Umelé oplodnenie a pokusy

veselavrba
6. apr 2012

Ahojte kocky,chcem sa opýtat ktora ste presla umelym oplodenym a na kolky pokus sa vam podarilo otehotniet?Ja uz skusam druhy a 13.4. budem vediet viacej,idem na test.Pri prvom mi nevedeli povedat preco to nevyslo.Mam este 7zmrazenych embryi a to mi vzali 10vajicok🙂 Ako ste na tom boli vy?

gazovicka
6. apr 2012

@veselavrba ahoj.... ja hned na 1.krat.... 🙂 ... drzim palce 😉

veselavrba
autor
6. apr 2012

@gazovicka dakujem no snad to vyjde tentoraz.Uvidime beriem to optimisticky zatial.a co mas?a ake si mala problemy ked to nieje nejake tajomstvo.

linda81
6. apr 2012

@veselavrba Ahoj...ja prave absolvujem 2 IVF....vcera bola punkcia, 8 vajicok, 5 zrelych a z tych je aj 5 embryjok..tiez neviem ,preco to prvy raz nevyslo...drzim palce..

katy2
6. apr 2012

@veselavrba 1.IVF nevyslo, ani ziadny KET... 2.IVF vyslo hned, potom nevysiel ziadny KET a 3.IVF tiez vyslo hned... Dalsie zmrazene embryjka uz nemame....
Drzim palce 😉

veselavrba
autor
6. apr 2012

@linda81 dakujem aj tebe drzim palceky je to fakt hrozne ked sa cloveku nedari urcite ti to tentoraz vyjde uvidis treba verit🙂a nemozes mat ty alebo priatel?

veselavrba
autor
6. apr 2012

@katy2 tak to mi je luto,ale uvidis vyjde ti to tentoraz.Ja tiez dufam a ak mi to nevyjde rok si dam pauzu a potom skusim este raz.A mala si problemy ty?

vvia
6. apr 2012

@veselavrba hm ja nemam mrazacikov ziadnych a prave cakam na vysledky. v nedelu som mala vklad 2 bubliniek

katy2
6. apr 2012

@veselavrba asi si zle precitala moj prispevok 😉 pisala som, ze 1.IVF nam nevyslo ale 2. a 3.IVF nam vyslo hned..... Okrem toho nam nevysiel ziadny transfer rozmrazenych embryi... Teda mame 2 deticky 😉 Dalsi pokus nebude 🙂 Problemy su u manzela, ja som v poriadku...

veselavrba
autor
6. apr 2012

@katy2 jaj prepac🙂 tak to gratulujem🙂

veselavrba
autor
6. apr 2012

@vvia uvidis dobre to dopadne budem drzat palce.

gazovicka
8. apr 2012

@veselavrba mam chlapceka, znasala som tehotenstvo dobre, bez toho, ze by mi bolo zle... akurat som mala krvacanie v 14 tt (hospitalizacia v nemocnici) a potom v 7 mesiaci sa mi rychlo skracoval krcok, tak som mala mat klud na lozku (ale ja mam vrtulu v zadku, tak som tomu moc nedala 🙂 ), no a nakoniec som prenasala 7 dni... drzim palceky ... inak vsetko som brala tak, ze ako to ma byt, tak bude a co sa ma stat sa stane... bola som v pohode

ivka3901
9. apr 2012

ahojte já akurát stimulujem na IVF na 4 pokus,1 pokus sa nám nepodaril mala som len 2 vajká a 1 embryjko 2 IVF sa nám podarilo,ale len na 9 týždňov mala som zamlknutý potrat a 3 pokus sa nepodaril ani raz som nemala KET-ko,lebo mávam málo vajíčok tak možno sa nám tentokráát podarí a usmeje sa na nás šťastie 🙂

lenkalienka01
9. apr 2012

ahojte, ja mam za sebou 3 x IUI v Helios Martin, prve bolo pozitivne do 5 tt., potom 2 x IUI Iscare Martin- negativne, 2 x stimulku na IVF, ktore mi zastavili, kedze som nereagovala, teraz chodim do Reprofitu v Brne, tam sme absolvovali 1 x IVF, ET- 2 embryjka 6 a 8 bunkace- neuspesne, 2 x IUI - neuspesne, a teraz cakam na mrchu a ideme zas na IVF- ko. Mam nizke AMH, malo folikov, este menej vajicok, ale nevzdavame to. RAz to predsa musi vyjst, nam vsetkym 🙂 😉

timona
9. apr 2012

ja mam za sebou 2x IUI a1x IVF vsetko neuspesne, potom som prirodzene otehotnela ale v 5 tyzdni som potratila

lenkalienka01
9. apr 2012

@timona a chodis este do CAR ?? Zistili pricinu ?

timona
9. apr 2012

@lenkalienka01 chodim do Iscaru v Ba, pricina potratu sa tak skoro asi neda zistit, takze neviem

lenkalienka01
9. apr 2012

@timona to mas asi pravdu.... 😒 mne tiez povedali, ze priroda to zariadila ☹
JA idem opat do toho a ty ??

timona
9. apr 2012

ja neviem, asi budeme par mesiacov skusat doma a mam este mrazenych, tak ked sa nebude darit pojdem na KET...

brita
11. apr 2012

@veselavrba Ahoj, nam sa podarilo na 9.krat. Drzim palce. 😉

veselavrba
autor
11. apr 2012

@brita dakujem snad to tentoraz vyjde aj mne uz len 2 dni ma delia od testu na krv🙂

brita
12. apr 2012

@veselavrba Drzim palce. 😉

veselavrba
autor
13. apr 2012

@brita dakujem vyslo to dnes mi volala sestricka ze som tehotna🙂

brita
13. apr 2012

@veselavrba Ahoj, tak to je perfektna spravicka. 😉 Srdecne blahozelam a moc drzim palce 😉 Kolko embryjok si si dala vlozit? Vies aj vysku hcg?

veselavrba
autor
13. apr 2012

@brita Ahoj dakujem neviem vysku ese som sa v tej rychlosti ani nepytala a v tom stasti🙂Mam 2 vlozene tak uvidime🙂

brita
13. apr 2012

@veselavrba My sme tiez dali vlozit dve a teraz cakame dvojicky 😉 Ja som mala na zaciatku take vysoke hcg, ze soms a trochu bala, aby tam neboli az tri, lebo aj to sa moze stat. 😉 Ale su "len" dve, tak sme strasne radi 😉 S troma je to uz ovela tazsie tehotenstvo, takze toho som sa bala. 🙂

veselavrba
autor
13. apr 2012

@brita gratulujem 🙂no snad to nebudu u mna dvojicky lebo v tejto dobe je dost tazke mat jedno nieto este dve)ale co pride to bude nejako sa to zmakne.Ozaj chcem sa ta opýtat..Pijavan nescu kavu mozem aj nadalej?Jasne ze nie kazdy den niekedy si ju emusim dat aj tyzden len ked ma na nu chu tak si ju dam.Mozem ju pit?

brita
13. apr 2012

@veselavrba Dakujem 😉 Ano, v dnesnej dobe to nie je sranda vychovavat deticky, ale my to nejako zvladneme, vsak? My sme si mysleli, ze sa chyti iba jedno a ked sme zistili, ze su dve, boli sme este radsej, aspon bude uz aj surodenec a "odbijeme" si to naraz 😀 I ked bude s nimi vela roboty, vobec sa toho nebojim a to nejaku extra pomoc od nikoho nedostanem, ale ja som pozitiven naladena a velmi sa s manzelikom tesime. 😉 Kavicku kludne mozes pit, aj dvakrat denne, taku slabsiu a najlepsie s mliekom, ak sa da. Ak ti kavicku dopomoze k pohode, je to len plus, len treba pit, ako som pisala, slabu a tak max. dve za den. 😉

veselavrba
autor
13. apr 2012

@brita dakujem jasne len slabu niesom moc na kavu takze asi tak🙂Neboj pokial si dobre naladena vsetk obude ok.A hlavne ze sa aj s muzom tesite🙂My sa tesime tiez ved sme tak dlho cakali na tento den,a akurat padol na piatok13.🙂oddnes to bude moj najstastnejsi den🙂

brita
13. apr 2012

@veselavrba Presne viem, ako sa citis. 😉 My sme cakali 10 rokov! Je to neskutocny pocit, obrovske zadostucinenie. Davaj si na seba pozor, teraz tak do 12. tyzdna sa mimoriadne setri, vela oddychuj, ak sa da, chod na PN a snaz sa vzdy poobede si aspon hodniku-dve polezat. Ja som vela lezala a setrila sa a to som mala vsetko OK, ziadne krvacanie, ani spinenie, ale bala som sa.

veselavrba
autor
13. apr 2012

@brita No ja som bola doteraz na pn sestricky som sa pytala ci mozem ist do roboty a ona ze ano.Tak som aj rada rychlejsie to prejde.My sme cakali 7rokov.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre