Chcem schudnúť 8 kilogramov. Kto sa pridá?

trish31
23. júl 2012

Ahojte,potrebujem schudnut 8 kil takze ak sa niektora z Vas chce pridat,budem rada 😉

zumbadance
23. júl 2012

kikaneu. moj problemik je taky ze chcem sice schudnut ale aj nabrat svalovu hmotu,mat peekne paza,stehna,a zadok a svaly su tazsie ako tuk..ale ci to dosiahnem 😅 ked mam svalovicu ako hrom 😀

75janka
23. júl 2012

jééééééj, kočeny, téma ako vyšitá, presne dnes som sa aj ja začala obmedzovať v mojom pôžitkárskom papakaní - takže idem do toho s vami, 8 kíl potrebujem dať dole ako soľ........ 😀 asi 3 mesiace dozadu som držala takú očistnú kúru - 2x po 2 týždne, je pri tom rozpísaná strava, žiaden alkohol, cukor, soľ........malo sa pri tom ísť dole o 8 až 12 kg - ja samozrejme len 6 ale cítila som sa o mnoho lepšie, už druhý rok sa snažím zumbovať - podľa možností a asi 2 mesiace sporadicky behám cca 30 minút - svojím vlastným tempom - ako vládzem a striedam to z chôdzou, tak verím si a teraz z vašou podporou už omnoho viac 🙂 😝

trish31
autor
23. júl 2012

Tak som rada baby ze som zalozila temu,ktora Vam padla vhod 😉

kikaneu
23. júl 2012

@zumbadance dosiahneš, len vydrž 🙂 tak potom je to o inom....ja musím zhodiť, inak nemám čo formovať, lebo z tuku svaly nevyrysujem 😀

trish31
autor
24. júl 2012

Tak baby,ja prave ranajkujem marhule,cez obed si dam salatik nejaky a poobede nizkotucny tvaroh a asi salat...Dufam,ze sa vam dari,lebo ja som si vcera dala sojovu tycinku herecka

miadada
24. júl 2012

Juuuj aj ja to potrebujem. Pretoze moje telo vyzera ako huspenina 😖 😖 😖 .Dnes sa pridam k tebe 😉 😉 😉

kikaneu
24. júl 2012

@trish31 čo tam sójová tyčinka 🙂 ja som si dala zopár kociek čokolády 😀 ale čo, žijeme len raz 😉 včera som mala veľa chodenia, tak uvidím čo dnes, či zas bude prechádzka alebo rotoped 🙂 a raňajkovať idem teraz 🙂 kúsok tmavého chlebíka s paradajkou a syrom 🙂

trish31
autor
24. júl 2012

@miadada tak vitaj 😉

zumbadance
24. júl 2012

zdravim vsetky chudnuce baby 🙂 ako sa vam dari potlacat chut na sladke?a uz dnes ste si zacvili?mala som taku paradnu knizku o cviceni volalo sa to 322 cviceni pre dobru postavu ale nie som si ista ako sa vola ale bola skvela 5 cvikov na cele telo za pol hodku cvicenia to stalo zato..mate ju niektora..?sportu zdar. 😎

trish31
autor
24. júl 2012

@zumbadance ja som v praci na cvicenie nie je cas...jedine ze by som si tu troska zacala pobehovat po openspace 😀 No,kolegyna ma narodky a som jej dala tu bonbonieru Plody mora jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis ja neviem co urobim ked to otvori 😉 Aky si mala obed?Ja som mala rizoto takze dufam,ze celkom OK 😉

trish31
autor
24. júl 2012

@zumbadance este som to ani nedopovedala uz doniesla krabicu kolacov 😀 No ale zvolila som najmensie zlo a dala som si ovocny kolacik s tvarohom,bez cesta.

lubuska22
24. júl 2012

ahojte baby ak mozem rada sa k vam pridam:o))) ale chcelo by to asi nejaky rozpis alebo volaco kde popisete ako budete fungovat, nejake inspiracie co budete pocas dna jest a tak, aby ste motivovali aj druhe baby 🙂

trish31
autor
24. júl 2012

@lubuska22 vitaj 🙂 Ja rozpis nemam,mam to len v hlave.Napriklad rano som mala marhule,potom kavu so sojovym mliekom,na obed kuracie rizoto cinske a vecer si dam salat 😉

