Sú reprodukčné kliniky lepšie v Čechách alebo na Slovensku?

majkabriezka
2. mar 2014

Ahojte baby. Ja som uplne na samom zaciatku hoci uz skusame 8 rokov. Zijem v USA a mam diagnozu nekvalitnych vajicok. Jedina mozna liecba pre mna je IVF. Tu to stoji $20,000. Samozrejme poistovne tu za ziadnych okolnosti tieto zakroky nepokryvaju. Som rozhodnuta nasadnut na lietadlo a hladat stastie doma. Poistena v Europe nebudem, takze je mi uplne jedno ci pocestujem do Brna, Zlina, alebo Bratislavy (povodom som Trencanka). Zaujimali by ma vase nazory ze kde mam hladat lekara, ci je kvalita servisu rovnako dobra na Slovensku ako V Cechach. Su aj ceny porovnatelne? Doma uze nezijem 11 rokov takze moc toho o nasom zdravotnictve neviem. Potrebujem lekara/kliniku kde cakacie doby budu minimalne. Da sa to povedat o Brnenskom Reprofite? Prosim poradte.
Tiez by ma zaujimalo kolko takychto navstev budem musiet absolvovat. My uz sme s manzelom zakladne testy (vajicka a spermie) absolvovali. Spermie su dobre, takze mozem ocakavat ze muz poleti domov len jeden krat, mozno dva razy? A co ja? Dakujem za vsetky rady. Maja

tinkatinulka
2. mar 2014

myslím že nebudeš prvá z USA co pojdes do Reprofitu su nato pripravení a a j zvyknutí.Je to min stretnutí manžel nutne iba 1x a ty mas konzultáciu,1-2x USG kontrola,odber,vklad a letis domov 🙂 vela stastia

csenibaba
2. mar 2014

ahoj,ja mojom okoli poznám min 3 pári ktorim ani u nás ani vo viedni nevedeli pomôct!ale nakoniec im vsetkym pomohli v Győri v Kaáli-intèzet(kaali.hu)Z tych párov jedna mamicka mala z dvoch len jedno vajecnik aj z toho len stvrtinu-a teraz uz majú prekrásnych synoch(musim dodat ze bratislave skúsili 4× a v madarsku im podarilo prvy pokus!!

afrika
2. mar 2014

Sanatórium Helios v Martine (SR) 🙂 urobia ti vyšetrenia, nasadia hormóny - cca 4 UTZ vyšetrenia, odber vajíčok, predĺžená kultivácia 5 dní, transfer a 14 dní čakania... držím pršteky 🙂 🙂

kako23
2. mar 2014

Pre samoplatcov je najlepšia voľba Reprofit Brno. Je to určite lepšie ako kliniky na Slovensku.

slniecko34
2. mar 2014

Jednoznačne v čechach, presnejšie reprofit 😉 Mam vyborne skusenosti s nimi a mala som "česť" aj s klinikami na slovensku, ale to sa neda porovnavať... Držím palčeky... 😉

tinna13
2. mar 2014

Urcite by som ti odporucila radsej Cechy, idealne Brno Reprofit.

radina
3. mar 2014

Este som pocula dobre referencie na Reprogenesis v Brne.

dundul
3. mar 2014

Tiez sa pripajam na SK si len zdroj prijmov no v CR hladaju pricinu neuspechu. My sme boli uspesni v ReproGenesis v Brne 🙂

vanushka
3. mar 2014

Velmi odporucam klinku UNICA v Brne !!! Su tam skutocni odbornici a na vysokej urovni 🙂

mirush79
4. mar 2014

ahoj 🙂 ja som bola na prvom IVF na Slovensku a potom som presla do CR, konkretne do Heliosu, a z mojej strany rozhodne spokojnost. v cesku je väcsia konkurencia ako tu u nas, takze sa asi viac snazia napredovat a maju lepsie postupy(aspon v nasom pripade to tak urcite bolo). takze ja za seba odporucam Brno 🙂

alexandra2222
4. mar 2014

Radsej cechy. Ja odporucam Hellios brno

archontisa
11. mar 2014

Dievcata viete povedat aspon priblizne ceny? Ja tiez zijem v zahranici a tu je to o dost drahsie. Mam stale poistenie na slovensku, ale manzel je cudzinec, tak neviem ci by mi to poistovna uznala. A ako samoplatca Slovensko, alebo Cechy?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre