Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andous
25. aug 2010

Ahojky holky tak kdy pujdu na Ket to přesně nevím.Dnes jsem 6DC a v pondělí jedu na utrazvuk jak vypadá sliznice tak doufám že to bude ok a budu moc jít na vklad.Já jsem na transferu byla už kolikrát 17DC.Tak uvidíme tentokrát ale každopádně to vychází na začátek září 😀 Tak že nás tady bude víc 🙂 Už se taky moc těším ale i malinko bojím no ale věřím že už se to konečně povede.Jinak ten prednison beru taky a vždy jsem ho brala a tentokrát si píchám i malé množství puregonu na podporu žlutého tělíska tak uvidíme zda to pomuže 🙂

petronela82
25. aug 2010

holky já si o Prednison taky řekla až teď před KET, a zdá se že je oplatil - taky jsem do něho vkládala velké naděje. Ale je to asi pěkné svinstvo, holky do kolikáteho tt jste baštili ty léky, já mám Prednison (1-0-0), Utrouš (2-2-2) a Estrimax (1-1-1)

jancica74
25. aug 2010

@petronela82 mě prednoson a anopyrin vysadil hned po pozivním HCG a utroš jsem brala do 11 týdne - ještě jsem ho měla z caru,ale došel mi a můj gynekolog říkal,že už ho nemusím brát - tak už mi jej ani nepsal 😉

petronela82
25. aug 2010

@jancica74 - já si právě nejsem moc jistá, ale myslím že Dr. říkal že to vše budu baštit až do 12tt, tak se práve ptám jak jste to měli vy.

okcelok
25. aug 2010

@andous jéé,tak nás bude hodně! to je super,to bude dětiček! 😀 😉

andous
25. aug 2010

Já jsem ten prednisom měla pokaždé ale nikdy mi teda nepomohl.Dokonce jsem ho jednou brala i tři měsíce kvuli imunitě a taky se to potom nepovedlo ☹ Ale každá jsme jiná někomu pomuže a někomu prostě ne.A s tím brání do 12tt nevím jak to je ale já jsem když se nám to jednou povedlo,sice to pak nedopadlo tak po potvrzení Hcg z krve měla vysadit.Tak jsem zvědavá jak by to bylo tentokrát.

andous
25. aug 2010

okcelok- to teda bude dětiček! 🙂 To je fakt super že je nás tady víc aspon se navzájem budem moc podporovat a těšit se s uspěchu 🙂 Nebot věřím že se nám to všem povede 🙂

chrobacek
25. aug 2010

@petronela82 já jsem vysadila dnes po konzultaci s dr.

@jancica74 tak jsem zpět všechno v poho mám průkazku další kontrola za 4 týdny a asi bez utz ☹

okcelok
25. aug 2010

@andous ano,taky tomu tentokrát moc věřím!!! 😀 😀 😀 Jěště přesvědčit Marcelku a jsou to samá pozitiva!!! 😀 😀 😀

chrobacek
25. aug 2010

@andous já jsem byla přeléčená na protilátky 3 měsíce a pak jsem ho brala dál nižší dávku a ted jsem ho brala v podstatě doted..... a pomohl 😉

andous
25. aug 2010

Tak snad se nám jí podaří přesvědčit 🙂 Člověk musí být optimista a koukat na to pozitivně jinak bych se z toho už zbláznila 😉 A hlavně to nevzdávat když se to nepovede 🙂 A kolikátý pokus už máš???

andous
25. aug 2010

Chrobaček já měla taky protilátky proti trofoblastu ale lékař říkal že to není nic tragického tak mi ani ten prednison na tři měsíce nasadit nechtěl jen že já byla neoblomná a vydupala jsem si ho 🙂 člověk má zkusit všechno.Po třech měsících jsem ho vysadila a o dalším užívání už mi nic neřekl ☹ Tak že tak.A stejně se to nepovedlo tak že bojujem dál a věřím že ted to vyjde.Ikdyž člověk musí počítat i s tím neuspěchem aby to pro něj nebyla potom tak velká rána.Tak snad to tentokrát dopadne dobře a usměje se na nás štěstí.Jinka dodatečně gratuluji k miminkum 🙂 A i vám ostatním komu se to už povedlo 🙂

andous
25. aug 2010

@okcelok a ty už máš kolikátý Ket,Et jestli se mužu zeptat??

okcelok
25. aug 2010

@andous Mám za sebou 2 neúspěšné IVF a te´d jdu na první KET

andous
25. aug 2010

@okcelok Tak to já už toho mám kapku víc 😒 3krát ET a ted pujdu už do pátého Ketu 🙂 No jo no někdy je to těžký.Ale ted to bude ten vítěznej 🙂 🙂 A kam chodíš??

okcelok
25. aug 2010

@andous samozřejmě,na otěhotnění je v září nejlepší konstelace hvězd!! 😉 Já jsem v Reprofitu,jsem z Brna.

andous
25. aug 2010

Jéé tak jestli je to podle hvěz opravdu dobrá konstalace tak to je super!!!Už se nemužu dočkat 🙂 To čekání je na tom nejhorší,pořád musíme na něco čekat.Já chodím do Sanusu.

andous
25. aug 2010

@okcelok Jééé tak jestli je to podle hvězd opravdu dobrá konstalace tak to je super!!!Už se nemužu dočkat 🙂 To čekání je na tom nejhorší,pořád musíme na něco čekat.Já chodím do Sanusu.

okcelok
25. aug 2010

@andous mě to čekání už taky nebaví,naštěstí mrcha přišla dřív,tak se mi to zkrátilo!!! Září 2010 se zapíše do dějin jako nejplodnější měsíc celýho světa!!! 😀 😀 😀 Určitě nám to klapne,když na to tak dlouho čekáme!

andous
25. aug 2010

@okcelok To je jasný že už to konečně klapne.To by v tom byyl čert kdyby ne.Prostě je to tutovka a basta 😀 😀 A ty už víš kolikátého jdeš na Ket??A kolik si necháš zavést mimoušku???A jestli se ještě mužu optat jaké léky bereš??To je semnou hrozný zvědavá jak Eva 😀

okcelok
25. aug 2010

@andous v klídku,já jsem taky baba zvědavá! 😀 😉 Měla bych podle meses buď 9 nebo 10.9. Máme jen jednoho ledňáčka,ale třeba se nám v bříšku rozdvojí!! 🙂 🙂 Zatím mám tabletu prednisonu a estrofemu denně,pak přibude víc těch hormonů no a po UTZ jěště 2-2-2 utroše! Feťačka! 😀 😀

andous
25. aug 2010

Tak to jsme tady asi všechny fetačky 😀 Já si nechám zavést zase dvě jako vždy 🙂 To máš pravdu že se ti v bříšku muže rozdvojit to by bylo teda překvápko 🙂 To mě kdyby se to ještě nadělilo tak to už by byl teda mazec 😀 A ten estrofem je na co??Ten sem nikdy neměla.A na UTZ jdeš kdy??

andous
25. aug 2010

@okcelok Tak to jsme tady asi všechny fetačky 😀 Já si nechám zavest zase dvě jako vždy 🙂 To máš pravdu,že se ti v bříšku mže rozdvojit to by bylo teda překvápko 🙂 To mě kdyby se to ještě nadělilo tak to už by byl teda mazec 😀 A ten estrofem je na co??Ten sem nikdy neměla.A na UTZ jdeš kdy??

okcelok
25. aug 2010

@andous chtěli by jsme dvojčátka,ale teď máme zatím smůlu. Taky jsem si ale jinak nechávala dvě. Estofem je ženský hormon,který podporuje i růst sliznice. UTZ mám 2.9. Teď valím na brusle,tak zatím papa

andous
25. aug 2010

Tak třeba se ti vážně nadělí a dvojčátka budou 🙂 Musíme věřit.Já Mám UTZ 30.8..A děkuji za info s tím Estrofemem.Tak zatím papa

okcelok
25. aug 2010

@andous a my co,my věříme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

andous
25. aug 2010

@okcelok tak to je jasná věc že MY věříme!!!!!!!!!! 🙂

andous
25. aug 2010

@okcelok I když se tě přece jenom optám,nehlodá v tobě taky malinko červík pochybností???Člověk asi musí počítat se vším.Ale já si nemužu pomoc ted mám takovej pocit že by to mohlo vyjít 🙂

okcelok
25. aug 2010

@andous u tohoto pokusu vůbec,prostě to vyjde,ani nepřemýšlím,že by to nevyšlo. U posledního IVF jsem už druhý den věděla,že to neklapne a neklaplo,ale teď se to povede!!!!Věřím totiž tomu,že když myslíš pozitivně,tak to taky pozitivně dopadne!!!Vsaď se!!! 😀 😀 😀

andous
25. aug 2010

@78marcela Jasně že budeme doufat spolu a neboj ono to určitě vyjde 🙂 Musíš tomu věřit.Já přesně ještě nevím kdy pujdu na Ket odhaduju že taky kolem toho devátého.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre