajka 😉

alica no fantazia tak idete dalej 🙂

baby ja som inac az teraz vstala prespala som 14-nast hodin. som ako by ma maechom udreli 😀
no nic bezim do obchodu paaa

rosienka
7. nov 2009

zuzi - dakujem, aj ja dufam, ze su vsetky super 😵

idem aj ja cosi porobit, tiez som vstala az o 11:15, ked ma uz mnz tahal z postele 😖

alicao
7. nov 2009

zuuz zatial ano, ale v podla toho co citim v bruchu to na dlho nevidim, pondelok bude kriticky ....
najhorsie je ze neviem ktora bolest je este v norme a co by som mala povazovat za signal, ze uz staci treba konat...

zuuuzana7
7. nov 2009

alica, mas bolesti? silne?
kolky den vlastne pichas?
nemohlo by uz v pondelok teda opu byt?
drzim palce ... velmi 🤐

alicao
7. nov 2009

zuuu, dakujem moja, potrebujem teraz pri sebe vsetky svatych
neboli ma to velmi, skor picha a je to taky tlak, akoby som mala na pravej strane bublinu, ktora kazdu chvilu praskne
viem ze to baby mavaju taketo pocity ale po 4tej injekcii
teraz som si dala piatu a som zvedava zajtra, snad to prezije aj vajecnik aj ja🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre