Pocity pár dní po vklade

mnavo
22. feb 2021

Ahojte.
Ste niekto čerstvo po vklade?
Rada si vymením pocity a nálady , skrátim čas do nekonečného čakania do dvoch//😃
Ja dnes 4 dpo, ale už ma svrbia prsty🤣🤣

mikasz
22. feb 2021

@mnavo ahoj, ja som 9DPT, doma mi uz povedali, ze som nevrla, ale to mavam aj pred ms 😂🤷🏼‍♀️ obcas ma pichne v podbrusku a z tych liekov som daka nafuknuta,v piatok idem na krv, tak som zvedava 😬

balalea
22. feb 2021

@mnavo ja som 5DPT, zatial zivam bezne dni 😊 okrem toho ze som viac unavena vecer ale to je z progesteronu.. inac nic, ale prsty ma svrbia, dnes som kupila test 😃

diana999
22. feb 2021

Zatial mi nikto nerobil žiadny väčší vklad na účet 😞😞

mnavo
autor
23. feb 2021

@mikasz obdivujem ta, ze 9ty den a este bez testu❤

mnavo
autor
23. feb 2021

@balaleaaj ja byvam unavena k veceru. Akoby ma parny valec presiel🤣

mikasz
23. feb 2021

@mnavo moj 7.vklad, co ti poviem 😁🤷🏼‍♀️

balalea
23. feb 2021

@mnavo hej to je z progesteronu .. ja aj pms mam take

balalea
23. feb 2021

@mikasz a to mate v ramci jedneho ivf ci viac? Mate asi vysetrene vsetko predpokladam ..Toto je moj 5 vklad (ked som sila do ivf myslela som ze to bude na 1 supu 😃) tak to beriem s rezervou

lucilalu
23. feb 2021

Ahojte.ja som 2dpt.na 7 urcite urobim test.nevydrzim 2tyzdne 🙈😁

mikasz
23. feb 2021

@balalea to je uz nase 4.ivf

adara777
23. feb 2021

Som 7.dpt. Zatiaľ som netestovala a ani nič zvláštne necítim. Toto je môj 4.vklad. Unavená bývam, ale to aj predtým a stále mi veľmi chutí káva. Ak by som dala na to, že necítim nijaké príznaky, tak by som si začala nahovárať, že zase to nevyšlo ( po pravde si to párkrát za deň aj myslím). Tak ako som si bola istá že prvý ET vyšiel, boleli má prsia atď. A nakoniec nič nebolo. Ja už neviem 🤷

mnavo
autor
23. feb 2021

@mikasz och🙄to uz mas toho dost za sebou. Ja prve ivf 3 vklady, dokopy 5 embrii a nic. Vysetrene mame vsetko, podla doktorov sne uplne zdravi😎

mnavo
autor
23. feb 2021

@adara777 a cakas az na krv ci testnes?

rk123
23. feb 2021

ahojte dievcata, ja sice nie som par dni po vklade .. mala som vklad 3.2.
Pocity po vklade ziadne zvlastne, obcas ma trochu pichlo ale inak nic. Ani unava, ani prsia, ani proste nic. Este som zacala na 8den krvacat trochu tak si vravim ok, nevyslo ideme dalej. Zacala som aj cvicit aj vsetko a ked som si na 11dpt spravila test (mala som ist na esteticky zakrok co som mala dlhsie objednany a musela som si byt 100% ista ci mozem ci nie), na mna vybehli 2ciarky a mne skoro oci vyleteli 😂😂
Este samozrejme nemam nic vyhrane, ale dufam ze to dobojujeme dokonca. Takze ani ziadne priznaky a ani krvacanie neznamenaju neuspech. Drzim vsetkym palce ❤️

adara777
23. feb 2021

@mnavo asi testnem, nevydržím, už sa poznám 😁

doda89
23. feb 2021

Baby ja dnes 4dpt a pobolieva má podbrusko 🙈prvý ket nevyšiel žiadne príznaky a teraz od druhého dna pobolieva 🙈🙈

lucilalu
24. feb 2021

@doda89 moze to byt uhniezdovanie embrya.ja som 3den po Ket tiez pobolieva sem tam ako pred Ms.ale nechcem sa prilis sledovat, uz 2x nam to nevyslo.nechavam to na "vyssiu moc" drzim velmi palce 🙏👼nam vsetkym

mnavo
autor
24. feb 2021

Ahojte❤
Odolavate ci uz ste niektora testovala...ja som dnes skusila. Najskor sa mi zdal test uplne biely. Potom ked som sa postavila na jednu nohu, zavrela prave oko...🤣🤣tak som tam videla buduci naznak ducha....ale skor si myslim ze viem kde ma byt druha ciarka tak si ju domyslam🤣

lucilalu
24. feb 2021

@mnavo si ma pobavila 🤣🤣🔝ja som len 3den.este chvilu pockam a idem na to // som zvedava

balalea
24. feb 2021

@mnavo skus teda zajtra alebo najlepsie obden
U mna test este spinka v krabicke 😊

mikasz
24. feb 2021

@mnavo nevydrzala som to vcera 🙈 v piatok idem na krv 🙏✊

adara777
24. feb 2021

@mnavo zlatá si 😁😁😁 že keď si sa postavila na jednu nohu 😁😁😁. Držím prsty ✊✊✊ Ja už asi počkám do piatku, to bude 10dpt a takmer istota čo ukáže.

adara777
24. feb 2021

@mikasz tak to sú krásne čiarky 👍, gratulujem😊.Ktorý deň si bola včera?

mikasz
24. feb 2021

@adara777 dakujem 🤗 vcera bol 10.dpt

balalea
24. feb 2021

@mikasz gratulujem !!

ettella
24. feb 2021

Ja som dnes 9 dpt. Druhý a tretí deň som testovala či už vyprchala inj ovitrelle, na tretí deň už bol test čistý...tak že skúsim na 7.deň. ale v sobotu 5. deň to bol nejaký náhly impulz 😁 na obed som skúsila test na tam normálne viditeľná čiarka. Odvtedy silnie. Nie je mi vôbec nič, žiadne príznaky.

mnavo
autor
25. feb 2021

Ja dnes 7den a test biely. Od vcera spinenie, takze asi viem ako to dopadne😭

lucilalu
25. feb 2021

@mnavo este nezufaj 🙏🍀

balalea
25. feb 2021

@mnavo nechcem davat falosne nadeje ale tak isto ani nehadz flintu do zita .. na fb som akurat tento tyzden videla kocka mala dusika az na 10 alebo 11 den po ET..
skus o 2-3 dni.. to uz bude viac iste
Ja som dnes 8dpo a prsty svrbia riadne , ale asi to necham az na sobotu

mikasz
25. feb 2021

@mnavo 7den este nic neznamena, pokial nekrvacas, tak nic nie je stratene ✊ ja som mala pri synovi slabeho dusika na 9den a na 14bolo hcg 1800, takze este klud, hlavu rohe a daj sa do pohody ✊🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre