Začíname s umelým oplodnením v Iscare v Bratislave

mycnik
28. sep 2009

Ahojte, táto téma je pre tých, čo začínajú s umelým oplodnením a chcú sa podeliť o informácie, skúsenosti, poznatky, atď .... 😉

domestek
1. okt 2009

tak si ho zajtra kupujem, cestou do roboty. vy kedy idete na geneticke testy? a ináč čo nového? ten doktor hrúzik bol velmi mily. strasne dobre sa nam s nim rozpravalo. poradil, vysvetlil a tak.

mycnik
autor
1. okt 2009

my ideme v pondelok

domestek
1. okt 2009

aha.
ja som tak strasne natesena z toho, ze sme to zacali riesit. 🙂 len dufam, ze vsetko bude pokracovat v dobrom. no ostáva len dúfať. a teraz bude aký postup? pojdes na krv a co dalej. realne by mohol byt zakrok kedy?

mycnik
autor
1. okt 2009

keby sme aj my nemuseli absolvovať genetické testy, tak by sme mohli ísť na to od budúceho mesiaca ☹ ale vydržím. A čo Tvoj manžel ako sa mu páčilo v centre?

domestek
1. okt 2009

no bol milo prekvapeny. na moje prekvapenie mu nevadilo, ze sme tam boli dve hodiny. vobec nebol otraveny. prave naopak, pytal sa , chcel vsetko vediet. no velmi sa mu lubilo. tiez ma lepsi pocit. aj sterilna miestnost sa mu pacilo 😀
vsimol si aj dve smutne kazetky 😎

mycnik
autor
1. okt 2009

tak samozrejme Vám držím palce 🙂

domestek
1. okt 2009

aj mi drzime vam palce. nech to dobre dopadne na prvy krat. uplne najsamlepsie by bolo keby sme boli spolu tehu. to by bola sranda.
ale podla tvojich mini viet usudzujem, ze uz pomaly koncis. 😵

mycnik
autor
1. okt 2009

poslala som Ti nejaké info do internej pošty

domestek
1. okt 2009

dakujem.
co vsetko ti preplati poistovna?

mycnik
autor
1. okt 2009

no podľa toho cenníka je to také komplikované, ale v pondelok ideme do centra tak to presne zistím. Ale predbežne mi povedali, že je to maximálne do 25 tisíc korún slovenských

mycnik
autor
2. okt 2009

dievčatá čo sa týka umelého oplodnenia, tak odporúčam aktuálne vydanie časopisu MAMA A JA. Je tam všetko veľmi dobre vysvetlené 😉

domestek
5. okt 2009

halo, ste tu niekto?
inak, časopis Mama a ja som si tiez kupila. naozaj je tam vsetko.

martina848
7. okt 2009

Ahojte...dakujem za radu...hned si idem kupit casopis a prestudovat co ma caka a neminie 😉
uz som davno mala byt v centre ale mrchy nikde...
nechcem si robit test lebo sa bojim vysledku...
mycnik blahozelam k potvrdenej ziadosti.ako dlho vam to trvalo?

mycnik
autor
7. okt 2009

martinka vitaj medzi nami 🙂 ty už máš potom?
nám poisťovňa schválila žiadosť do mesiaca

domestek
8. okt 2009

dievčatá zdravím. čo máme nového?

martina848
9. okt 2009

Ahoj mycnik, este len cakam na mrchu...ale uz to asi pride 😉
este le idem na prve vysetrenie a potom az davam ziadost do poistovne. ja idem do ineho centra,tak vsade je to inak. a uz si bola v centre?

rebeka81
9. okt 2009

Ahoj martina vítam ťa medzi nami 😉 ja čakám kedy sa poisťovna vyjadrí ,ale už mi lezie na hlavu samé čakačky ☹

derylka
9. okt 2009

ahojte... nás čaká 22.10 prvé sedenie v Iscare..... mohla by som vás poprosiť... robia sa hned aj nejaké vyšetrenia?.. alebo je o len o kecaní?

domestek
9. okt 2009

derylka ahoj,
smanželom sme boli na prvom sedení a nám nerobili žiadne vyšetrenie. iba manžel bol na spermiograme. skôr sme prebrali zdravotný stav a dohodli na ďalšom postupe. je to individuálne, podľa toho aký je problém.
k akému lekárovi-lekárke idete? s manželom sme boli u dr. hrúzika. bol veľmi milý. mali sme z neho dobrý pocit. skôr vynikajúci. uvidíme ako to dopadne.

mycnik
autor
9. okt 2009

ahojte dievčatá 😉

domestek
9. okt 2009

ahoj mycnik.
ze sa niekto uráčil🙂

mycnik
autor
9. okt 2009

derylka tak ako písali dievčatá, je to veľmi individuálne a záleži to hlavne od lekára, mám na mysli tej prvej návštevy v centre. My keď sme boli prvykrát v centre, tak mne spravili komplet prehliadku, a zobrali rôzne stery, vypísali nám hneď žiadosť, a manžel bol na spermiograme. Napíš ku komu ste objdenaní, a prečo až tak neskoro?

domestek
9. okt 2009

mycnik a ja čo 😢

mycnik
autor
9. okt 2009

akože čo ty? hmmm? ahojte dievčatá patrilo aj Tebe 🙂

szilvia31
10. okt 2009

ahojte kocky precitajte si tuto temu a pridajte sa 🙂 ISCARE - skúsenosti s lekármi
kocky vam poradia a su tam aj uspesne tehulky 🙂

derylka
11. okt 2009

domestek, mycnik.. ďakujem... vidím že to asi je individuálne, možno záleží od lekára, možno od toho či tam idete s konkrétnym problémom, alebo neviete načom ste.

domestek.. aj my ideme k dr hrúzikovi... ani nevieš ako si ma potešila.. 😉 ja som síce s ním telefonovala.. bol v pohode.. ale tak zoči voči je to zase o inom... no uvidím ako to nakoniec dopadne s nami...

mycnik... preto až tak neskoro... no objednávala som sa tam minulý týžden... mali sme termín aj na teraz v utorok.. lenže to zase nevyhovuje nám.... tak sme sa dohodli tak.. že tej babe som povedala ja kedy by to bolo z našej strany možné... a tak sme sa dohodli na tom 22... a neskoro?.. ja nemyslím.. ja som myslela že to tak priemerne mesiac trvá byť v poradí.. práveže ma prekvapilo že máme tak skoro termín...

domestek
12. okt 2009

derylka
pán hrúzik má svoj štýl komunikácie. 🙂 ja som bola veľmi spokojná. srandista jak hovado. najlepšie bolo, že nás podporil v tom, že to, že sme v iscare neznamená, že sa to nemôže podariť. i keď vieme, že to inak nepôjde, svojim optimizmom nás veľmi nadchol k tomu aby sa to podarilo prirodzene 😉 zázraky sa dejú a nikdy nevieš....
tak vám držím palce, nech aj vy máte s ním toľko srandy.
ak sa ťa smiem spýtať, ako dlho sa snažíte? v kom,čom je problém?

derylka
15. okt 2009

domestek... tak som na neho teda zvedavá 🙂 ... no my sa trápime rok a pol.... ale už minulý rok v novembri ma môj doki poslal, len akosi až teraz som nabrala odvahu zavolať na to správne číslo.. 😒 a zatial vieme že problém je vo mne... tak snád aspon moja polovička bude v poriadku... len ešte som zvedavá ako zvládneme to jeho vyšetrenie... vy ste to zvládali v pohode... že ved absolvovat sa to musí... alebo ako?... lebo mám taký pocit že ja mám z toho väčšie stresy než on.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre