Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

pinky81
14. aug 2016

Ahojte dievčatá.Mala som už 3 vklady, neúspešné. Brali ste vy po vklade nejaké tabletky? Mne nikdy nič nepredpísali, iba Utrogestan. Čo si myslíte o tom? Kto má brať napr. Prednison, Anopyrin a pod. po vklade?

mimika1973
26. aug 2016

Babenky, ako ratate TT po Ket? od datumu vkladu ci ako presne? diky

sweeti
21. apr 2017

Zienky trocha od veci mozno ale rada by som sa opytala maminiek ktore mali 1.dieta cez IVF a 2.dieta z KET ktore boli mrazene samozrejme z 1.IVF....deticky mate toho isteho pohlavia?Uz mi ❤pisti po druhom tak mam hoc ake uvahy😂dakujem

malebabatko
16. máj 2017

Ahojte žienky. Nájde sa tu niektorá, čo by mi vedela poradiť? Som 5. deň po KET, beriem 2x2tbl. Utrogestan (vaginálne) a až do dnešného dňa ma veľmi boleli prsia, no dnes akoby uťalo a bolesť minimálne o 50% utíchla? Ako to mám chápať? Je to dobrý alebo zlý znak? Aké ste mali pocity vy? Vďaka.

laurakrauz
24. máj 2017

Ahojte,
prinášam vám už 5. časť skutočného príbehu dvoch žien, ktoré podstúpili umelé oplodnenie, nech sa páči, začítajte sa...

https://www.modrykonik.sk/blog/laurakrauz/article/zazrak-zo-skumavky-v-cast-0lzdhl/

katarina777777
28. máj 2017

@suzie.h ahoj chcem sa ta opytat na ktory den je vklad embryi po vybere oocytov pri ket?

suzie.h
28. máj 2017

@katarina777777 ahoj, mozno nerozumiem, co myslis - po odbere vajicok mas ET nemrazenych embryi, nie KET, a zavisi to od toho, ci mate predlzenu kultivaciu alebo nie, bud je to 3 alebo 5 dni po odbere vajicok... a KET je vklad rozmrazenych embryi, ak ET nevyjde alebo sa nedalo vlozit, a ja som mala na 19. den cyklu, ale zalezi od stavu sliznice maternice...

katarina777777
29. máj 2017

aha aka hruba musi byt sliznica?

sussy
30. máj 2017

@sweeti ahoj ja mam po Ivf v roku 2013 chlapceka a po Ket 2016 mame dievcatko. A ešte nám 2 embrijka zostali. Cakaju na tento august.

sweeti
30. máj 2017

@sussy jejo tak to gratulujem a na august drzim palce😉nam to panbozko zariadil podla seba a momentalne som v 10tt a dufam ze vsetko bude fajn😊velmi sa tesime a v podctate je mi uuuuplne jedno co to bude aj tak dobre aj tak.Len neviem preco bola som tak nastavena ze po tom KET by to bol urciteee chlapcek😂ale vy ste to mali inak.Dakujem za odpoved a vela stastia zelam

laurakrauz
1. jún 2017

Ahojte, dnes som uverejnila už 9 časť skutočného príbehu dvoch žien, ktoré absolvovali umelé oplodnenie. Dúfam, že si pri čítaní oddýchnete a prinesie vám nové povzbudenie...

https://www.modrykonik.sk/blog/laurakrauz/

slnecnicka1
5. jún 2017

Ahojte..Chcela by som sa opytat ohladom KET.Ma niektora z vas skusenosti,,ze sa konal KET v dosledku nizkej sliznice maternice az na 29.den cyklu? Po uzivani estrimaxu? Je to ok? Aj ked v tom case by uz mala prebiehat dalsia menstruacia? Dakujem za akekolvek rady.

janduska
16. okt 2017

Ahojte, mali ste niektora skusenost s nizkym rastom hcg po KET? KET som mala 19 DC...

miska11115
8. jún 2018

Ahojte chcem sa este opitat ohľadom Asistovanemu hatchingu či ste si to dali urobiť a či vám to vyšlo a k tomu aj to lepidlo lebo mám posledné 2 embria chcem preto urobiť čo najviac preto sa pitam či to niekomu takto vyšlo a aj to lepidlo by som chcela keď posledný pokus tak všetko preto ďakujem za info

avxavx
7. máj 2019

Ahojte babulky chcem sa spytat ze kedy sa robi transfer som teraz tesne pred menzesom a neviem kedy mam zavolat do centra chodim do Martna do heliosu dakujem za odpoved

ppetkab
9. máj 2019

@avxavx ahoj,hned aj v den menstruacie mozes zavolat a objednat sa na sono,lebo na 13.-14. DC sa robi kontrolne sono a potom, ak je dostatocne hruba sliznica maternice, sa naplanuje vklad na 19.-21. DC.

avxavx
9. máj 2019

@ppetkab ďakujem )))

nika849
19. júl 2019

Ahojte chcem sa spýtať je nejako obmedzená výška sliznice pred KET? Ci čím väčšia tým lepšie? Ja som dnes 12dc výška je 9mm a vklad mam mat až 29.7. Bojím sa aby sa to nejako nepresvihlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre