Utrogestan a KET

sabinami
6. aug 2022

Ahojte, mali ste pri riadenom vklade estrofemom a utrogestanom bolesti podbruska po vklade ?
Som 11ty deň po vklade, ešte som netestovala budem až na 14ty deň no od vkladu mam stále take iste bolesti v podbrusku a mam zlý pocit že sú len kvoli vkladaniu progesteronu 😞
Pociťovali ste niektora taketo bolesti podbruska nemenne a takto dlho po vklade a dopadlo to pozitívne ?

zuzzi18
7. aug 2022

@sabinami ahoj tie bolesti môžu naznačovať príchod MS ale aj otehotnenie. Ak si tehotná dnes by si už mala pozitívny test. Ja som vždy začínala testovať 11 DPT a vždy keď to vyšlo čiarka bola už viditeľná, žiadny duch. Držím palce aby to vyslo

sabinami
autor
7. aug 2022

@zuzzi18 ahoj, ďakujem za odpoved, ja mam ale tie bolesti neprestajne od dna vkladu stále az doteraz ak by to bola ms netrvali by tie bolesti tak dlho, uz by tu bola ms 😏 zaujima ma či užívanie utrogestan či estrofemu môže spôsobovať takéto jemne bolesti v podbrusku ?

zuzzi18
7. aug 2022

@sabinami áno spôsobujú..v podstate v tebe navodzujú tie pocity ako pred MS. U každej ženy ale inak. Mne keď vyšiel ale prvý vklad aj keď len na chvíľku, cítila som tie pocity ako pred MS a potom keď vklad nevyšiel som necítila nič. Je to hrozne individuálne, teraz už viem aj ja, že najlepšie urobíš ak to nebudeš riešiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre