• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvýšená sedimentácia. Má nejaký vplyv na otehotnenie?

26. mája 2013 
Ahojte, konecne sa mam dockat 1.IVF, ale mam mierne zvysenu sedimentaciu. Neviete ci to ma nejaky vpliv sancu na otehotnenie? Dakujem
29. apr 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, no zvysena sedimentacia je nejaky zapal v tele, alebo si mozno po prekonani nejakej choroby. Ci to ma nejaky negativny vplyv, ale naozaj neviem. Co na to doktor?
29. apr 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bettyna ,ja mám zvýšenú sedimentáciu stále,niekedy menej,niekedy viac,lebo mám chronicky zápal hrubého čreva a otehotnela som /bohužiaľ viackrát neuspešne /ale predpokladám,že to nemalo zo sedimentáciou nič spoločné,lebo o tom vždy vedeli dr. a nikto nič nehovoril
4. máj 2008 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bettyna, aj ja mam zvysenu sedimentaciu, neustale uz niekolko rokov (moze za to moje ochorenie - Sjogrenov syndrom - reumatologicke ochorenie) a nebol ziadny problem pri otehotneni. :wink: Kvoli comu mas tu sedimentaciu zvysenu? Je to stale alebo len teraz?
5. máj 2008 o 11:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, dakujem vam za odpovede. Mala som pred 2 mesicmi zapal priedusiek, vybrala som 2 antibiotika a daaaavno mi uz nic nie je, ale sedimentaciu mam stale zvysenu. Dokyna vravela, ze uz je to menej a dalej s tym nic netreba robit. Vraj sa to vrati do normalu. Ide o to ze sa snazime otehotniet pomocou IVF, tak som chcela vediet ci to bude mat nejaky vplyv. Ale vraj je to v norme a problem to robit nebude.

A este raz diky :wink:
5. máj 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem znovu otvorit tuto diskusiu,kedze je tema zvysenej sedimentacie pred ivf niekolko mesiacov aktualna.

Najdu sa tu,najlepsie uz tehulku alebo maminy,ktorym sa pdarilo ivf alebi prirodzene tehu napriek zvysenej sedimke?

Ja am stale okolo 27/54 a lekari mi radia cakat,kym bude ok...ale ja uz cakam rok...nie kvoli sedimke...a uz ma to odkladanie ivf dost trapi...
18. máj 2013 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naozaj ziadna?
18. máj 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha ahoj a čo ti na to povedali v car?
25. máj 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mominko ,

Ze ivf so zvysenou sedimentaciou nie je ok a mam sa dat do poriadku
26. máj 2013 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gerdusha tak radšej to neriskuj a vedia aj čoho máš zápal? ja som chodila tiež po doktoroch lebo som bola chorá ale krvný obraz som mala v poriadku...a pri narkóze nesmieš mať min.mesiac pred OPU zápal dýchacích ciest...
26. máj 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok