• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

5. júna 2017 
Ahojte dievčatá.Mala som už 3 vklady, neúspešné. Brali ste vy po vklade nejaké tabletky? Mne nikdy nič nepredpísali, iba Utrogestan. Čo si myslíte o tom? Kto má brať napr. Prednison, Anopyrin a pod. po vklade?
14. aug 2016 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, ako ratate TT po Ket? od datumu vkladu ci ako presne? diky
26. aug 2016 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky trocha od veci mozno ale rada by som sa opytala maminiek ktore mali 1.dieta cez IVF a 2.dieta z KET ktore boli mrazene samozrejme z 1.IVF....deticky mate toho isteho pohlavia?Uz mi :heart:pisti po druhom tak mam hoc ake uvahy:joy:dakujem
21. apr o 14:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (18. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky. Nájde sa tu niektorá, čo by mi vedela poradiť? Som 5. deň po KET, beriem 2x2tbl. Utrogestan (vaginálne) a až do dnešného dňa ma veľmi boleli prsia, no dnes akoby uťalo a bolesť minimálne o 50% utíchla? Ako to mám chápať? Je to dobrý alebo zlý znak? Aké ste mali pocity vy? Vďaka.
16. máj o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
prinášam vám už 5. časť skutočného príbehu dvoch žien, ktoré podstúpili umelé oplodnenie, nech sa páči, začítajte sa...

http://www.modrykonik.sk/blog/laurakrauz/article/zazrak-zo-skumavky-v-cast-0lzdhl/
24. máj o 07:22  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzie.h ahoj chcem sa ta opytat na ktory den je vklad embryi po vybere oocytov pri ket?
28. máj o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina777777 ahoj, mozno nerozumiem, co myslis - po odbere vajicok mas ET nemrazenych embryi, nie KET, a zavisi to od toho, ci mate predlzenu kultivaciu alebo nie, bud je to 3 alebo 5 dni po odbere vajicok... a KET je vklad rozmrazenych embryi, ak ET nevyjde alebo sa nedalo vlozit, a ja som mala na 19. den cyklu, ale zalezi od stavu sliznice maternice...
28. máj o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aka hruba musi byt sliznica?
29. máj o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweeti ahoj ja mam po Ivf v roku 2013 chlapceka a po Ket 2016 mame dievcatko. A ešte nám 2 embrijka zostali. Cakaju na tento august.
30. máj o 02:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sussy jejo tak to gratulujem a na august drzim palce:wink:nam to panbozko zariadil podla seba a momentalne som v 10tt a dufam ze vsetko bude fajn:blush:velmi sa tesime a v podctate je mi uuuuplne jedno co to bude aj tak dobre aj tak.Len neviem preco bola som tak nastavena ze po tom KET by to bol urciteee chlapcek:joy:ale vy ste to mali inak.Dakujem za odpoved a vela stastia zelam
30. máj o 14:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (18. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes som uverejnila už 9 časť skutočného príbehu dvoch žien, ktoré absolvovali umelé oplodnenie. Dúfam, že si pri čítaní oddýchnete a prinesie vám nové povzbudenie...

http://www.modrykonik.sk/blog/laurakrauz/
1. jún o 10:15  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..Chcela by som sa opytat ohladom KET.Ma niektora z vas skusenosti,,ze sa konal KET v dosledku nizkej sliznice maternice az na 29.den cyklu? Po uzivani estrimaxu? Je to ok? Aj ked v tom case by uz mala prebiehat dalsia menstruacia? Dakujem za akekolvek rady.
5. jún o 20:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok