Vklad po pôrode
26. nov 2020
Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či sa niekto chystá na vklad po pôrode? My mame už 18 mesačnú dcérku uložené mame ešte jedno vajíčko.
Ja chodím do GYNCERE Košice
Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či sa niekto chystá na vklad po pôrode? My mame už 18 mesačnú dcérku uložené mame ešte jedno vajíčko.
Ja chodím do GYNCERE Košice
@miska1492 my sme boli v juli a v septembri, zial nevysiel ani jeden KET. Maly ma teraz 2,5r, najskor som povedala, ze uz na to kaslem, strasne ma to psychicky polozilo. Ale ako plynul cas, tak tuzba po dietati sa vratila, takze v januari/februari pojdeme este asi raz do IVF