Pocit po vklade vajíčka

efka000
28. feb 2023

dobry den, chcem sa len opytat , ci niekto pociťoval menšiu bolesť a tlak v podbrušku po vklade vajíčka . Dnes som 2den po vklade a uz včera večer ma poobelielal vaječník. V noci som ani nevedela spat na brušku lebo ho mam citlivé. Mozno som len precitlivena s hormónov a všetkého sa dialo okolo mna . Mala som len dve folikuli aj s toho dve vajíčka a len jedno na oplodnenie, ktore sa podarilo oplodniť ( mala som expandovana vajíčko ) . Preto mozno je to len moja psychika. Je to moje prve IVF.

bejbs123
28. feb 2023

Bol to cerstvy vklad hned po OPU?

efka000
autor
28. feb 2023

@bejbs123 ano , mala som len dve vajíčka aj s toho len jedno sa oplodnila .

bejbs123
28. feb 2023

@efka000 tak to moze byt aj reakcia po tej stimulke

efka000
autor
28. feb 2023

@bejbs123 tiez som nad tym rozmýšľala lebo ma pichalo vo vaječníkov pocas stimulky ( co som aj konzultovala s lekarkov - co potvrdila ze su to hormóny ) ale teraz sa to je skor v strede podbruska. Ale mozno nad tym velmi rozmýšľam.

bejbs123
28. feb 2023

@efka000 pokial je to velmi zle,treba ist k lekarovi,pokial je to mierne,trebay vydrzat a zamestnat hlavu

taktotedanie
28. feb 2023

Je to z hormonov

jasmine_3
5. mar 2023

@efka000 Ahoj. 🙂 3 dni vkuse od vkladu ma pichalo v podbrusku až na tretí deň doobeda som pocítila bolesť a veľmi prudké pichanie ktoré trvalo asi minútu a potom úplne prešlo a uz som necítila nič. V noci som sa zobudila premocena spotena až zo mňa kvapkalo :D no a ráno na 4.den bol na teste duch. 🙂

efka000
autor
5. mar 2023

@jasmine_3 ahoj. Dakujem za tvoju skúsenosť aspon viem ze mi uz s toho nesibe 😂 Podobne pichnutie som mala asi druhu noc po vklade . Som sa na to zobudila. A od vtedy ma sice pooboleva podbrusko ale menej . Aj to pri niektorych polohách ( ako napriklad v sede musim casto menit polohy ) preto rozmýšľam ci zavolat do centra alebo počkať na test (lebo moje telo je precitlivene na bolesť a zmeny, preto nestresujem ). Este som si nerobila ho som 6 den od vkladu. Zatiaľ pociťujem únavu, zmenu nálad., caste chodim na wc . Takze rozmýšľam ci si ho spraviť alebo ci to este neje priskoro.

jasmine_3
5. mar 2023

@efka000 mne digitálny clearblue potvrdil tehotenstvo, to už nebol duch. 🙂 tiež som taká citlivejšia aj ovulaciu som zvykla cítiť kedy folikul praskol.

efka000
autor
5. mar 2023

@jasmine_3 jej gratulujem 😊
Prosim ta po kolkych dnoch od vkladu si si robila test ?

jasmine_3
6. mar 2023

@efka000 od štvrtého dňa

zuzka2662021
25. apr 2023

@efka000 podarilo sa po vklade?

efka000
autor
25. apr 2023

@zuzka2662021 Ano 😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre