Do Nového roka o 10 kilogramov menej. Pridáte sa?

gabinka279
28. okt 2015

Ahojte dievčatá. konečne som na správnej ceste V chudnuti. Nejem pečivo ani sladkosti. Neviem či váha ide dolu lebo nemám váhu ale cítim sa lepšie. Cvičím Jill. Pridáte sa ku mne?

silvinecka
1. nov 2015

tak ja som mala ráno kávu som čítala baby že čistá bez mlieka je super
no obed som mala kuraciu polievku a brokolicu bez rezancov
musaku som mala a k tomu ešte šalát
a teraz šup šup do lidla pešo na zeleninu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ikuska88
1. nov 2015

aj ja by som sa rada pridala k Vam

winni
1. nov 2015

@ikuska88 poď 🙂 si vítaná, bude nám viacerým veselšie. S akou váhou začínaš?

csikike
1. nov 2015

baby, pridam sa aj ja, pred rokom som za 3 mesiace na 100% raw strave schudla 12 kil, ktore po zmene jedalnicka pekne prisli naspat ☹ takze sa znova chcem dat do boja, ale tie sladkosti su droga ☹

ikuska88
1. nov 2015

@winni tak ja mam 168/68 snazim sa uz dlho zdravo stravovat ale sladkosti su pre mna droga ... musim sladke ☹ snazim sa aj cvcit sem tam si zabeham ale na vahe neubuda ☹

gabinka279
autor
1. nov 2015

@silvinecka Áno robievala som si niekedy. prečo ?

aanetkaa1
1. nov 2015

ahojte kočky 🙂 idem sa pridať k Vám 🙂 10 kil asi dole nedam do konca roka ,ale aj 5 by ma potešilo 🙂
baby čo keby sme sa tu inšpirovali nejakou zdravšou stravou medzi sebou?? alebo aj tým sladkým?? napr. tá ,kt.bude chcieť prida aspon raz za týžden foto ,al.recept zdraveho sladkeho receptu?? 🙂

aanetkaa1
1. nov 2015

dam jeden sladky 🙂 v týždni som robila...suš.slivky,hrozienka,brusnice,vlaš.orechy + trocha kokos.mlieko,vytvarovala gulky ,obalila v kokose a bolo 🙂 rýchle a nemusite mať výčitky 🙂

silvinecka
1. nov 2015

@gabinka279 že banán sa pri chudnutí nemá

gabinka279
autor
2. nov 2015

@silvinecka ale polovica banánu nikoho nezabije 😉 som rada že sa to tu trošku rozbieha môžme si pridávať jedla aj úspechy 😉 ja idem ochvilu cvičiť 🙂

silvinecka
2. nov 2015

@gabinka279 super super cvičenie pomáha

faliraky113
2. nov 2015

Ahojte dievčatá, práve si Vás čítam🙂, včera večer som si stiahla Jillian a dnes začínam aj s tým jedálničkom aj s cvičením. ešte zbehnem po baterku do váhy a zadám aj moje obliny 🙂. tak sa k Vám pripájam a keby sa mi podarilo aspoň 6kg do NY tak som happy 🙂))

e_lenka
2. nov 2015

Ahojte, rada by som sa aj ja pridala. Minuly tyzden som zacala cvicit Jill.. To by celkom slo, len to sladke..... 🙂 ale ako citam, nebojujem s tym sama 🙂

e_lenka
2. nov 2015

A chcela by som ist zo 62kg na 52-55kg (to bola vaha, kedy som bola zdravotne tip top a aj som vyzerala k svetu 🙂 )

winni
2. nov 2015

@silvinecka to zase máme my na dome, najlepšia posilňovňa sú strešne okna 🙂 aspoň, ze aj pri robote sa dá pocvičiť, ja na dva dni koncim, lebo v noci sa nas 50 ročný orech rozhodol zhodiť všetko lístie, tak som hrabala a hrabala.

