Viac dozrievajúcich folikulov po stimulácii

maraja
5. jan 2015

Prosím poradte mi...máte skúsenosti ,ze vám stopli stimuláciu injekciami pred IUI kvoli viacpočetným dozrievajúcim folikulom?alebo ste kludne mohli IUI podstupit? Ide o to ze prvý krát stimulujem pred IUI a dnes 8DC mám dva 16 mm foliky co je super, no asi dalsie 4 velkosti 10-12 mm.dnes mi povedali ze ak budu nadalej rast aj tie mensie tak stimulaciu musia zastavit aby nenastala hyperstimulacia pripadne viacpočetné tehu...rozumiem tomu,len som chcela vediet ci mate niektorá podobnu skusenost a nakoniec ste absolvovali IUI?dakujem 🙂

maraja
autor
8. jan 2015

@brmbola a smiem sa spytat aky mas problem ked ti ziadost zamietli?PCO?drzim palce nech vam to vyjde tentokrat 🙂

brmbola
8. jan 2015

Manzel mal zly spermiogram ale tabletkami sme ho zlepsili ake aj tak sa nedari,poistovna nam to zamietla ze nevidia problem tom aby som otehotnela aj bez toho...

maraja
autor
11. jan 2015

@brmbola aha.no tak ono niekedy je to tazsie nez si myslia...ale tak aspon nemate horsiu diagnozu.drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre