Káva na chudnutie Slimming Coffee a vaše skúsenosti

kvetina333
1. okt 2012

Mali ste niekto kávu na chudnutie Slimming Coffee? Ja som o nej čo to počula že sa z nej dá krásne schudnúť len by som bola zvedavá na Váš názor.

becky321
21. okt 2012

od jednej známej, užíval ju jej muž a pekne schudol asi za 6 týždňov 10 kg, tak som to chcela vyskúšať a zatial nič 😢

katka938
22. okt 2012

Ahojte, precitala som si vasu diskusiu a musim tiez povedat ,ze na tuto kavu nedam dopustit ja ani moja mama. Myslim, ze pre vsetky ktore zacinaju s chudnutim je tato kava velkou motivaciou, pretoze uz po tyzdni, dvoch je vidiet vysledky.Potom aj to cvicenie viac bavi 🙂 Predtym som doslova "zrala" nepravidelne a vela ale kedze to naozaj odburava chut do jedla podarilo sa mi upravit jedalnicek na pravidelne jedenie a v malych mnozstvach ( a to som si sem tam musela davat upomienku aby som nezabudla jest lebo naozaj na to jedlo niekdy ani nepomyslite ).
becky321 , jedna nasa znama nam po cca 10 dnoch volala a nadavala, ze jej kava nepomaha, po mesiaci volala znovu a chcela dalsie balenie lebo ze uz ma dole skoro 9kg, neviem preco ale len takto ti viem ktormu povedat.

A co sa tyka bezpecnosti, rakovina a podobne veci ... Cely farmaceuticky a potravinarsky priemyslej je jeden velky podvod. takze ak si myslime, ze vieme co jeme a verime tomu co je napisane na zlozeni vyrobku , doplnku vyzivy alebo potravinach tak je mozne, ze sa asi dost mylime. Tieto "posudky" si davaju vypracovat konkurencne spolocnosti aby odstavili ine vyrobky z trhu a platia obrovske sumy kompetentnym statnym organom za povolenia a pozitivnu reklamu. Pritom by sa ich vyrobok za normalnych a spravodlivych podmienok nemal sancu dostat k spotrebitelom.
Takze riesit ci prave tato kava je alebo nieje skodliva je strata casu. Ale samozrejme vsetkeho vela skodi...

miskap2111
22. okt 2012

@katka938 môžem sa spýtať, kde sa táto "káva" dá legálne kúpiť? Vedela by si povedať obchod, alebo lekáreň, kde ju predávajú? Ak ide o túto "Slimming Coffee", tak asi nie, že? Asi preto, lebo sa predáva len nelegálne cez internet.. Takže ak ti zafungovala, to znamená, že si si dokonca nekúpila ani placebo... Asi horšie pre teba.. Ale veď načo sa trápiť, keď si teraz zdravá.. Čo bude o pár rokov, to asi nie je dôležité. Možno by si sa však mala zamyslieť nad tým, či tvoja mamina nemá náhodou vysoký krvný tlak, alebo hocijaké iné srdcovo-cievne ochorenie.. Bohužiaľ vysoký krvný tlak je práve veľmi typický pre ženy okolo 50tky. Neviem, koľko rokov má tvoja mamina, ale asi by som bola v tomto prípade opatrná.. Good luck.

becky321
22. okt 2012

je pravda, že pocit hladu nemám po jedle siaham automaticky jem omnoho menej ale zatial po 11 dňoch zatial nič, tak teraz neviem či si kúpiť ďalšie balenie predsa je to dosť peňazí.

becky321
22. okt 2012

miskap2111 neviem prečo to u nás na trhu nie je ja som si vyguglila, že to je čisto prírodný produkt neaká rastlina, ktorá pomáha zrýchlovať metabolizmus a regulovať tuky a cukry v tele asi rýchlejšie odplavovať a tým sa neukladajú v tele. Ináč my chutí. Dúfam, že sa mi podarí neaké to kilo zhodiť,
Ešte k tomu predaju vo svete sa predáva bežne je ich viacej druhov ale tá rastlina je v nich.

miskap2111
22. okt 2012

@becky321 jasné, že ten čínsky, alebo filipínsky distribútor bude tvrdiť, že je to ten najprírodnejší produkt... Veď kto by už kúpil čistú, škodlivú chémiu.. Ale už nejdem ďalej do tejto diskusie prispievať. Ide o vaše zdravie. Len mi to nedalo vás nevarovať. Ale nakoniec, je to vaše zdravie a vy si s ním musíte hospodáriť podľa vlastného vedomia a svedomia...

blondiee83
22. okt 2012

Sranda, ze tomu niektori fakt veria...keby to bolo take jednoduche, ze staci pit kavu (al. brat tabletky) a vsetci by sme boli chuducki - to by potom uz neexistovala obezita, v amerike by vsetci tucnkoviai, ktori daju tisice a tisice za chudnuce programy, tiez zazrakom zrazu schudli..ci som to nespravne pochopila???