A kolacik si nevsimajte to vybeham 😀

misha666
24. júl 2012

cavte baby... pridam sa ak mozem :D co keby sme si sem pisali aj co sme jedli predchadzajuci den? len tak pre inspiraciu... 😀 ja som od 30.1 do teraz schudla 17kg ale este chcem 10kg tak by som sa tu votrela... mozem zacat dnesnym mojim jedalnickom... Ranajky: pohor mlieka pazitkovy cottagrcheese 100g, desiata: kava s mliekom hnedy cukor, Obed: syrova polievka, zapekane cestoviny so zeleninou {bolo mi z nich zle} ☹ olovrant: zlty melon a hrozno...a veceru este neviem 🙂 a vecer ZUMBAAA 😀

zumbadance
24. júl 2012

@misha666 milujem zumbu ale kde kupim dvd sa daju kupit laj v beznom obchode tescu a tak?pozerala som na nete stoji set dvd okolo 50 euri 😒

misha666
24. júl 2012

@zumbadance IP 😉

janamama
24. júl 2012

aj ja chcem dať dolu kilá, 8 kg znie až príliš dobre 😀 . Škoda, že som toto nečítala doobeda, to by som si asi nedala po šalátiku 4 cukríky. Ja sa neviem udržať nejesť večer,s tým mám fakt problém, nie že by som bola hladná veľmi, ale proste mám chuť niečo zjesť a väčšinou aj zjem. S cvičením žiadna sláva, celý deň v robote, potom detičky, ja sa z domu nedostanem, aby som niečo v kolektíve robila a aby ma to potiahlo. Potrebovala by som radu čo cvičiť skôr doma a najlepšie spolu s ďeťmi. Poradí niekto?

janka2307
24. júl 2012

baby ja sa k vám pridávam, tiež potrebujem dať dolu aspoň 8kg ktoré zostali na mne a bola by som na pôvodnej váhe ako pred tehu, malý už má 16mes, stále kojím takže to asi pôjde veľmi ťažko

trish31
autor
24. júl 2012

Tak sa tesim ze nas je viac a viac 😉 Kludne si mozme pisat co ktora zjedla a podobne to je fajn napad.Ja verim,ze coskoro sa vratim k mojim 52 😉

kikaneu
24. júl 2012

súhlasím s tým rozpisom jedla 🙂 ja som dnes mala na raňajky dve malé hrianky so syrom a paprikou, na desiatu banán a nanuk, na obed kapustovú polievku, olovrant bol káva a polárkový sneh a na večeru budú pečené zemiaky v šupke s pečenými morčacími krídlami 🙂 takže kalórií dosť.....a doobedu som bola s mamou na jednu mini návštevu, ale prešli sme pešo celú dedinu tam aj späť (dokopy nejakých 5-6km) takže niečo som spálila, teraz idem von so psom, oplejem cibuľu, vyvesím prádlo a pôjdem kmitať do kuchyne, keďže som iba napchala riad do myčky, ale všetko nevošlo 😀 a večer bude ešte výdaj energie (manžel sa ráno vyhrážal sexom, takže ak si to nerozmyslí, tak ešte čo-to spálim) 😀 😅

ibajeho
24. júl 2012

Vtirnem sa mozem? Ja mam 59 a chcem aspon na tych 55schudnut. Hoci to nebude este ako pred dietatom; ale staci mi aj to. Ale mne to nejde dole kvoli antikoncepcii, ved vdaka nej som pred tehu pribrala z 49 na 57. Cize parada ☹

trish31
autor
24. júl 2012

@ibajeho vitaj 😉

No ja prave pozieram broskynu.Sex nehrozi 😀

diusik
24. júl 2012

@misha666 ukazkove,takto sa chudne :o)

anksunamonka
24. júl 2012

@misha666 ahoj, blahozelam k 17 kg a zaroven prosiiim o radu 🙂 ja este nemam ani dieta a uz mam vela kg, cize takych 10 by bodlo ako sol :D porad, ako si chudla od toho januara..... dufam, ze nie nejakymi drastickymi dietami, lebo to vydrzim mozno 1 den a konec 😖

trish31
autor
24. júl 2012

Ozaj aby som nezabudla snazim sa jest kazde tri hodiny

anika159
24. júl 2012

Olla pridvam sa 🙂 moj maly ma 7 tyzdnov... Nekojim a uz chcem dole tych 10 kilo co mam navyse... 10slo dole este zvysok... Uz sa tesim ked pojdem behat🙂

zuzik1983
24. júl 2012

tak ja by som chcela dat dole 15kg, ale aj 10 by stacilo 😀 moj dnesny den, tak ranajky: mrkva, jablko,mlete orechy poliate medom a skoricou, desiata:manle a susene slivky,obed: fazulove struky olovrant biely jogurt s orechmi , medom a skoricou a vecera bude cviklovy salat.
snazim sa dodrziavat jedalnicek podla knizky najedzte sa do stihlosti, dnes je to druhy den 😀

ibajeho
24. júl 2012

Jaj a najhorsie mam boky a pupek, a vdaka tomu ze som po cisarskom sa mozem s nejakym efektivnym cvicenim rozlucit. A nezrat nevydrzim. Prosim pomoc 🙂

ibajeho
24. júl 2012

@zuzik1983 paneboze to je jak za trest taky jedalnicek 😀

zuzik1983
24. júl 2012

u mna su najhorsie boky a nohy.uz 2 tyzdne kazdy den cvicim na orbitreku a vysledok ziadny, tak dufam, ked uz som teraz obmadzila aj stravu, tak to pojde trosku dole