No dnes dievčatá mám chuť na bryndzové halušky :D smiem takýto ťažký hriech spáchať?

gabinka279
autor
2. nov 2015

@winni ja som včera na obed mala knedľu ale iba jednu. tak skus 😀

silvinecka
2. nov 2015

@winni no ak budú zo špaldovej múky tak ti to schvaľujem 😝 😝 😝 😝

petruska1212
2. nov 2015

Skusila som piect prvykrat kysnuty kolac zo spaldovej muky a vznikla z toho palacinka 😀
Slivky,pisypka vsetko super len tenucke cesto ale nevadi viac zostalo mnbe

silvinecka
2. nov 2015

že palacinka :D

hajda22
2. nov 2015

ahojte, tak vcera som si dala rovnaky zavazok a hla nie som sama 🙂)))...moje miery 165/85 :(((((...od aprila som pribrala 7kg, nejako sa mi porozhadzovali hormony, mam "tie dni" kazde 2 tyzdne, tym padom aj tie zracky a pod...na gyndu som sa este nedostala - nikdy som to nemala v poriadku, tak to nezvalicujem...mam 36 rokov, 2 deti (12 a 7) a furt riesim vahu...mam dni, kedy nejem, dni kedy zeriem, velkym problémom je u mna pitny rezim...to niekedy vypijem pohar vody za cely den, nepocitujem smad a ked si dam zavazok min 2 litre, po 3 dnoch uz nechcem vodu ani vidiet a ziadne cvicenie :((((...uz mam za sebou zopar peknych schudnuti, u mna zabrala a velmi mi vyhovovala 90dnovka, len akosi som sa od septembra nevedela na nu naladit...teraz vylucujem pecivo a sladkosti a musim dat 2 litre vody denne

silvinecka
2. nov 2015

@hajda22 piť treba a dik že si mi to pripomenula idem logať vodu z vodovodu

silvinecka
2. nov 2015

no baby ako ste na tom ?

hajda22
2. nov 2015

ranajky - musli s jogurtom, obed - paradajkova polievka so syrom, vecera - 3 lyzice pudingu, jablko...1,5 litra vody

silvinecka
2. nov 2015

@hajda22 dobrééé

silvinecka
2. nov 2015

ja som si dala na večeru vlaran a salámu

gabinka279
autor
2. nov 2015

@silvinecka raňajky kokteil obed šalát ryba večer šalát mozzarella 😉

yakina
3. nov 2015

ahojte babule, chcem sa k vám pridať 🙂 Stavila som sa s mojím drahým, že schudneme :D tak som nabehla na, ako to ja volám, neprežierací režim. Ja potrebujem schudnúť iba nejaké 4 kg, ale aj na tie treba určitú dávku dlhodobej disciplíny, aby sa potom hned nevrátili naspäť 🙂

Takže som si dnes ráno pripravila ovsenu kašu:mlieko+voda, s kokosom, sušenými brusnicami a javorovým sirupom 🙂 🙂 🙂

Na obed mám z domu rukolový šalát s balkánskym syrom, tuniakom, rajčinou, kukuricou a olivovým olejom

A na večeru možno tekvicovú polievku so zázvorom. Alebo mozzarelu so šalátom.

Ideme dnes aj cvičiť, tak pred tým si dám banán alebo jogurt nech nie som hladná ;)

yakina
3. nov 2015

@winni bryndzové halušky raz za čas podľa mňa nikomu nezaškodia 🙂 Ale minule som mala na ne strašnú chuť a aby som nemala výčitky, že som mala takúto večeru, tak som na nete som našla náhradu 😀 KARFIOL!!!! 😀 uvaríš v osolenej vode, pokrájaš na menšie kusky, premiešaš s bryndzou a kyslou smotanou 😀
Samozrejme, že halušky sú halušky, ale najedla som sa dosýta. 😉

roja29
3. nov 2015

ahojte, sa k Vam pridavam ak este mozem 🙂 som sa cez vikend vazila a kilecka co som pred letom schudla su spat :/ stahovanie do uk k polovicke, ktora ma najazdy na chladnicku aj o polnoci, k tomu casto tak uprsane dni ze aj 2-3 dni nevylezeme z domu sa na mne odzkadlili :( nemusi to byt za 2 mesiace hned 10 kilo, ale predsalen cim viac ty lepsie, a hlavne udrzat! vcera som dala jjill 30DS, level 1, den 1, ranajky ovsena kasa s orechami, obedy davam zatial normalne co varim malej a polovicke, vcera to boli spagety, vecera tuniacik s pecenou cukinou a a paradajka 🙂 najhorsie je, z som si zvykla na sladke, ale bolo to bez vcera a dala som si slneniove semienka 🙂 a vypila som vyse 3l tekutin, co je super. bude fajn ak sa tu budeme takto podporovat 🙂

jazminn
3. nov 2015

aj ja sa pridám, 4,80 kg už mám dole, pila som 5 dni Neeru...teraz si dám do koncu mesiaca delenu stravu a na další mesiac znovu 5 dni dám detox....