katka938
24. okt 2012

@miskap2111 rozumiem co sa snazis povedat, ale v lekarni predavaju aj horsie veci... Znova ako som povedala, kto si priplati toho vyrobky dostanu povolenie a mozu sa predavat.\na slovensku to tak funguje tusim so vsetkym\·A po skusenostiach neverim ziadnym instutuciam ani ludom ktori diktuju co je zdave nezdrave bezpecne nebezpecne. To nech si posudi kazdy sam podla vlastnych skusenosti a rozumu.
Mas pravdu moja mama mala problemy s tlakom plus vselico ine, ale to bolo predtym nez zacala uzivat kavu riskla to a..teraz sa citi super,sportuje ostosest a tlak jej nexdvihnem uz ani ja{ a toto nie je vdaka kave ale zmenou zivotneho stylu ktoremu dopomohla AJ KAVA}
A netvrdim ze ta kava je zazracna a chudne za vas ale myslim, ze v zaciatkoch skvele nahradi alebo podpori pevnu volu, na ktorej stroskotava asi najviac pokusov so sebou nieco robit. Preto by sa nemala brat njak dlhodobo ale lenv zaciatkoch.
Kto sa ju rozhodnete vyskusat drzim palce

miskap2111
24. okt 2012

@katka938 tá tvoja teória- "never druhým, len sebe", má v tomto prípade veľkú slabinu.. Prečo by ľudia mali veriť práve tebe, že to funguje a neškodí? Nech radšej veria svojmu zdravému rozumu.

katka938
24. okt 2012

Tak neviem preco si to nazvala teriou a uz vobec neviem preco never druhym len sebe.... Nemam potrebu sa natahovat, vsetko co som tym chcela povedat je to co si napisala nakonci, nech sa riadia svojim vlastnym rozumom a presne tak ako nemusia verit mne, nemusia ani tvojej teorii a skodlivosti a neviem co.. Ja som napisala moje skusenosti a to, co si myslim....ved na to forum v konecnom dosledku aj je. . Tak este pekny vecer

lilienlilly
25. okt 2012

@monika2327
@kvetina333 prosím kde sa dá objednať tá kava dakujem

lilienlilly
25. okt 2012

@katka938 prosím kde sa dá objednať tato kava ? dakujem

monika2327
5. nov 2012

@lilienlilly AHOJ NEVIEM OD KIAL SI JA JU OBJEDNAVAM U JEDNEJ PANI Z NITRY

monika2327
5. nov 2012

@blondiee83 moja ani ja som neverila lebo patrim k tym zenam co som cely zivot len skusala zazracne pilulky a diety ale na tuto kavu nedam DOPUSTIT ak ju nepoznas tak ju neodcudzuj a zalej si jeden sacok a pochopis o com sa tu pise!!!!!!!!ja som v daka nej schudla uz 11kg a som stastna a spokojna.Zboznujem ked mlade krasky bez milimetra tuku sa zapajaju do tem co neskusili!!!!!!Nikto ta nenuti verit ale neodcudzuj co nepoznas

lilienlilly
7. nov 2012

@monika2327 už ju mám doma pijem ju týžden je to paráda a za aký čas sa ti podarilo tak krásne schudnuť???

becky321
9. nov 2012

no ja neviem brala som ju mesiac a neschudla som ani deko, akurát že som mala viac energie, ale som sklamaná, takže závidím tým čo sa im to poradilo.

monika2327
12. nov 2012

@lilienlilly AHOJ MNE SA PODARILO SCHUDNUT ZA NECELE DVA MESIACE

monika2327
12. nov 2012

@becky321 ahoj moja a mas original kavu?????????????????????????na trhu je jedna co ma rovnaku krabicku ako original ale vo vnutry su ine sacky a samozrejme aj iny obsah!!!!!!!!!!!!!!!davaj si pozor od koho kupujes lebo je ich vela falosnych.....

monita662
12. nov 2012

@katka938 ahoj mohla by si mi poslat link ako vyzera ta kava ktoru si pila ? lebo nasla som ich vela a nevie ktora je ta ktoru tak chvalis ....dakujem ....mozes mi to poslat aj do sprvy ....dakujemmmm 🙂

lamada181
12. nov 2012

baby kde ti kupujete ako to vyzera hodte mi to do ip dakujem ste zlate

becky321
13. nov 2012

káva bola určite v poriadku lebo skoro všetkým sa podarilo schudnúť, niektorým viac a iným menej ale aspoň volačo.

lilienlilly
15. nov 2012

@becky321 skutocne existuje aj falzifikat, ja som pila 5 sackou od svagra potom som si objednala a prisiel mi falzifikat. Mam fotky ako ma vyzerat origos a falzifikat. Ak niekto chce poslem mail

skamo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skamo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skamo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skamo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
becky321
15. nov 2012

@lilienlilly my sme všetci mali z jednej dodávky tak pochybujem, ale možeš poslať mail porovnám.

becky321
15. nov 2012

@skamo a za kolko predavas?

lilienlilly
17. nov 2012

@becky321 daj mail poslem. Prvu sme mali origos a druhu falzifikat a skutocne chut vsetko otras, ked je s cim porovnat je to vidiet.

denkaf
20. nov 2012

@lilienlilly ...ahoj, mohla by si prosím aj mne poslat tie fotky ako vyzera original a ako falzifikat??? ...budem ti velmi povdacna