Chce to zmenu a nemám pevnú vôľu

zmena303
20. máj 2013

strasne by som chcela schudnut aspon 30 kg a nemam pevnu volu vzdy ked zacnem poobede som uz hladna a najem sa normalne a navyse take ze salaty bez chuti mi vobec nechutia ja lubim jest normalne jak clovek. neviem ako schudnut. dalsia vec chcem sa dat ostrihat a bojim sa ako to bude vyzerat ked som to skusala na programe na pc tak uces vyzeral ok ale ked mi ho urobi kadernicka na 2 den uz to nebude tak dobre vyzerat ☹ chcem radikalnu zmenu ale viac menej sa bojim lebo uz 30 rokov vyzeram tak isto.

katkaking
4. jún 2013

@jankamin v googli napis "zaujimava tyzdnova dieta" ... na nastartovanie metabolizmu je super....🙂

jankamin
4. jún 2013

@sashabb ani centimetre necitim ....ach jaaaaj ...ale svalovicu na stehnach mam teda veliku 🙂))))))))))))

jankamin
4. jún 2013

@katkaking juuuj to je vlastne dieta s jablcným octom .....to si davam na rano trosku octu do vody a pijem to , vajcia nelubim .....a celkovo sa mi nezda🙂))))))))ňale vdaka .....budem len obmezdovat ....uviidme ....mozno viac pohyb a pojde to.....ale vdaka

katkaking
4. jún 2013

@jankamin mne veeelmi pomohla. mozes si ju upravit...namiesto vajec mozzarelu...a tak...ja som si vela veci nahradzala a fungovalo to...teda este funguje bo uz je peknych par tyzdnov odvtedy co som ju mala a vaha mi stale klesa...a z pasa 7 cm dolu. a to jem normalne...aj sladke 😉 ale najma veeela pijem...to je asi najdolezitejsie.

katkaking
4. jún 2013

@jankamin cize skus vela vela pit....a jedlo ako doteraz len mensie porcie 😀 pred kazdym jedlom 2 deci vody....a tak 😉

jankamin
5. jún 2013

@katkaking kati uvidim .....na vahe som sa pohla citim na bruchu ....a mam z behania hroznu svalovicu taky unaveny clovek ...skusim dat dnes paralen a snad bude dobre🙂, rano na lacno si davam vodu s troskou toho jablcneho octu ....a najlepsie je co ....ze mam kamosku s ktorou chodime behat (kracat) a ked sa mi nechce povie ze ideme .....to velmi pomaha

katkaking
5. jún 2013

@jankamin to je super taka kamoska...
a to ze to citis na bruchu je mozne...ono najskor to budes vidiet na obleceni...drzim palce 😉

jankamin
5. jún 2013

@katkaking uz sa tesim az to pojde na oblecenie ....ani nevies ako ........lebo zatial som zacala a oblecenie nist🙂)))))))

katkaking
5. jún 2013

@jankamin neboj aj to pride...ja som za necele 2 mesiace vymenila vsetky nohavice....okrem ineho 😉

jankamin
5. jún 2013

@katkaking ...ked pre mna su dva mesiace v nedohladne 🙂))))))keby aspon niekde ...potom by ma to motyvovalo ...ach jaaaaj ....ked nevidim vysledok tak to vzdam🙂

katkaking
5. jún 2013

@jankamin nevzdavaj!!! vysledok priiide...cakaj nan...😉

jankamin
5. jún 2013

vdakaa snad vydrzim

jankamin
6. jún 2013

tak dnes hodina a desat minut rýchlej chodze , este ze mam kamosky ktore mi slapu na paty🙂

mathis001
10. jún 2013

😵 tak si najdi frajera a schudnes hned...