Pentagón - kúpa bytu

23. nov 2023

Mám 70 000 eur a uvažujem o kupe bytu v pentagone..viem že pre veľa ľudí nepochopiteľné ale mám 48 rokov som bezdetná slobodná a roky v prenájme. Poznáte niekoho reálne kto tam býva? Kamosi rodina známi atď.

muchotrafka298
24. nov 2023

Ked si myslis, ze to tam nie je take hrozne, tak si tam ten byt kludne kup. A potom uvidis. Ano je pravda, ze sa to posledne roky zlepsilo, ale stale je to horsia lokalita.

bublinka1426
24. nov 2023

@gska800 to vazne? ruzinov a zahrady a ja ze preco je teraz tolko v ponuke ...:O

lenkakoc444
24. nov 2023

Ja by som tam byvat nesla. Podla vsetkeho vchod 38 je neprerobeny, aj ked tam uz snad nenajdes narkomanov povalujucivh sa na schodoch, fotky tych spol. priestorov su nechutne. Nechcela by som tak byvat a vonku pred dverami mas park v kt. si pichaju drogy. Ak Ti toto nevadi tak si kup, tiez si nemyslim, ze ti tam nieco hrozi. Das im pokoj a oni daju pokoj Tebe. A mozno sa ozaj prestahuju inde, vchod sa prerobi a bude ta garzonka mat dvojnasobnu hodnotu. Ja by som ,ale svoj cas nechcela travit v takom prostredi a to teda nie som fajnovka. Tiez som uz byvala kadetade hlavne v zahranici.

zuzanka.zuzu
24. nov 2023

môj frajer mi pred 20 rokmi povedal že by chcel mať peniaze a poskupovať byty v pentagone lebo keď odtiaľ fetakov vyženú (vtedy boli tiež silácke reči politikov, niečo sa tam vtedy akurát chystalo, ako aj dnes s mestskou políciou 😉 ) tak o 5-10 rokov by na tom trhol milióny 😂 občas mu to ešte pripomeniem 😜 a reportáž som nevidela ani jednu. inak musí ten byt kúpiť niekto za hotovosť lebo banky tam hypo nedávajú. ktovie prečo 😀

majlo1234
24. nov 2023

@joannita vidis, j sa nevyznam v cenach, ale prislo mi to podobne od ruky. Avsak samozrejme, prijemnostou byvania sa to neda porovnat, takze aj tej vyssej cene rozumiem

tiffany18
24. nov 2023

Kamarát tam býval a bola som tam unho 2x a aj cez noc a ti cigáni boli problém. Ti fetaci boli zalezeni skor po bytoch. Chodby su prerobené, bezpečnostné dvere su tam na vnútorných chodbách a v podstate som tam nevidela živú dušu iba cigáni sa v noci hádali a tlkli v byte nad nami ale inak úplná pohoda večer 🙂 Záleží aj aký vchod. My sme boli v ľavej časti, tej slušnejšej. Ale úprimne, aj keď cena je super, každý vie prečo je taká nízka, tak by som tam nešla, hlavne bývať sama žena. Kebyže to tam je super tak to nepredávajú za tak málo a hlavne nie tak súrne. Ale škoda tej lokality, byty su tam pekné čo som pozerala. Aj keď stať sa ti môže hocičo aj v luxusnej štvrti. Tam kde bývam je tiez kopec fetakov a cigánov a to sme v Ružinove. 🤷🏼‍♀️ Skús sa tam ist pozrieť hlavne v poobedňajších a podvecernych hodinach, vtedy to viac zije v panelákoch (ved to musis poznat z nájmu 🙂 ).

autor
25. nov 2023

Mne sa moc páčia dvojgarsonky v Petržalke rozloha cez 40m2 plus 2 veľké loggie určite tam je veľa úložného priestoru ale ceny od 130k 😔 to je asi 50k hypoteka a realne neviem či dajú keď mam skoro 50ku. Alebo len garsónka 25m plus veľká logia cena od 95k

emalka
27. nov 2023

Chod sa tam pozriet na obhliadku a pripadne mozes skusit zastavit nejakeho suseda nech ti povie ako sa im tam byva. To sa zvykne robit pomerne bezne, stane sa mi tak 2-3x do roka ze ma takto niekto zastavi. Akekolvek ine skusenosti ludi, ktore su x rokov stare, su ti na prd, lebo nehovoria nic o sucasnom stave.
Policiu mas hned pod oknom, to robi velmi vela. Ludia sa to tam snazia dat dokopy a myslim ze to ide.
Hladas byt, v ktorom mozes v pokoji zit a nie investicnu nehnutelnost na ktorej budes zarabat. Preto si mozes dovolit o tom aj inak rozmyslat.