Vklad v polke apríla - podporme sa!

mnavo
13. apr 2021

Ahojte kočky.
Ja som dnes bola na 6ty ket. Dúfam že sa už zadarí. Bola ste niektorá nedávno, alebo sa chystáte.
V rámci čakania si môžme popísať a rozptýliť myšlienky na testovanie😎😎

kitta
3. máj 2021

@petravep Dakujem 😊

dzanka72
3. máj 2021

Takže ja dnes 8dpt a test biely ako sneh... 😒 Žiadne príznaky, čiže nič z toho. Pôjdem už v stredu na krv, nech vysadím čím skôr lieky, že príde ms a ideme na ďalší KET . Hádam pokus č.2 bude úspešný, lebo ďalšie embrya nemáme..

lilli202
4. máj 2021

@dzanka72 aj ja som mala vcera NEGATIVNY krv

dzanka72
4. máj 2021

@lilli202 a na ktorý deň si bola na krv? Na 14ty?

lilli202
4. máj 2021
kitta
4. máj 2021

@lilli202 🙁

kitta
4. máj 2021

@petravep tak pozitiv aj ja, zajtra kontrolne sono 😊

petravep
4. máj 2021

@kitta superrrr strasne sa tesim parada👏👏👏👏Kazdej jednej zene co toto podstupuje prajem uprimne, aby sa to kazdej podarilo

petravep
4. máj 2021

@kitta a kolko si ked uz spravia sono mne kazali az 17.5.

kitta
4. máj 2021

@petravep 1497hcg, moj gynekolog to trosku viacej preziva, ale ma aj dobry utz. Aj po IVF som bola hned, tak snad bude vsetko ako ma byt 😊 a aj ja verim, že každej z nas sa to podari, lebo zazraky sa deju 🙏🏻

petravep
4. máj 2021

@kitta no ja mam hcg 14 den 650 a mojej gynekologicke som este nedala vediet mozno by ma pozrela aj ona . Ty si kolko?

kitta
4. máj 2021

@petravep vacsinou pozeraju az pri 2000 hcg, ja by som pockala, ale tak on to chce pozriet. Bude vidno iba vak a bodku si myslim. Kludne pockaj podla mna. Ja som chcela ist az v pondelok. On sa bal naposledy, ze sa rozdelilo, lebo som mala pri malom okolo 1800 uz v 13den.

kitta
6. máj 2021

@petravep tak dnes som bola na utz, vsetko v poriadku, kontrola o dva tyzdne. Vak ready, na dobrom mieste v maternici,tak snad nabuduce aj babatko nabuduce 🙏🏻

petravep
6. máj 2021

@kitta no ja som dnes rano zacaala krvacat utekala som do Car, zobrali krv , vysledok bude poobede, kazal vysadit clexane a progesteron nevkladat ale zapijat tak neviem co bude😞ale tebe gratulujem tesim sa moc, sono nerobil ze este je to skoro ze staci krv

kitta
6. máj 2021

@petravep 🙏🏻🙏🏻🙏🏻drzim palce nech zabojuje a nech je to v poriadku.

petravep
6. máj 2021

@kitta hcg nam stuplo na 1071 bola som aj u mojej gynekologicky pichla mi inekciu a kazde 3 dni bude pichat ju a progesteron mam zvysit na 800 denne a verit nech je vsetko ok

kitta
6. máj 2021

@petravep tak verim aj ja s tebou 🙏🏻 drz sa

petravep
6. máj 2021

Ahojte bral niekto progestanelle 800 mg denne 2-0-2

kitta
18. máj 2021

Ahojte, ako sa mate? ako pokracujete? nas caka vo stvrtok utz, tak nastupuje panika a stres pomalicky 👀

petravep
18. máj 2021

@kitta ahoj vcera prva kontrola utz a nic nevidel🙈vzal krv poobede volal ze hcg 1326 ze mam prist vo stvrtok pozrie ma zas a vezme krv aby vylucil mimomaternicove tehotenstvo🙈

kitta
18. máj 2021

@petravep a ako sa citis? a vak videl? drzim palce. Ja som mala toto podozrenie minuly rok,ale nakoniec nebolo ani mimomaternicove, ani ziadne no. Hlavne nech si ok.

petravep
18. máj 2021

@kitta absolutne nic mi nie je nic ma neboli nevidel vak povedal ze nic nevidi len sliznicu vysoko zajtra su 4 tyzdne od vkladu. Ani nespinim nekrvacam.

petravep
18. máj 2021

@kitta kolko dni tyzdnov po potvrdeni hcg ti dali sono? Mne po 2 tyzdnoch

kitta
18. máj 2021

@petravep mne robil na 4.5 krv1497(14 den po ket) a 6.5 som mala sono, bol iba vak a teraz po 2tyzdnoch mam dalsie sono vo stvrtok.

petravep
18. máj 2021

@kitta ja som mala krv 6.5. 1071 a sono az 17.5. a nevidel nic🙈

weja07
18. máj 2021

@kitta ahojky, ja idem na ultrazvuk 24.5. To budem v 6+2tt tak verím ze bude vidieť 🙏🍀💞,teraz sa tie dni vlečú, krv mi brali v nemocnici na 10 a 12 den a u svojho ženského na 14 deň. Hodnoty boli 68 / 181 /539 tak dúfam ze bude všetko v poriadku 🙏

petravep
18. máj 2021

@weja07 6+2 podla menzesu alebo vkladu? Lebo mne to rata asi od vkladu

weja07
18. máj 2021

@petravep apka mi ráta podľa poslednej ms.

kitta
18. máj 2021

@weja07 drzim palce, neskutocne sa vlecu, to som chcela este neskor dat termin na utz, ale teraz som rada, ze som vydrzala cakat. Ja budem vo stvrtok 7tt presne.

domkavlnka
19. máj 2021

Ahojte ja som 7+5, srdiečko krásne bije 😊 mala som síce malý hematom pod plodovym vajcom ale včera na kontrole Dr. Povedal ze sa vstrebal. Držím vám palce baby 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre