Úspešné IVF v CAR na Rastislavke v Košiciach. Je tu niekto taký?

solida
15. aug 2008

Baby, je tu niekto, kto tehulkuje po IVFku v starej nemocnici v Kosiciach?

solida
autor
16. aug 2008

halooo, nikto? ☹

lauritka
16. aug 2008

solida to by ma tiez zaujimalo.... 😕

solida
autor
16. aug 2008

lauritka,aj ty tam chodis? ja mam za sebou uz jedno neuspesne IVFko.

lauritka
16. aug 2008

solida ja chodim do Splnu... dvakrat som otehotnela... po IVF aj po KET... ale bohuzial sme po par tyzdnoch o to prisli, mala som dvakrat zamlknuty potrat. teraz pauzujem.. v zime chystam druhy pokus ;)

lauritka
16. aug 2008

neviem ako na tej rastislavke.. ale v tychto gynekologickych veciach viac verim muzom 😀 a myslim si, ze Hermann a Hredzak maju ovela viac skusenosti a vacsiu uspesnost...

solida
autor
16. aug 2008

nas na Rastislavku odporucila jedna moja znama, ale ta tam chodila kvoli inym gynek. problemom. a ako pozeram tuto na nete, Herman a Hredzak maju pomerne dobre referencie. preto som aj dala tuto novu temu, ze sa niekto prihlasi, no doteraz nic

lauritka
16. aug 2008

mozno su tie babulky uz v tehulkach ??? alebo su uz mamicky a do snaziliek uz nemrknu hmmm 😒 no a nie si tam spokojna ?? ake lieky si mala ?? bola si na ivf ?

solida
autor
16. aug 2008

uz som zadala rovnaku temu aj do tehuliek, no zatial nic. mam za sebou prve IVF, bohuzial neuspesne. pichala som gonal a cetrotide, potom mi na pohotovosti pichli pregnyl a za dva dni sme isli na to. vybrali mi 5 vajok, z toho len 3 boli vhodne na oplodnenie, no oplodnilo sa len jedno.

lauritka
16. aug 2008

ja sommala puregon--- vystimulovala som 9 vajok, 7 sa oplodnilo ICSI. dve vlozili a 5 zamrazili. potom ked sme o to prisli. isli smena KET.. pri rozmraovani prezili z piatichh len dve.. vlozili...zase sme ale o to prisli v 8tt 😠

tazke na zimu dalsi pokus.

solida
autor
16. aug 2008

a za KET sa tiez plati?

lauritka
16. aug 2008

ano ale len 2 500 .

lauritka
16. aug 2008

pardon za preklepy..to zo mna pise hlad..takze uz sa pomaly poberiem. 😉

solida
autor
18. aug 2008

fakt nikto? 😒

mimusa4
18. aug 2008

no asi fakt nikto nie je.. 😠

solida
autor
18. aug 2008

ziadna slava a najma ziadne povzbudenie pre nas ☹ 😖

kevama
18. aug 2008

ahojte ja sice nie som tehutelka a uz vobec nie po IVF ale viem o nejakych ktore po IVF v CAR otehotneli(kedze pracujem na gynde v rastislavke) 🙂 ..Dokonca poznam aj Dr.ktora to ma v Rastislavke na starosti..Neviem Vam sice povedat na kolko percent su uspesni ale urcite su..

solida
autor
18. aug 2008

joj, aspon nieco pozitivne 🙂 , uz to tu vyzeralo veeeelmi zle

mimusa4
18. aug 2008

kevama, len ja som sa ešte s nimi nestretla, možno sa podarilo tým čo nebol veľký problém s otehu 😒

mimusa4
18. aug 2008

väčšina je čo nič...

kevama
18. aug 2008

neviem ci s tym mali problem alebo nie..ale viem urcite ze su tehotne po IVF v CAR..Dokonca prave jednu taku tehotlku mame na oddeleni..Jasne ze sa najdu aj take ktore sice uspesne otehotneju ale bohuzial potratia..No to uz nie je len vinou CAR..

mimusa4
18. aug 2008

tak to je jasné..ale ak pracuješ v tom fachu, tak by si vedela porovnať úspešnosť nie? prosíííííím

kevama
18. aug 2008

ja sa pacientiek nepytam, z ktoreho centra ostali otehotne..no vacsina,ktora otehotneju od CAR tak ak sa nieco vyskytne idu automaticky lezat k nam, kedze Dr,ktora vedia CAR u nas sluzi..A ako sama vies, to ci ostanes alebo neostanes tehotna,pripadne ci to tehotenstvo vydrzi uz velmi nezalezi na CAR alebo skor na maternici,hormonoch a podobne..

mimusa4
18. aug 2008

ja fakt neviem čo robiť ☹

kevama
18. aug 2008

urcite robis vsetko preto aby to dobre dopadlo..ako kazda zienka ktora ma za sebou IVF.neviem ako v inych centrach ale viem ze u nas beru zeny hned lieky na podporu vajicka aby sa uhniezdilo sparvne..asi najlepsie je sa ten prvy mesiac mozno dva nechat vypisat a byt doma v klude..nemat stres z prace z domacnosti..a predovsetkym nebyt na to babo upnuta..mne sa to sice lahko pise ale bohuzial to je ten paradox ze ak nieco clovek velmi chce tak sa to obycajne nevydari...hlavu hore raz sa to urcite podari...

mimusa4
18. aug 2008

kevama myslíš tú pn pred ivf? či stačí ak počas stimulky?

kevama
18. aug 2008

mozno je dobre aj pred ivf si vyberies par dni volna,alebo nejaka dovca nech prides na nove myslienky, zrelaxujes sa a nebudes mat v hlave len to babo a to aby sa to vydarilo..a urcite by som sa po trasfere nechala vypisat..

mimusa4
18. aug 2008

tak bola som od stimul až po odber krvi mesiac, ale nič sa nepodarilo

kevama
18. aug 2008

a kolkokrat ste skusali???to bolo v CAR?

mimusa4
18. aug 2008

no mám za sebou 1ivf u dr. Toporcerovej

kevama
18. aug 2008

cize podla seba sudis ze ich uspesnost je nizka..a neujalo sa alebo si potratila??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre